Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lilka222

Obrażanie się na dziecko czy to tak powinno wyglądać

Polecane posty

Witam,

jak uważacie czy ojciec dzieci może się obrazić np. pol dnia,noc oraz znów na pol dnia na dziecko które ma dopiero kilka lat ? (8lat) bo dla mnie jest to nie do pomyślenia . 

Dlaczego moj facet (ojciec dzieci ) robi na złość mi, dzieciom. Podam przykłady :

-potrafiii się wydrzec z nienacka do dziecka 

-rzucić zabawka dziecka 

-nie oddzywac się do dziecka

Mi tez potrafiii robić na złość i nie oddzywac się do mnie i złośliwie się do mnie odnosić 

albo potrafi strzelić focha i na złość mi pojechać sobie sam gdzieś. 

Moj  facet za często jeździ do swojej rodziny w sumie jest tam codziennie i dziwi mnie to ze ma aż taka potrzebę. Czy u was tez tak jest? 

Dodam ze na własna matkę strasznie narzeka, i słyszę nieraz jak ma do niej pretensje o to ze mu nic nie dała w życiu i potrafi ja zwyzywać. 

Bardzo mnie boli to ze moj facet potrafi mi mówić różne głupie rzeczy a później mówi ze to żart (w sumie jest to prawie codziennie) i ze lubi mi tak wrzucać po to żeby mi dokuczyć. Tylko nie wiem po co, skoro mnie kocha to dlaczego mnie w ten sposób rani ? 

Moj facet mial i ma depresje brał psychotropy przez pewien czas i z dnia na dzień je odstawił, i jak odstawił to psychotropy to jest nie taki jak bym chciała aby był poniewaz jest złośliwy dla mnie i dzieci , nigdzie z nami nie jeździ , swoje wyjścia ograniczył tylko do mamy... 

jak ja go proszę abyśmy gdzieś pojechali to mówi żebym sobie sama pojechała .... jest mi przykro ze tak się zachowuje. 

Co myślicie o tym wszystkim ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak nie bierze leków, to co się dziwisz, że jest taka sytuacja? Chyba masz odpowiedź na swoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co Ty jeszcze robisz z tym facetem? Aż tak bardzo potrzebujesz portek, że dajesz się poniżać? I serio Ci się wydaje, że on Cię kocha? Zejdź na ziemię dziewczyno, im prędzej tym lepiej. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ty z nim jeszcze robisz? Dziecka tylko szkoda. Biedny, co on musi czuć. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×