Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Masakraaa

Maliny w Przeworsku

Polecane posty

Lubicie, oglądacie? Szczerze mówiąc, kiedyś oglądałam ją regularnie. Wydawała się być spoko babką na luzie, ale to fikcja. Od jakiegoś czasu już nie mogę jej znieść. Ciągłe siedzenie w domu, gadanie o tym samym i nachalne reklamowanie tych badziewnych ciuchów. Można obejrzeć jej vlogi sprzed 2 lat i dzieje się dokładnie to samo. Do tego ciekawa jestem, co się stało z wszystkimi jej koleżaneczkami z yt...no i z jej mega przyjaciółką Anią od drogich prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Masakraaa napisał:

Lubicie, oglądacie? Szczerze mówiąc, kiedyś oglądałam ją regularnie. Wydawała się być spoko babką na luzie, ale to fikcja. Od jakiegoś czasu już nie mogę jej znieść. Ciągłe siedzenie w domu, gadanie o tym samym i nachalne reklamowanie tych badziewnych ciuchów. Można obejrzeć jej vlogi sprzed 2 lat i dzieje się dokładnie to samo. Do tego ciekawa jestem, co się stało z wszystkimi jej koleżaneczkami z yt...no i z jej mega przyjaciółką Anią od drogich prezentów.

Witaj , a ja lubię malinową mm wydaje się być sympatyczną dziewczyną ,nie pozerką , żyje normalnie ma dom rodzinę , sklep 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię Anię właśnie za tę Jej "klepaninę" o codzienności

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam choć najczęściej początki przewijam. Nie interesują mnie jej śniadania i opisy dlaczego kanapka z dżemikiem albo dwie kiełbaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będziecie się może nabijać ale Malinowa zainspirowała mnie do zmiany , mam małe mieszkanie takie jak ona i też zrobiłam salono sypialnię i powiem wam wyszła super 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam i akurat do niej nic nie mam. A ciuchy reklamuje, bo ma swój sklep więc co w tym dziwnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Anitka75 napisał:

będziecie się może nabijać ale Malinowa zainspirowała mnie do zmiany , mam małe mieszkanie takie jak ona i też zrobiłam salono sypialnię i powiem wam wyszła super 

Nie ma się z czego nabijać. Każda inspiracja na plus jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Masakraaa napisał:

Nie ma się z czego nabijać. Każda inspiracja na plus jest dobra.

a dziękuję ,myślę że wygodniej będzie spanie w łóżku ,a ze się ma małe mieszkanie trzeba szukać najlepszego rozwiązania, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat popieram to, co mówiła o tym, że to nam ma być wygodnie w naszym mieszkaniu, a inni niech myślą co chcą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×