Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Laleczka9393

Wczesna ciąża ?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Pewnie post będzie chaotyczny bo to mój pierwszy raz i nie wiem co jest ważne co nie 🙂

 

Mój pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 15 maj. Okres mam co 21/22 dni. Nigdy mi się nie spóźniał, więc 8.06 powinnam dostać kolejny. Po paru dniach zrobiłam test, wyszedł negatywny. 11.06 zrobiłam ponownie, była widoczna blada kreska . 15.06 byłam u ginekologa, na USG nic nie było widać. Miałam przyjść za dwa tygodnie. 20.06 zrobiłam test i kreska była już bardziej widoczna gołym okiem. 

25.06 byłam znów u ginekologa, USG nic nie wykazało więc dostałam skierowanie do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej 😞

Doktor robiąca mi USG w szpitalu , w końcu znalazła "coś" za mięśniakiem którego mam w macicy. Dostałam duphaston i tak leżę i czekam. 

myslicie że to może być bardzo wczesna ciąża i nie słychać tętna? W szpitalu nic nie mówią, jak dzis zapytałam o wyniki krwi , to niestety nikt nic nie wie. Lekarz na obchodzie mówi, że czekamy i będziemy patrzeć czy coś rośnie... I tak leżę z nadzieją, że coś z tego będzie , i się boje ze się zawiodę ,że będzie lipa 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ostatnio miesiączkę miałaś 15 maja to wg tego terminu jeśli jesteś w ciąży to jest to początek 7. tygodnia. W tym czasie może, ale nie musi być widać bojące serduszko. Robiłaś/robili Ci betę-hcg? Przyrasta odpowiednio? Pytaj lekarzy co się dzieje, bez badań nikt Ci nic nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ciąża to zainteresuj się antykoncepcją w postaci diafragmy dopochwowej, sama używam i sprawdza się nie ma obaw o ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×