Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kotwbutachxx

Odgrywanie się byłych/eks.

Polecane posty

11 godzin temu, elektryzująca napisał:

Będzie mi bardzo miło jak rozwiniesz komentarz i napiszesz na czym polega te unieszczęśliwianie i klatka.

Na chorobliwej zazdrości, sprawdzaniu partnera, nie dawaniu mu wyboru co do sposobu postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, Nemetiisto napisał:

Na chorobliwej zazdrości, sprawdzaniu partnera, nie dawaniu mu wyboru co do sposobu postępowania.

Jestem toksyczna, przyznaję. Chciałabym, żeby mój facet po baletach zameldował, że wrócił cały i zdrowy albo po prostu czekałabym na niego. Bez tego nie wiedziałabym w jakim stanie i o której wrócił- chyba nie myślisz, że to z troski. Mogłabym go odwieźć/przywieźć oczywiście nie z dobrych chęci, ale żeby wiedzieć gdzie będzie imprezował. 

Jestem toksyczna, przyznaję. Chciałabym jednego głupiego smsa z baletów "jest ok, nie martw się".*

*albo samo ok jakby nie był w stanie więcej 😅

Jestem toksyczna, przyznaję. Z byłą w maxie luźny kontakt sporadyczny ale przyjaźń nie wchodzi w grę. 

Uwaga Panowie to anons: toksyczka szuka pana do złotej klatki...🤭

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Przecież to przykłady zachowań wynikające z chorobliwej zazdrości o braku zaufania.

Telefony czy SMS-y sprawdzające, danie do zrozumienia, że czekasz, odwożenie czy zabieranie itp. Kurde, nikt na dłuższą metę nie jest w stanie udowadniać, że nie jest wielbłądem. To musi rypnąć.

Co Ty gadasz chłopie? Co jest złego w napisaniu do drugiej połówki gdy jest na imprezie czy jest wszystko okej czy jak się czuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×