Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin4545

Co mam o tym myśleć i co mam zrobić?

Polecane posty

Nie wiem od czego zacząć
Jestem z dziewczyną 5 lat
Jej poprzedni związek zakończył się w 2015 roku.,a w listopadzie tego samego roku poznaliśmy się
W poprzednim związku była zakochana
Jak to wyznała w ostatniej wiadomości do niego na Facebooku był pierwsza prawdziwą miłością
Mieli sex
On po 3 piwach pijany już był i oderwany od rzeczywistości
Wyzywal  był nie miły
Wiem to od Niej
No ale moja luba była z nim przez 7 lat
Nawet pod koniec 10 sesji u psychologa miała
A i tak się  z nim spotykała
Zapłaciła to zdrowiem, bo choruje na nerwice
Wiem że mnie kocha, bo mówi mi to
Dlaczego to wszystko pisze
Bo ja miałem z nią bardzo rzadko sex
Jak jeździliśmy na inseminacje to tylko tam trochę sexu było
Na początku naszego związku był trochę sex, ale zawsze ja coś tam bolało w środku
Twierdziła, że z poprzednim nigdy nie bolało ja nic
I infekcje miała i twierdziła że to moja wina,bo poprzednio miałem inne i się nie zabezpieczalem
Ja jej mówiłem,, że ma suchość pochwy o to przez to i niech do lejsrza idzie, ale ona wiedziała swoje
I tak lata mijały ja miałem nadzieję że to się kiedyś zmieni, a napewnoj ak kupimy mieszkanie
Jak zamieszkalisny razem to było jeszcze gorzej
Sexu nawet przez pół roku nie było
W tym roku dokładnie w maju wszystko się zmieniło
Przez te wszystkie lata miała zdjęcia w kompie z byłym
Na tych zdjęciach ona promieniaka, było widać że jest szczęśliwa chodź jak twietrdzila to były pozory
Zobaczyłem na faceboku ostatnia wiadomość do niego z 2015 roku pisała że był jej prawdziwa miłością itd
Już mnie to wkurzył na maksa
Mówię sobie sexu nie ma, nie chce tak żyć zostawię ja
I powiedziałem jej to, że z nami koniec
Odrazy sexu chciała, żebym tylko nie odszedł
Tłumacze jej ze nie chce żeby się zmuszała i że z prawdziwą miłością miala sex
Mnie tak nie kocha
Ona ze kocha tylko to dohrzalsza miłość jest
Ja mówię że nie chce tej miłości bez namiętności
I od tamtej pory sex jest codziennie i jest fajnie
Ale mój ból pozostał jak pomyślę o naszych 5 latach bez namiętności to mnie svusja ból i nie mogę zapomnieć o tym
Twierdzi że uświadomiła sobie tym, jak miałem odejść, że mnie bardzo kocha i chce żebym był jest ostatnia miłością
Ja znowu widziałem na faceboku w historii wyszukiwania, że ona przez 5 lat średnio co 3 musiace wchodziła na byłego konto i patrzyła
Nawet w tym roku w lutym i w kwietniu była
Chodź wiem na 100 %że nie pisała do niego, ani żadnego innego kontaktu z nim nie ma
Ale po jaki chu... tam wchodziła? Ona twierdziła żeby zobaczyć jego dziecko, bo zmarnował jej życie
A następnym razem mówi że nie wie po co
I już ma zablokowane konto gościu
Co mam myśleć o tyn ona cały czas była taka lbo go kochała? Twierdzi że nie kocha go
To po co wchodziła tam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Dziewczyna ma głowę w chmurach. Pewnie brakuje jej innych problemów. Będzie dzidzi, to jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
47 minut temu, Marcin4545 napisał:

Nie będzie bo nie możemy mieć 

Kto tak wam powiedział? Przyczyna obiektywna? Czasami nie można a później okazuje się, że kobieta zachodzi. Nie chcecie np. adoptować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby teraz się poprawia sytuacja sexualna w naszym związku 

Sex analy z nim miała mowila że wtedy sprawiało jej to przyjemność, a że mną tylko dwa razy w ciągu 5 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona wciąż coś czuje do niego. Kobiety są sentymentalne, często rozkminiaja, stąd też wchodzi na jego konto na fb. Doceniamy coś wtedy kiedy tracimy. Sex masz tylko dla tego, że chciałeś odejść, a ona kogoś już stracila. Na twoim miejscu poszukalabym kobiety która cię pokocha a nie bedzie leczyć swoje rany bo to może potrwać. Z jej strony to wyglada niestety tak, jesteś bo ona nie chce byc sama ale nie czuję pożądania bo gdyby tylko mogła to wrocilaby do tamtego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Czerwone korale napisał:

Ona wciąż coś czuje do niego. Kobiety są sentymentalne, często rozkminiaja, stąd też wchodzi na jego konto na fb. Doceniamy coś wtedy kiedy tracimy. Sex masz tylko dla tego, że chciałeś odejść, a ona kogoś już stracila. Na twoim miejscu poszukalabym kobiety która cię pokocha a nie bedzie leczyć swoje rany bo to może potrwać. Z jej strony to wyglada niestety tak, jesteś bo ona nie chce byc sama ale nie czuję pożądania bo gdyby tylko mogła to wrocilaby do tamtego. 

