Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pytajaca1987

Seks przed okresem a ciążą?

Polecane posty

Dzień dobry. Mam do Was pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę na dwa dni przed okresem. Czy jest to możliwe? Uprawiałam tego dnia seks bez zabezpieczenia, facet nie skończył. Dwa dni później dostałam miesiączki (trwała raptem dwa dni). Obecnie okres spóźnia mi się o 3 dni. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko zajścia w ciązę jest ZAWSZE kiedy uprawiasz seks bez zabezpieczenia.

Zrób sobie test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, pytajaca1987 napisał:

Dzień dobry. Mam do Was pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę na dwa dni przed okresem. Czy jest to możliwe? Uprawiałam tego dnia seks bez zabezpieczenia, facet nie skończył. Dwa dni później dostałam miesiączki (trwała raptem dwa dni). Obecnie okres spóźnia mi się o 3 dni. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę? 

Zrób test i powtórz go po tygodniu. Ogólnie polecam zapoznać się informacjami na temat monitora płodności Afrodyta Smart z darmową aplikacją na telefon, dzięki któremu dokładnie poznasz fazy swojego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ! 

Mam podobny problem. 

Może ktoś jeszcze tu zagląda.

Stosunek 2 dni przed spodziewanym okresem a tu psikus bo okresu brak. Spóźnia się już 9 dzień.  Test powinno się robić w dniu spodziewanej @ ale w tym prprzypadku to za szybko. Czy mój cykl mógł się tak  przesunąć  wydłużyć?  Zazwyczaj trwa 28-30 dni. Sama nie wiem czego oczekuje pisząc  tutaj.  Może wsparcia.  Jestem załamana..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Hanah napisał:

Hej ! 

Mam podobny problem. 

Może ktoś jeszcze tu zagląda.

Stosunek 2 dni przed spodziewanym okresem a tu psikus bo okresu brak. Spóźnia się już 9 dzień.  Test powinno się robić w dniu spodziewanej @ ale w tym prprzypadku to za szybko. Czy mój cykl mógł się tak  przesunąć  wydłużyć?  Zazwyczaj trwa 28-30 dni. Sama nie wiem czego oczekuje pisząc  tutaj.  Może wsparcia.  Jestem załamana..

 

No a coś mogło spowodować takie zawahanie? Stres/ leki/ zmiana trybu życia? Może się za bardzo przejmujesz. Ale skoro pojawiło się takie zawirowanie to warto kontrolować fazy cyklu, ja ostatnio kupiłam afrodyta smart i jestem zadowolona. Zrób za jakiś tydzień test jeśli nie dostaniesz okresu, najlepiej betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mam cykle 28 dniowe -+1 dzień .od lat seks przed okresem czy ogólnie przerywany . ( zdawałam sobie sprawę że mogę zajść w ciążę także nie byłoby żadnego płaczu;)) ale jak starałam się o dzidzię robiłam testy ovu ..14dc nic.15nic 16 nic i dopiero poytywny wyszedł mi w 18d..także akurat w tym cyklu owulacja przesunęła się o tyleee dni..gdyby zdarzyło mi się to wcześniej byłaby szansa na ciążę😄 jeśli by się wszystko ładnie zgrało oczywiście bo niestety ..czasem bywa tak że owulacja jest ..stosunek jest ale ciąży nie ma;)

 

także tak . jest możliwość zajść w ciążę przed okresem JESLI owulacja się opóźni i wszystko się zgra. im jest człek starszy i z problemamu np hormonalnymi tym trudniej 

Edytowano przez Amber85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2020 o 10:34, dominkaa napisał:

Jeśli nie było zakończenia w Tobie to teoretycznie nie powinno dojść do zapłodnienia. No ale wszystko jest możliwe tak naprawdę, także powtórz test lub udaj się do ginekologa. A na przyszłość to lepiej pomyśl o zabezpieczeniu, ja sama przyjmuję tabletki vines i dzięki nim sex jest zdecydowanie bardziej przyjemniejszy bo bezpieczny. I później nie muszę się zastanawiać czy doszło do zapłodnienia czy nie.

dla mnie zbyt dużo skutków ubocznych 🙂 nie mówiąc że źle się czułam a prób miałam dwie . paskudztwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze teoretycznie możesz zajść w ciążę jak współżyjesz bez zabezpieczenia, w praktyce różnie 😜 kontroluj sobie owulację, ja używam testera ze śliny i wszystko wiem co i jak, szybko no i tanio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×