Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zatroskana

Nie akceptuję dzieci partnera

Polecane posty

1 godzinę temu, Yoka777 napisał:

Współczuję Ci męża egoisty. Nie chcę Cię dobijać, ale gdybyś trochę poszperała, to prawdopodobnie doszukałabyś się boczniary. Idź do przodu, nie oglądaj się już na niego. Może być tylko lepiej.

Hmmm   mysle ze wiele wyjdzie z czasem ale ja juz nie mam zamiaru  grzebac bo nic mi to nie da a jeszcze bardziej   bede miała uraz  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, co wy.. głupie jakieś jesteście🙄

Warunkiem przystąpienia do mnie przez facetóf z dzieciorem, jest pokuta. Pokute odprawiacie publicznie, żeby było nieodwołalne i wam mnie wypominali 😛 latami

 

Ja jestem wyżywajka. Jest we mnie sporo psycho i lubie mocno i dobrze. Żaden mi nie odmówił wyżywki, nawet na własnym ścierwie potomnym. Tak mam i prędzej czy później zawsze konczy sie tak samo. Taki los znajomości ze mną. Wasze zarzekanie sie jest psu na bude, miski

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, zuzannke napisał:

Chłopacy, co wy.. głupie jakieś jesteście🙄

Warunkiem przystąpienia do mnie przez facetóf z dzieciorem, jest pokuta. Pokute odprawiacie publicznie, żeby było nieodwołalne i wam mnie wypominali 😛 latami

 

Ja jestem wyżywajka. Jest we mnie sporo psycho i lubie mocno i dobrze. Żaden mi nie odmówił wyżywki, nawet na własnym ścierwie potomnym. Tak mam i prędzej czy później zawsze konczy sie tak samo. Taki los znajomości ze mną. Wasze zarzekanie sie jest psu na bude, miski

 

 

Widać kogo wybierasz... Swój ciągnie do swojego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skb napisał:

Widać kogo wybierasz... Swój ciągnie do swojego!

😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, zuzannke napisał:

Ja jestem wyżywajka.

Jaka ty tam jesteś wyżywajka.   Jesteś ordynarna i prymitywna baba.

Bardzo rzadko  zdarza mi się do kogoś tak powiedzieć, ale ty budzisz we mnie tylko złe moce i obrzydzenie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, amsterdam napisał:

Jaka ty tam jesteś wyżywajka.   Jesteś ordynarna i prymitywna baba.

Bardzo rzadko  zdarza mi się do kogoś tak powiedzieć, ale ty budzisz we mnie tylko złe moce i obrzydzenie.

 

 

 

Jak zwał tak zwał. Co mi zrobisz.. 🙂

Siusiaki za mną latają i w sumie to wystarczy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy atakuja tu kobietę... a co z tym super tatusiem? Nie jest bez winy? Jeżeli dzieci takie ważne i nie może bez nich żyć... to po co wiąże się 2raz? Niech poświęci swoje życie dzieciom, niech żyje w samotnosci ...i da kobiecie spokój. Ona nie musi płacić za jego nieudane życie małżeńskie. Nie zawsze wina leży po stronie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×