Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Xenon

Niby spotyka się ze mną a szuka innego

Polecane posty

2 minuty temu, Xenon napisał:

To jest dobry pomysł, tylko z badoo jest troszkę problem bo tam trzeba mieć zawszę zdjęcie z własną twarzą. Bym musiał jakieś foto z google znaleźć jakiegoś gościa ale nie wiem czy takie coś jest w ogóle legalne bo są te prawa autorskie z tymi zdjęciami

Nie. Foto z twarzą jest konieczne. Nie musi być koniecznie z Twoją, możesz wziąć kogoś z jakiegoś ruskiego fb czy coś. Robiłem tak dla jaj kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Claydee napisał:

Huawei. I jest tak. Ostatnio robiłem cały dzień coś innego, a komórka leżała nieruszana na biurku. Jednak rano przeglądałem badoo i fb, a potem ktoś mi powiedział, że guzik a nie robiłem co robiłem, tylko siedziałem na fb i badoo, bo cały czas byłem tam aktywny. 

Nie wiem do końca jaki teraz ma telefon bo wiem że ostatnio zmieniała, fajnie jak by tak było jednak czasem widzę że jej nie ma np na FB a jest na badoo a czasem odwrotnie a oprócz tego piszę z nią co dzień i ogólnie cały czas, no chyba że jest w pracy a pracuję bardzo dużo

Edytowano przez Xenon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Claydee napisał:

Nie. Foto z twarzą jest konieczne. Nie musi być koniecznie z Twoją, możesz wziąć kogoś z jakiegoś ruskiego fb czy coś. Robiłem tak dla jaj kilka razy.

 tylko co jeśli ja tak zrobię i jakiś Rusek mnie tak znajdzie przez przypadek haha 🙂  ale tak na serio no to dobry pomysł, najchętniej bym któregoś z moich kolegów poprosił o zdjęcie ale to chyba głupio

Edytowano przez Xenon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
29 minut temu, Claydee napisał:

Jak już masz to sztuczne konto, to do niej zagadaj z niego. Zacznij flirtować, pisać erotycznie, sugerować spotkanie o wiadomym przebiegu i zobaczysz co Ci odpisywać będzie, wtedy będziesz mieć wszystko czarno na białym. Jest to mało etyczna i trochę brudna metoda weryfikacji, ale chyba najbardziej skuteczna. 

Ale to o niczym nie świadczy, bo ona może odpowiadać na takie rzeczy w celach rozrywkowych (bawić się). Flirtować to jeszcze ok., ale podteksty erotyczne? Chyba żartujesz? Dla dziewczyny to sygnał ostrzegawczy, że coś nie teges z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Xenon napisał:

Tego się bardzo boję 😞 bo co jeśli teraz z kimś także tam piszę lub z wieloma z nich i w końcu z jakimś się też spotka

No i od tego wlasnie sa takie potale jak badoo i tinder. Zdziwiony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Xenon napisał:

Martwi mnie ta nie pewność bo jak by mi chociaż powiedziała że nic do mnie nie czuje to by mnie to zabolało ale bym wiedział czy wrócić na badoo i nadal szukać czy może być z nią i myśleć poważnie o wspólnej przyszłośći, ja po prostu nie chcę być sam ale też nie chcę szukać innej bo za bardzo się do niej przywiązałem. Boje się że daje mi teraz sztuczne nadzieje a po długim czasie ucieknie do kogoś innego.

Ja nawet patrzyłem na badoo na chłopaków (bez wchodzenia w ich profile oczywiście) i nie mam pojęcia z kim ona tam piszę jeśli w ogóle, ja oczywiście nie jestem najładniejszy, taki może 7 lub 8 na 10 by sobie dał ale ci chłopacy tam, ci którzy mieszkają w okolicy naprawdę nie wyglądają za dobrze, nie zadbani i pryszczaci i jakoś niektórzy wyglądają staro jak na ich wiek a niektórzy to widać że jakieś cwaniaki którzy nie szukają stałego związku

ale może właśnie szuka takich o których ty piszesz a nie kogoś takiego jak ty, skoro dalej szuka to coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2020 o 20:31, Sang napisał:

ale może właśnie szuka takich o których ty piszesz a nie kogoś takiego jak ty, skoro dalej szuka to coś jest nie tak

Mam nadzieję że nie 😞 sztrasznę jest dla mnie to że w ogólę tam wchodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już nie wiem co mam robić, czasem mam ochotę jej powiedzieć że jej nie ufam bo ciągle siedzi na badoo mimo że spotyka się ze mną ale jednak ją lubię i nie potrafiłbym tak naglę zerwać naszą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×