Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cheysula

Wypis ze szpitala wcześniaka

Polecane posty

Hej moja kuzynka niebawem będzie wychodziła ze swoim wcześniakiem ze szpitala i zapytała się mnie o czym powinna pamiętać. Ja co prawda rok temu rodziłam, ale mój syn urodzony o czasie. Ona urodziła w 27tc, teraz po 4 miesiącach niebawem dostanie córkę do domu. Macie jakieś rady, coś co mogę jej podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja co prawda rok temu rodziłam, ale mój syn urodzony o czasie", więc nie wiem co mogłabym Ci podpowiedzieć, zapytaj lekarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostanie całą listę ze skierowaniami do różnych poradni, np. okulisty, patologii noworodka, neurologa itd. Najlepiej niech zacznie od razu szukać i dzwonić, bo wszędzie trzeba się zgłosić w konkretnym tygodniu życia dziecka i bywa kłopot z terminami. Jak coś to niech szuka w różnych poradniach, nie tylko proponowanych przez jej szpital. Niech zwróci uwagę na zapis typu : wiek korygowany, bo ja miałam zgłosić się do neurologa w 3 miesiącu wieku korygowanego i pani w rejestracji miała z tym problem. Więc niech dopyta konkretnie kiedy.

I o refundację szczepionek może spytać, bo też się wcześniakowi należy. To takie najważniejsze rady.

A skąd kuzynka jest? Blisko jakiego dużego miasta mieszka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kuzynka jest spod Lublina

Edytowano przez cheysula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 11.06.2020 o 12:34, Ida0004 napisał:

Pewnie dostanie całą listę ze skierowaniami do różnych poradni, np. okulisty, patologii noworodka, neurologa itd. Najlepiej niech zacznie od razu szukać i dzwonić, bo wszędzie trzeba się zgłosić w konkretnym tygodniu życia dziecka i bywa kłopot z terminami. Jak coś to niech szuka w różnych poradniach, nie tylko proponowanych przez jej szpital. Niech zwróci uwagę na zapis typu : wiek korygowany, bo ja miałam zgłosić się do neurologa w 3 miesiącu wieku korygowanego i pani w rejestracji miała z tym problem. Więc niech dopyta konkretnie kiedy.

I o refundację szczepionek może spytać, bo też się wcześniakowi należy. To takie najważniejsze rady.

A skąd kuzynka jest? Blisko jakiego dużego miasta mieszka? 

A kuzynka jest spod Lublina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×