Przeczytałem jej ten post i twierdzi, że tak nie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdzi że nie wie po co wchodziła, ale napewno by do niego nigdy nie wróciła, bo zniszczył jej życie 

Mam iść do psychologa jak ona chodziła, a nie ludzi obcych pytać 

 

Edytowano przez Marcin4545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś na początku i pomyśl, co byś doradzil osobie, która by byla w takiej sytuacji jak odpisałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie to czuję, że wchodziła po to, bo np mogła myślęc sobie szkoda że nie wyszło 

Próbuje znaleźć inne wytłumaczenie przez to pisze tutaj 

Edytowano przez Marcin4545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin4545 napisał:

Twierdzi że nie wie po co wchodziła, ale napewno by do niego nigdy nie wróciła, bo zniszczył jej życie 

Mam iść do psychologa jak ona chodziła, a nie ludzi obcych pytać 

 

ma racje ja bym takiego świra nie trzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KaRolina napisał:

ma racje ja bym takiego świra nie trzymała

Nie wiesz co piszesz 

Ja byłem dla niej dobry przez 5 lat 

Chodź ona też była dobra dla mnie i wiem, że mnie kocha, ale nie wierzę, że mnie kocha jak tamtego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin4545 napisał:

Ja właśnie to czuję, że wchodziła po to, bo np mogła myślęc sobie szkoda że nie wyszło 

Próbuje znaleźć inne wytłumaczenie przez to pisze tutaj 

Przez 4 lata żałować, że nie wyszlo. Mysle że jesteś spoko gościem ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Kobiet w szczesliwych zwiazkach nie intetesuja inni faceci jesli tak to coś jest niestety nie halo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy problem u niej, ona nie pogrzebala calkiem uczucia do tamtego, i to niestety przeklada sie na wasze relacje, nie jestes jej najwazniejszym wyborem, ty to opcja ,,b", plasterek na rany po tamtym, pocieszyciel, bardzo mozliwe ze wstrzasnelo nia kiedy chciales odejsc, swiadomosc ze zostanie sama powoduje ze teraz seksem chce cie udobruchac, ale sam wiesz ze dalej cie to wszystko gryzie, i to mocno

moim zdaniem, macie szanse, ale po pierwsze zero sekretow miedzy wami, po drugie totalne otwarcie w relacji, nie ma tematow tabu, nie ma ze tego nie robimy bo to tylko z tamtym, albo jestescie razem na 100% albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drań dostarcza emocji. Dlatego ciężko o nim zapomnieć. Gdyby ktoś zniszczył mi życie odcielabym się od takiej osoby a nie wchodziła na jego konto po to by zobaczyc co u niego. Sorry ale tak to wyglada. Ona niestety tęskni. To tylko mój punkt widzienia. Może powinniście razem pójść do specjalisty. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czerwone korale napisał:

Przez 4 lata żałować, że nie wyszlo. Mysle że jesteś spoko gościem ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Kobiet w szczesliwych zwiazkach nie intetesuja inni faceci jesli tak to coś jest niestety nie halo. 

Prawda jest to, że napewno nie pisala do niego tylko wchodziła na fb

On wypytywal o nią przez jej siostrę rok temu 

To kazała napisać że się wyprowadza i kupiliśmy mieszkanie, bo tak było 

I siostra jej też go wywaliła z fb

Gościu był taki porąbany, że kiedyś pijany trzymając nóż i stojąc przy jej siostrze 

Zapytał czy by ją obroniła i wyrzylucili go z domu i nie mieszkali już razem 

Ona do niego potum wszystkim jeździła 70km pociągiem 

Potem powiedziała mi. Ze to była chora miłość tak jej mówiła psycholog 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da sie byc troche w ciazy, i nie da sie na dluzsza mete troche byc razem, bo to sie rozleci, wiec albo jestescie wy dwoje na 100%, albo koncz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam swoje zdanie. Nie wchodzilabym na konto osoby, która zniszczyla mi życie. Zwłaszcza że nie był to jeden raz. 5 lat jestescie razem a ona wciaz to robi. Nie może pogodzić się z tym że wyszlo mu z inną? Dla mnie to dziwne bo ma ciebie. Uważam, że ona poprostu za nim tęskni i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Czerwone korale napisał:

