Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
viceklita

przepraszać LGBT ale za co i z jakiego powodu ?

Polecane posty

może jeszcze na kolanach przepraszać należy LGBT za to, że wylizują sobie peazdy i kindybały ?

ni kuta !

żadnych przeprosin !

Matka Biedronia za wysoko poprzeczkę zawiesiła aby przepraszać jej synalka LGBT !

2,6% mniejszości seksualnej wysuwa żądania wobec polskich rodzin ,  

olewają spotkanie z Prezydentem RP i mają żądania !

normalne Polki i Polacy mówią wprost tym z LGBT 

w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/ć  ! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie żądania???

Żeby ich traktować jak ludzi i nie poniżać???

To im się należy jak psu miska!

A NORMALNY Polak nigdy do nikogo nie powiedziałby w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/ć chyba że jest chorym psychicznie żulem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy człowiek ma prawo kochać kogo chce. Tobie nikt pod kołdrę nie zagląda, to po co ty zaglądasz innym?

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po cholerę się 'afiszują' i pokazują w miejscach publicznych , po cholerę pokazują fotki w necie, jak się 'kochają' , po cholerę Śmiszek z Rabiejem pokazują się jak leżą nago pod kołdrą na jednym łóżku, 

po cholerę te 'tęczowe' torby zakładacie w Centrum miasta ?

mniejszość seksualna zaczyna rządzić większością i co chwilę ma coraz większe wymagania , chcą ślubów, chcą dzieci adoptować ,

co jeszcze ,

być może za moment pojawią się hasła,   żeby mieszkania były dla LGBT , a może nawet osiedla !

a prawda jest taka, 

że s/p/i/e/r/d/a/la/c/i/e  ze wsi do miasta , ponieważ na wsi rzucają w Was kamieniami i krowim łajnem ,

oczywiście do żadnej pracy fizycznej się nie nadajecie,  nie możecie patrzeć na łopatę i widły , nienawidzicie pracy fizycznej , nienawidzicie aby się 'ubrudzić' przy pracy fizycznej ,  

geje, lesbijki - Jaśnie Państwo !

wyobrażają sobie, że 'normalni' będą na Nich 'robić' i pracować !

kto widział geja lub lesbijkę pracującą fizycznie w polu lub hucie albo kopalni to stawiam browarów sześć !

tak, 

poznałem kilka lesbijek , udawały 'normalne' aby pokazać swojej rodzinie, że są 'normalne' , oszukiwały faceta normalnego ,

GRA AKTORSKA i udawanie , nawet w Nowy Rok w momencie składania sobie życzeń uciekła do kobiety !

tak, 

jestem cięty na lesbijki , jestem cięty na gejów ,

jestem cięty na kobietę , która próbuje 'udawać' faceta, 

jestem cięty na geja, który 'robi' z siebie kobietę !

w kopalniach, hutach takich nie chcą , nie nadają się do pracy fizycznej !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecz się biedny mały człowieczku chory z nienawiści.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, viceklita napisał:

po cholerę się 'afiszują' i pokazują w miejscach publicznych

Z tego samego powodu co kanibale w jeden czerwcowy czwartek.

Bo mogą. I nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
9 godzin temu, mariola23 napisał:

Każdy człowiek ma prawo kochać kogo chce. Tobie nikt pod kołdrę nie zagląda, to po co ty zaglądasz innym?

 

Zmienisz zdanie, kiedy ktoś zapragnie pokochać twoją malutką córeczkę/synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, diada Stiopa napisał:

Zmienisz zdanie, kiedy ktoś zapragnie pokochać twoją malutką córeczkę/synka.

Ale do kościółka chodzisz i malutką córeczkę/synka tam zaciągniesz i narazisz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś do tzw mniejszości seksualnych nigdy nic nie miałem. Nie interesowało mnie to. Lata 80 i 90. Czasem słyszało się, że jakiś dostał wpier...  Wpier... dostał też czasem który z moich kolegów (100℅ hetero) jak skręcił w nie w tą ulicę co trzeba. Na to jednak jest kodeks karny. Nie trzeba do tego jakiś specjalnych praw.  Ci nie hetero zaczęli mnie jednak wkurzać jak zaczeły się te tęczowe parady. Mówi się że nikt nikomu nie powinien zaglądać do sypialni. Pełna zgoda. Ale oni zaczęli manifestować to na ulicach. Ciekawe co by było jak bym wyciągnął żonę przed blok na trawnik. Pytanie retoryczne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gucio z bagien napisał:

Ale oni zaczęli manifestować to na ulicach. Ciekawe co by było jak bym wyciągnął żonę przed blok na trawnik. Pytanie retoryczne. 

