Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SzybcyiWsciekli

chyba faktycznie w pracy nie ma przyjazni

Polecane posty

Moja siostra mi ostatnio opowiedziala o sytuacji w pracy. Pracuje w biurze 3 lata. Ma 1 dobra kolezanke tam. Zawsze z nia jadla na przerwach, wychodzila wszedzie itp. Nigdy oddzielnie, zawsze razem. Ale moja siostra poszla na urlop na 2 tygodnie. Jak sie okazalo w tym czasie ta jej kolezanka zaczela z inna dziewczyna wszedzie chodzic, taka Ania. A gdy siostra wrocila z urlopu, miala mase swoich obowiazkow do nadrobienia. Nie miala w co po prostu rak wlozyc, nawet brak czasu do wc itp. I takto wczesniej ta kolezanka by z nia siedziala, jadla przy biurku itp bo tak robily wczesniej jak ktoras miala duzo pracy. A teraz co? Chodzi sobie z tamta Ania, a moja siostre zostawia sama w pokoju. Troche jej przykro. Jej kolezanka skomentowala ze to nie jej wina ze nie moze wychodzic teraz i czemu ona przez nia ma siedziec. Niby prawda ale z 2 strony troche nie fair w stosunku do mojej siostry. Jak myslicie? 

Edytowano przez SzybcyiWsciekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa

Między kobietami nie ma przyjaźni. Nie wiem dlaczego, ale nie ma i już. Prędzej lub później jedna drugiej wbije kose w plecy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×