Napisałam swoje zdanie. Nie wchodzilabym na konto osoby, która zniszczyla mi życie. Zwłaszcza że nie był to jeden raz. 5 lat jestescie razem a ona wciaz to robi. Nie może pogodzić się z tym że wyszlo mu z inną? Dla mnie to dziwne bo ma ciebie. Uważam, że ona poprostu za nim tęskni i tyle. 

przez te wszystkie lata unikala seksu, bo nie chciala zdradzac tamtego, teraz niby seksem probuje zatrzymac to co ma, ale i tak nie kazdy seks jest mozliwy, bo niektory ma zarezerwowany tylko dla niego

i to musisz zmienic jak chcesz byc dalej, bo z kilka lat okarze ze tamten jest bez zony, i ona do niego poleci na pierwsze gwizdniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Czerwone korale napisał:

Drań dostarcza emocji. Dlatego ciężko o nim zapomnieć. Gdyby ktoś zniszczył mi życie odcielabym się od takiej osoby a nie wchodziła na jego konto po to by zobaczyc co u niego. Sorry ale tak to wyglada. Ona niestety tęskni. To tylko mój punkt widzienia. Może powinniście razem pójść do specjalisty. Powodzenia

Powiedziała, że życzy Ci tych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Czerwone korale napisał:

Napisałam swoje zdanie. Nie wchodzilabym na konto osoby, która zniszczyla mi życie. Zwłaszcza że nie był to jeden raz. 5 lat jestescie razem a ona wciaz to robi. Nie może pogodzić się z tym że wyszlo mu z inną? Dla mnie to dziwne bo ma ciebie. Uważam, że ona poprostu za nim tęskni i tyle. 

Ale różni ludzie mają inaczej, Ja byłem bardzo zraniony przez dziewczynę dla której zrobiłbym wszystko i wiem że nawet jak będę miał dziewczynę w przyszłości to dalej będę patrzył na tamtej profil na FB od czasu do czasu ale to nie znaczy że do niej napiszę lub wrócę bo na pewno nie nawet jak by błagała. Oczywiście teraz to bym wrócił ale jak już bym był z inną to na pewno nie więc można zrozumieć to.

Ta dziewczyna mnie zniszczyła na końcu ale i tak zawszę będę miał ten żal więc ta dziewczyna od autora ma pewnie tak samo. Myślę że jest zakochana w autorze ale niestety jeszcze ma gdzieś ten żal do tego że przeszłość jej nie wyszła. Mam nadzieję jednak w tym przypadku że po czasie jej przejdzie i kompletnie zapomni o tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Neymar_XD napisał:

Ale różni ludzie mają inaczej, Ja byłem bardzo zraniony przez dziewczynę dla której zrobiłbym wszystko i wiem że nawet jak będę miał dziewczynę w przyszłości to dalej będę patrzył na tamtej profil na FB od czasu do czasu ale to nie znaczy że do niej napiszę lub wrócę bo na pewno nie nawet jak by błagała. Oczywiście teraz to bym wrócił ale jak już bym był z inną to na pewno nie więc można zrozumieć to.

Ta dziewczyna mnie zniszczyła na końcu ale i tak zawszę będę miał ten żal więc ta dziewczyna od autora ma pewnie tak samo. Myślę że jest zakochana w autorze ale niestety jeszcze ma gdzieś ten żal do tego że przeszłość jej nie wyszła. Mam nadzieję jednak w tym przypadku że po czasie jej przejdzie i kompletnie zapomni o tamtym.

nie przejdzie jak nie bedzie wstrzasu, przepracowania tematu, jeden wstrzas juz byl, i to zmienilo jej podejscie do seksu z nowym partnerem, ale z tego co pisze, nadal sa jakies blokady, jakies sytuacje zarezerwowane dla tamtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był wstrząs i teraz jest lepiej 

Mówi, że zrozumisla jak bardzo mnie kocha 

Nawet sex jest fajny

Myślę, że żaden związek kolorowy nie jest zwłaszcza jeśli trwa kilka lat to są złoty i upadki

Tylko trzeba umieć się podnieść i iść razem dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marcin4545 napisał:

Powiedziała, że życzy Ci tych emocji

Ja jej życzę powrotu do zdrowia. Swoją droga współczuję Tobie, bo widać, że Ci zależy, a ona wciąż nie może o nim zapomnieć jakkolwiek bylo w tej relacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×