Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Meggy78

Adopcja dziecka

Polecane posty

Wiem,że mogę być to oceniana,ale odważyłam się napisać ten post i wyrzucić wszystko z siebie.Mam 19 lat w tym roku uważam,że ciąża w moim wieku jest zbyt wcześnie,ale nie potrafiłabym zabić dziecka pragnę dać mu wszystko co najlepsze chciałabym aby trafiło do kochającej rodziny.Jestem zdecydowana na adopcje.Jeśli ktoś chciałby nawiązać kontakt poznać bliżej sytuacje itp. proszę podać adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz oddac dziecko do adopcji to zrob to jak nalezy. Niech rodzice przejda pelna weryfikacje przez osrodek adopcyjny.. Chyba, ze chcesz na tym zarobic i nic Cie nie obchodzi czy Twoje dziecko nie trafi przypadkiem w rece zwyrodnialcow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Ośrodek adopcyjny i pomyślne przejście testów nie zapewni wspaniałego domu i życia. Psychopaci potrafią udawać.  

Oczywiscie. Jednak wieksza jest szansa, ze zostana odsiani przez osrodek niz, ze matka, zwlaszcza oddajaca dziecko za pieniadze, zauwazy, ze z ludzmi ktorzy chca adoptowac jej dziecko jest cos noe tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej sprawa, tak dlugo jak nie bedzie sie bawic w handel ludzmi. To juz jest przestepstwo. 

Dobro dziecka jest natomiast najwazniejsze. Jak widze posty w ktorych jedna z druga pisze, ze chce oddac dziecko do adopcji i zacheca do kontaktu mailowego to budzi to moje podejrzenia, ze chodzi o sprzedaz malenstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Jej sprawa, tak dlugo jak nie bedzie sie bawic w handel ludzmi. To juz jest przestepstwo. 

Dobro dziecka jest natomiast najwazniejsze. Jak widze posty w ktorych jedna z druga pisze, ze chce oddac dziecko do adopcji i zacheca do kontaktu mailowego to budzi to moje podejrzenia, ze chodzi o sprzedaz malenstwa. 

Wiem dziwnie to wygląda,ale nie chodzi o sprzedaż o żadne pieniądze nie mam zamiaru na tym zarobić jedynie chce dobra a kontakt po to bo może być osoba nawet np. w podobnej sytuacji która jest lub była i nawet wspólnie prywatnie pisać na ten temat bo często niektórzy ukrywają to duszą w sobie wiele a czasami trzeba się otworzyć,żeby było łatwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Oczywiscie. Jednak wieksza jest szansa, ze zostana odsiani przez osrodek niz, ze matka, zwlaszcza oddajaca dziecko za pieniadze, zauwazy, ze z ludzmi ktorzy chca adoptowac jej dziecko jest cos noe tak. 

Nie potrzebne mi żadne pieniądze i żadne problemy pod tym względem bo to jest niepotrzebne mi.Najgorsze co mogłoby być oprócz chęci poronienia to sprzedanie własnego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×