Absolutnie nie!

Gdyby ktoś zabronił Ci bzykac żonę, opluwał cię z tego powodu, wyzywał, poniżał to wyciagnął byś ją przed blok i całą siłą protestował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy był, czy jest, czy na papierze czy na niby?

Siedzisz mu w tyłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gucio z bagien napisał:

A  w zeszłym roku. Jeżeli nie liczyć tej z pod pałacu prezydenckiego

Uważaj. Dyskusja z Śliwką to jak gra w szachy z gołębiem 😛 Wypièrdoli pionki, nasra na szachownicę i będzie jeszcze z tego dumny mówiąc "wygrałem" 😎 Dla mnie ta kobieta i jej wpisy to niezłe źródło LOLcontentu 😉

A parad LGBT w zeszłym roku było od pytona i to nie tylko w Warszawie, a zaczęli jeździć i prowokować po całej Polsce vide konserwatywny Białystok.

I zgadzam się z Tobą, że mniejszość nie może rządzić większością. Natomiast dyskryminacji nie ma. Rok 2007 gdy zatrudniłem się we firmie w której przepracowałem wieeele lat - po pół roku od mojego przyjścia, z innego działu przeniósł się do nas gej, otwarcie mówił że jest homo i co? Liderka zespołu, kierownik działu, kierownik wydziału, no wszyscy chodzili wokół niego na paluszkach, aby nie urazić niechcący i nie być posądzonym o homofobię. Mimo że miał chújowe wyniki, ciągle nie wyrabiał normy, to go przez ponad 6 lat przerzucali ze stanowiska na stanowisko, zamiast po prostu lesera wylać. Dopiero jak sam się zwolnił to problem zniknął. Bo był problem, wśród innych pracowników - hetero - zaczęła rodzić się gruba frustracja, że gej ma pobłażanie, a inni muszą zapieprzać i mieć wyniki, bo jak nie to get out...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie normalnego geja co sądzi o paradach równości. Nie mogę wstawić całego linka. 

youtube.com/watch?v=CH7qAedvkQc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakuboski76 ma qupę racji w tym ustępie , 

LGBT w Polsce wykonuje 'ruchy' i czynności wyglądające w realu jak 'pajacowanie' , ujadanie, szczekanie, jątrzenie ,

pytanie: kto za to płaci ?

kilka dni temu pod pałac prezydencki przybyła GRUPA takich 'szczekaczy' i ujadaczy w kolorach tęczy aby poszczekać o swojej niedoli ,

ponieważ nie mogą się legalnie bzykać posiadając AKT małżeński , 

w czasie EPIDEMII robią wrzaski i manifestacje bez zasłaniania twarzy, ponad połowa szczekających była bez maseczek na twarzy !

polska policja jest za bardzo pobłażliwa, na miejscu komendanta policji to bym wszystkim szczekającym bez maseczek dopierdzielił mandat po 5000 PLN od łba i trzy tygodnie kwarantanny !

za takie ZBIEGOWISKA w Warszawie jest odpowiedzialny Trzaskowski i powinien zadbać aby takich incydentów w Warszawie nie było,

Trzaskowski nie podejmował do tej pory żadnych działań aby zapobiec manifestacjom w Warszawie, czyli złamał prawo !

a dzisiaj kolejne szczekanie LGBT , tym razem w Tomaszowie Mazowieckim , połowa bez maseczek na twarzach i żądają przeprosin od Prezydenta RP 

i co jeszcze, może mieszkania gratis w ramach przeprosin ?

Nie będzie mną rządził żaden gej , żadna lesba !

to Wy LGBT powinniście przeprosić za jątrzenie i ujadanie !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie by było jakby PiS nie zablokował importu muzułmanów. Już widzę paradę równości pod oknami wyznawców Allaha. Napewno by ich wyrównali. 

Tak jak pisze jakuboski76 homo boją się ich. Mają odwagę atakować tylko katolików. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gucio z bagien napisał:

Ciekawie by było jakby PiS nie zablokował importu muzułmanów. Już widzę paradę równości pod oknami wyznawców Allaha. Napewno by ich wyrównali. 

Przecież nie zablokował. Wpuścił całe gromady muzułmanów z byłych republik radzieckich. Siedzą na państwowej kasie pobierając często z kilku MOPR jednocześnie. I jakoś Ci to nie przeszkadza a im parady. Bez znaczenia czy to parada równości czy kanibali w boże ciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×