Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Królewna z drewna

Śnił mi się on...

Polecane posty

Ten, który jest w moich myślach od lat. Znamy się z pracy. W śnie byliśmy bardzo blisko, intymnie, ukrywaliśmy się przed światem. Calowal mnie w plecy A ja drzalam, dotykać mnie . Marzę o nim w snach,w myślach, codziennie. Gdy się budzę, w ciagu dnia. Gdy zasypiam. A on...zniknął.. realnie. A też na mnie leciał. 

Co to znaczy? Jak interpretować sen. Dlaczego nie potrafię zapomnieć ? Nic się w sumie nie wydarzyło oprócz spojrzeń i kilku dotykow,  przypadkowych spotkań... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Królewna z drewna napisał:

Jak interpretować sen.

Sny odzwierciedlają pragnienia lub obawy. Niekoniecznie w bezpośredni sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo Ty o nim myślisz albo on o Tobie. Niestety nie wiem jaka jest prawda. Też mi się ktoś taki śni i dziś miałem miły sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Królewna z drewna napisał:

Ten, który jest w moich myślach od lat. Znamy się z pracy. W śnie byliśmy bardzo blisko, intymnie, ukrywaliśmy się przed światem. Calowal mnie w plecy A ja drzalam, dotykać mnie . Marzę o nim w snach,w myślach, codziennie. Gdy się budzę, w ciagu dnia. Gdy zasypiam. A on...zniknął.. realnie. A też na mnie leciał. 

Co to znaczy? Jak interpretować sen. Dlaczego nie potrafię zapomnieć ? Nic się w sumie nie wydarzyło oprócz spojrzeń i kilku dotykow,  przypadkowych spotkań... 

To tylko sen. Wyraz naszych obaw i pragnień. Przestań się tym psychicznie masturbowac, tylko znajdź kogoś realnego, kto odegna ten chorobliwy opar z Twojej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu mi się śnił. Wczoraj też.. to był baaaardzo baaaardzo miły sen. Śniło mi się, że...hmmm... no wiecie... Było dosyć ostro;)

A jest tak bardzo poza zasięgiem w realu. Nie mogę go nigdzie znaleźć. Chyba graliśmy w taką grę, gdzie niby wszystko było jasne, ale jednak totalnie przypadkowe. I ja i on zawsze mogliśmy powiedzieć, że to czysty przypadek.

GENIUSZE... zamiast się zbliżyć i pogadać. Eh... Ale minęło tyle czasu, że chyba na prawdę trzeba zapomnieć. Tylko jak kiedy nawiedza mnie w snach? A może to znaczy,  że też o mnie myśli? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2020 o 12:43, Elfride napisał:

To tylko sen. Wyraz naszych obaw i pragnień. Przestań się tym psychicznie masturbowac, tylko znajdź kogoś realnego, kto odegna ten chorobliwy opar z Twojej głowy.

A ja się z tym nie mogę zgodzić.

Niektórych sny są prorocze. Mi się często sen ksni tóry się wydaje teraz odgrywać w tej niejako rzeczywistość swoją rolę w której Wielkie Ja odgrywa rolę 🐧 

Poza tym po co lekarze psychiatrzy każą chorym spisywać szybko swoje sny na karteczkę pamiętnika. Po co w takim razie, czyżby miało zrozumienie snu nam szybciej pomóc 🙂? A po co skoro nic w nich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się też przyśni śpiąca królewna 😋🙄 czy też nie...

Same śniące sen diabła demony niewiedzy żal mi każdego bez królewny 🙄😥😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ivy🌹 napisał:

A nie masz go na fb zeby napisac ? Mnie tez sie kiedys taki snil co noc. To znaczy ze twoja podswiadomosc podpowiada cie ze bylabys szczeslwa bedac z nim. A ile ma lat ona  a ile ty?

Nie ma konta. Nie można go znaleźć, a wstydzę się pytać wspólnych znajomych. Jesteśmy w podobnym wieku. 

Edytowano przez Królewna z drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TenX napisał:

A dlaczego nie jesteście razem?

Nie wiem. Widocznie obojgu brakowało nam odwagi, żeby coś z tym zrobić. Pokazać, że nam zależy. A potem już nasze drogi się nie zeszły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele bym dała, żeby teraz na niego wpaść, nawet przypadkowo.  Ale zniknął. Próbuję sobie tłumaczyć,  że mógłby mnie znaleźć bez problemu gdyby był zainteresowany. 

Może już nie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2020 o 22:05, AmidaButsu napisał:

A ja się z tym nie mogę zgodzić.

Niektórych sny są prorocze. Mi się często sen ksni tóry się wydaje teraz odgrywać w tej niejako rzeczywistość swoją rolę w której Wielkie Ja odgrywa rolę 🐧 

Poza tym po co lekarze psychiatrzy każą chorym spisywać szybko swoje sny na karteczkę pamiętnika. Po co w takim razie, czyżby miało zrozumienie snu nam szybciej pomóc 🙂? A po co skoro nic w nich nie ma..

Są właśnie nasze pragnienia i obawy. Po to psychiatrzy każą spisywać. Żeby rozwiązywać problemy pacjenta.

Jeżeli masz prorocze sny to gratulacje. Widać masz dostęp do czegoś, do czego nie mam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×