Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PETER

Czy są jeszcze normalne kobiety

Polecane posty

Witam dzis chciałem opisać pewna obserwowacje społeczna, czy sa jeszcze normalne kobiety bo albo jakąś spotkam to jest zakapleksiona w ... ze tu tam ma za dużo ze nie zasluguje na mnie(tak bylo w poprzednim nwm czy to mozna nazwać związkiem widzieliśmy sie 3 razy 2 razy to byl po prostu seks) ogólnie robi z siebie ofiare poprzedniego związku (zawsze próbuje pocieszyć ale mnie to od razu odrzuca) albo ma znów wygórowane wymagania i robi z siebie 7 cud świata jesli juz trafi sie jakas wyluzowana kobieta to o siebie nie dba albo sie jej nic nie chce. ciężko znaleźć teraz kobietę ktora nie robi z siebie ofiary ani księżniczki ani leniwca ogólnie ja sam jestem osoba która próbuje dotrzeć do każdego pogadać zbudować relacje, jednak wiele rzeczy często musze przemilczeć z doświadczenia wiem ze czyjejś natury nie zmienie (dla mnie kazdy jest mózgiem tylko ale o swoje ciało jakby nie wyglądało trzeba dbać) wymagam naprawdę malo od kobiet bo o dziwo nie urodziłem sie wzrokowcem potrafie słuchać co sporo osob mi mówiło ale nie moge znaleźć kobiety ktora mnie nie odrzuca jakimiś krzywymi akcjami te wymagające jeżeli sie dobrze między nami gada sa niezdecydowane te zakompleksione zastanawiają sie czemu z nimi rozmawiam/spotykam a te leniwe maja wy...e jak będę to będę. Chciałbym dziewczynę z hobby pasja która ma gdzieś co myślą inni a nawet ja jesli by mi sie udalo kiedyś xd(co znaczy ze bierze pod uwagę to co mówie ja i inni ale ma własny rozum a nie zlewa wszystkich) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat bo nie wiem jak z Tobą rozmawiać. Podaj wiek w przybliżeniu chociaż, tak żebym mogła się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 badac sie nie muszę xd sam widze ze jestem trochę inny niz wszyscy ale przecież każdy jest na swój sposób 

Edytowano przez PETER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to wszystko przez internet ludzie tam widzą same ideały i wybierają swój albo poddają sie i zyja zyciem innych  no bo każdy przecież w necie jest szczęśliwy i nie ma problemów z tym ze na ulicy uśmiechu nie ma :/ Chyba ze jest sie tym ideałem 10/10 których sie obserwuję chcociaz przez to ze każdy im tam slodzi robia sie te osoby płytkie wydaje mi się że im dalej lecimy w przód tym bardziej będziemy patrzeć na wady niz się poznawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×