Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Misza1798

Mąż po pijaku dzwoni do byłej

Polecane posty

Gość
5 minut temu, Bolek napisał:

Dla pocieszenia napisze autorce że inni mają gorzej, w moim miasteczku rozegrała się telenowela niedawno. Spoko małżeństwo, nic nie było widać że jest źle, facet wraca z pracy do domu a tam karetka stoi, jakieś zamieszanie...  Żona sprowadziła sobie rano kochanka i niestety gościu zszedł na düpie...

Gdyby padło na mnie następny telefon na dyspozytorni brzmiałby mniej więcej tak: "proszę o patrol  pod adres x, chciałam zgłosić, że właśnie dochodzi do zabójstwa w afekcie..." 

A tak poważnie? Mnie już życie chyba niczym nie zaskoczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Bolek napisał:

gościu zszedł na düpie..

powinien wejść do mieszkania i powiedzieć żonie "dobrze, że ze mną byłaś kłoda, chociaż żyje" 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

No raczej nie było po co dzwonić bo patrol już był, wiem że szopka była. Pogotowie trupa nie weźmie bo po co, leżał i czekał na karawan, żona lamentuje po stracie ukochanego,  mąż pakuje walizki i jeszcze dwoje nastolatków tam było....

... bo ludzie są poye/bani... 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Dla pocieszenia napisze autorce że inni mają gorzej, w moim miasteczku rozegrała się telenowela niedawno. Spoko małżeństwo, nic nie było widać że jest źle, facet wraca z pracy do domu a tam karetka stoi, jakieś zamieszanie...  Żona sprowadziła sobie rano kochanka i niestety gościu zszedł na düpie...

O matko 🤭 ale dzieci szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Misza1798 napisał:

Jesteśmy razem od 10 lat, mamy dzieci. Ostatnio zauważyłam, że jak Mąż jest mocno pijany, gdy już nic nie pamięta, to dzwoni do swojej byłej dziewczyny, która tez już ma męża i dzieci. On nie wie, że ja o tym wiem. Nie wiem co robić. Pomóżcie. Czy On za nią tęskni ? Kocha ją ??? Co mam robić ?

Rozumiem, że mąż jest mocno pijany przy Tobie - czyli dzwoni przy Tobie do byłej i myśli, że nie wiesz do kogo dzwoni? Jest tak pijany,  że nic już nie pamięta (nie bardzo wiem co to znaczy) i wtedy wydawania do byłej - i ona chce rozmawiać z takim belkoczącym facetem?  Jeżeli faktycznie to prawda to proponuje spytać się męża o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Misza1798 napisał:

Dziękuje za odpowiedzi . Pozostaje mi tylko czekać o ile wytrzymam nie zapytać......

Ale na co czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie było przy mnie. Wiem tylko,że dzwoni 

1 godzinę temu, Margo napisał:

Rozumiem, że mąż jest mocno pijany przy Tobie - czyli dzwoni przy Tobie do byłej i myśli, że nie wiesz do kogo dzwoni? Jest tak pijany,  że nic już nie pamięta (nie bardzo wiem co to znaczy) i wtedy wydawania do byłej - i ona chce rozmawiać z takim belkoczącym facetem?  Jeżeli faktycznie to prawda to proponuje spytać się męża o co chodzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Margo napisał:

Ale na co czekać?

1 godzinę temu, Margo napisał:

Ale na co czekać?

Jak to się dalej potoczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Misza1798 napisał:

Nie to nie było przy mnie. Wiem tylko,że dzwoni 

 

Jak często się aż tak upija bez Ciebie? A skąd wiesz, że wtedy dzwoni i w jakim jest stanie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Misza1798 napisał:

 

Ale co jak się potoczy? Co ta za wysyp dzisiaj tematów o facetach pijanych bez umiaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×