Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jacekg93

Moja dziewczyna kłamała z partnerami seksualnymi, robiła to w młodym wieku

Polecane posty

Moja dziewczyna która ma teraz 16 lat po 8 miesiącach związku dowiedziałem się o niej prawdy z iloma spała. Na początku związku mówiła ze spała tylko i wyłącznie z swoim ex 3 razy. Dopiero po 8 miesiącach dowiedziałem się prawdy ze był jednak ktoś jeszcze i że z ex spała jakoś 5 razy. Zaczęła uprawiać seks w wieku 14 lat! Następnie zaraz po zerwaniu znalazła innego fagasa z którym nie była tylko 3 razy uprawiała seks i to jeszcze bez gumy w wieku 15 lat bez miłości. Czy to normalne zachowanie żeby dziewczyna w tak młodym wieku aż tak zależało na seksie? Z swoim ex zerwała bo go zdradziła pocałowała się z innym. Myślicie ze mnie tez kiedyś w przyszłości zdradzi, może lepiej jak od niej odejdę i znajdę inna normalna dziewczynę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to normalne zachowanie. Normane tez nie jest to że mając lat 27 spotykasz się z 16 latką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lili_96 napisał:

Nie, nie jest to normalne zachowanie. Normane tez nie jest to że mając lat 27 spotykasz się z 16 latką. 

Ja mam 18 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Jak ja kocham te weekendowe dyrdymały 😁😅

Zaraz zaraz. O rozmiarach przecież jeszcze nie rozmawialiśmy 😀😀😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jacekg93 napisał:

Moja dziewczyna która ma teraz 16 lat po 8 miesiącach związku dowiedziałem się o niej prawdy z iloma spała. Na początku związku mówiła ze spała tylko i wyłącznie z swoim ex 3 razy. Dopiero po 8 miesiącach dowiedziałem się prawdy ze był jednak ktoś jeszcze i że z ex spała jakoś 5 razy. Zaczęła uprawiać seks w wieku 14 lat! Następnie zaraz po zerwaniu znalazła innego fagasa z którym nie była tylko 3 razy uprawiała seks i to jeszcze bez gumy w wieku 15 lat bez miłości. Czy to normalne zachowanie żeby dziewczyna w tak młodym wieku aż tak zależało na seksie? Z swoim ex zerwała bo go zdradziła pocałowała się z innym. Myślicie ze mnie tez kiedyś w przyszłości zdradzi, może lepiej jak od niej odejdę i znajdę inna normalna dziewczynę? 

Powinniscie nie być razem. Wiesz dlaczego?... bo związek oparty na kłamstwie i braku zaufania to totalne dno. To gówniany związek. Jeśli chcesz w takim tkwić, to współczuję. No i współczuję Twojej kobiecie, bo jej nie ufasz.., więc kicha na całej linii. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Marcin40 napisał:

Zaraz zaraz. O rozmiarach przecież jeszcze nie rozmawialiśmy 😀😀😉

Punt 2)

Weekendowe opowieści dziwnej treści z iloma facetami kobieta spała. 

Punkt 1 już znasz 😅

Punkt 3) To obecność męża podczas seksu jego żony z kochankiem i walenie przy tym konia 😛

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Punt 2)

Weekendowe opowieści dziwnej treści z iloma facetami kobieta spała. 

Punkt 1 już znasz 😅

Punkt 3) To obecność męża podczas seksu jego żony z kochankiem i walenie przy tym konia 😛

Ten nr 3 wydaje mi sie interesujący 😀😀😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jacekg93 napisał:

Ja mam 18 lat 

Drogie Dzieci, musicie nauczyć się, że to co było przedtem zanim zaczęliście się spotykać, nie ma żadnego znaczenia.

Pisząc krótko: "co było a nie jest nie pisze się w rejestr".

A teraz sio do szkoły.

😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jacekg93 napisał:

Myślicie ze mnie tez kiedyś w przyszłości zdradzi, może lepiej jak od niej odejdę i znajdę inna normalna dziewczynę? 

"Ciało puszczone w ruch zawsze będzie się puszczać"... myślę, że jest to odpowiedź na Twoje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki przypadek. Miałem taką suczkę, która podobno nic z tych rzeczy, a później się okazało, że pies sąsiada odszedł na zawał jak ją dorwał w parkowej głuszy. Ech  pieskie życie nie jest takie kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lili_96 napisał:

Nie, nie jest to normalne zachowanie. Normane tez nie jest to że mając lat 27 spotykasz się z 16 latką. 

Owszem. To jest już legalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×