Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iza210

Co wy sądzicie na ten temat?

Polecane posty

Tydzień temu zerwałam z chłopakiem,ktory od dawna mnie olewał,co chwilę sie kłóciliśmy itd i postanowilam ze nie ma co dluzej tego ciagnąć.Pare dni później on zaczął lajkowac mi zdjecia,wyświetlać moje relacje itd,ale nic nie pisał.Dzisiaj napisał do mnie jego najlepszy przyjaciel pierwszy raz w zyciu co tam,jak po zerwaniu,czy jestem smutna itd i mialam wrazenie że zaczął do mnie pisać dosc jednoznaczne sms.Napisalam wiec do mojego byłego bo byłam przekonana ze to on kazal mu do mnie pisac.On oczywscie wyparł się wszystkiego i napisał ze on o niczym nie wie.Za chwilę napisal ten kolega ze odpowiadając na pytanie ktore zadałam mojemu chłopakowi to on pytał czy moze do mnie zarywac i on sie podobno zgodzil.Jednak nie wydaje mi się zeby to bylo mozliwe gdyż nigdy nie wykazywał mną jakiegos szczególnego zainteresowania i nigdy nie pisalismy nawet ani nie gadalismy dluzej.Pisząc z nimi miałam wrażenie ze oboje kręcą i ten kolega probowal bronić mojego eks.Nie wiem juz co myslec.Jak wy sadzicie o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnaś zakończyć znajomość z nimi i ich zablokować na wszelki możliwy sposób. Skoro nie masz pewności co do intencji tego kolegi to tym bardziej nie daj się wciągnąć w takie gierki. Rozstałas się z chłopakiem z pewnych powodów i nie widzę sensu interesowania się nim, tym co polubił itp. Może chce żebyś do niego wróciła, może jest zdesperowany bo było mu wygodnie a teraz został sam, tacy ludzie szczerze wątpię czy się zmieniają. Lepiej nie wchodzić w relacje z kolegami byłych partnerów i z innymi osobami bliskimi twojemu byłemu bo to wiąże się z dużym ryzykiem i konsekwencjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Iza210 napisał:

Jak wy sadzicie o co w tym chodzi?

Robią Cię w bambuko i wydaje im się, że się nie zorientujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że robią Cię w bambuko ale Autorko nie napisałaś ile oni mają lat. Jeżeli 30+ to może już z tego wydorośleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×