Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elektryzująca

Apel do zajętych mężczyzn

Polecane posty

20 minut temu, elektryzująca napisał:

Tylko romans jest zły? Jest mnóstwo zachowań przed romansem, które świadczą o braku lojalności, nadwyrężaniu zaufania czy braku szacunku.

Jak rodzina i wspólne życie nudzi to zostaje się singlem bez dzieci...

No bez kitu, dla Ciebie fantazjowanie o innej/innym to zdrada??

3 minuty temu, pari napisał:

kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.

W związkach nie zdradzałam, nie flirtowałam, dosadnie odrzucałam każdy męski  podjazd w moją stronę. Nie miałam blokady na telefonie, nie kombinowałam, niczego nie szukałam. Wierna i lojalna. 

6 minut temu, przegość napisał:

Ale co Cię tak zaskoczyło? Że mężczyźni nie są z natury monogamiczni?

Nie tłumacz zapedów do sqrwysynstwa instynktem łowcy, którego celem jest przekazanie genów. 

6 minut temu, Qwerty82 napisał:

No bez kitu, dla Ciebie fantazjowanie o innej/innym to zdrada??

W jakim sensie fantazjowanie? Że rozkładasz nogi przed partnerem, a w myślach to kolega z pracy? Nie no rewelacja, taki tylko patencik na podsycenie iskry namiętności w zwietrzałym związku. Baja. 

5 minut temu, elektryzująca napisał:

W związkach nie zdradzałam, nie flirtowałam, dosadnie odrzucałam każdy męski  podjazd w moją stronę. Nie miałam blokady na telefonie, nie kombinowałam, niczego nie szukałam. Wierna i lojalna. 

Nie tłumacz zapedów do sqrwysynstwa instynktem łowcy, którego celem jest przekazanie genów. 

Chcieć a móc to dwie odrębne sprawy.

Cytat

Niczego nie tłumaczę. Za to Ty masz problem z zaakceptowaniem faktów.

A to tak prosto sprawdzić. Weź kilku facetów (tylko nie takich zainteresowanych Tobą, bo skłamią) i zadaj im pytanie co by woleli: tradycyjne małżeństwo, czy otwarte, gdzie jego żona będzie szczęśliwa jego szczęściem i wręcz dopingowała go by sobie używał na boku? ( i gdyby to oczywiście nie niosło ze sobą żadnych negatywnych odczuć ze strony żony). Zapewniam Cię, że 99% facetów wybierze 2 opcję. A ten 1 procent to ci, co mają tak niski poziom testosteronu, że właściwie są bez potrzeb seksualnych.

7 minut temu, elektryzująca napisał:

W sumie jakby stosować się do wskazań kościoła, to myśleniem też się grzeszy.

2 minuty temu, elektryzująca napisał:

W jakim sensie fantazjowanie? Że rozkładasz nogi przed partnerem, a w myślach to kolega z pracy? Nie no rewelacja, taki tylko patencik na podsycenie iskry namiętności w zwietrzałym związku. Baja. 

Nie wiem jak długo byłaś w związkach ale mi w pewnym momencie potrzebne są bardziej intensywne bodźce, ale może jestem zbyt rozwiązła, nie zastanawiałam się nad tym nigdy. Ty jesteś tak porządna, akuratna i zero-jedynkowa jeśli chodzi o lojalność w stosunku do partnera że strach się bać, ani spojrzeć na tyłek ani rzucić przeciągłego spojrzenia, ani pofantazjować o innym, aż mi wstyd teraz

• Haha 1

2 minuty temu, przegość napisał:

A to tak prosto sprawdzić. Weź kilku facetów (tylko nie takich zainteresowanych Tobą, bo skłamią) i zadaj im pytanie co by woleli: tradycyjne małżeństwo, czy otwarte, gdzie jego żona będzie szczęśliwa jego szczęściem i wręcz dopingowała go by sobie używał na boku? ( i gdyby to oczywiście nie niosło ze sobą żadnych negatywnych odczuć ze strony żony). Zapewniam Cię, że 99% facetów wybierze 2 opcję. A ten 1 procent to ci, co mają tak niski poziom testosteronu, że właściwie są bez potrzeb seksualnych.

Aż tylu nie wybierze. Opcja płacenia alimentów trochę odstrasza.

2 minuty temu, pari napisał:

Aż tylu nie wybierze. Opcja płacenia alimentów trochę odstrasza.

W dzisiejszych czasach wystarczy zastrzyk na rok.

Cytat

Większość facetów to nie są monogamisci i nie ma co dyskutować z tym faktem. Tylko nie wiem bo kiego chooja im stałe związki. Trzeba być konsekwentnym. 

Być może mają inne potrzeby, a żeby je osiągnąć i dogadać się z partnerką wybierają monogamię. Ale to nie znaczy że przestali być poligamiczni. Ty nie idziesz na kompromisy w życiu?

1 minutę temu, przegość napisał:

W dzisiejszych czasach wystarczy zastrzyk na rok.

Być może mają inne potrzeby, a żeby je osiągnąć i dogadać się z partnerką wybierają monogamię. Ale to nie znaczy że przestali być poligamiczni. Ty nie idziesz na kompromisy w życiu?

Pobożne życzenie. A jak ona chce dziecko?

11 minut temu, przegość napisał:

Nie dogadamy się. Mnie interesuje właściciel fiu/ta, Ty sprowadzasz kobietę do ciała i do tego co ma między nogami. 

9 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Takie kobiety najczęściej są roochane dosłownie i w przenośni. 

I tu (qrwa żesz jego mać) nie zaprzeczę 😂

Napisano (edytowany)
9 minut temu, elektryzująca napisał:

Nie dogadamy się. Mnie interesuje właściciel fiu/ta, Ty sprowadzasz kobietę do ciała i do tego co ma między nogami. 

Nieprawda. w każdej kobiecie widzę charakter, umysł, zainteresowania i potrzeby.

Ale w kontekście erotycznym, te rzeczy nie działają na mężczyzn. Żaden nie dostanie wzwodu, bo się zakochał, czy ona pokochała jego. Nie podnieci się też, gdy ona jest bardzo sprawna intelektualnie i prowadzi ciekawe rozmowy. Po prostu kobiety i mężczyźni różnią się od siebie i działają na nas inne rzeczy. nas podnieca fizyczność i obrazy, Was słowa, rozmowy, a właściwie uczucia które się wtedy wyzwalają.

Wystarczy zrozumieć i zaakceptować tę odmienność by się dogadać.

Edytowano przez przegość

5 godzin temu, elektryzująca napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że gdy jesteś zajętym pozostałe kobiety są dla Ciebie aseksuanymi statystkami? Zapewne🤦‍♀️ Bujaj las, a nie nas 😉

Dokładnie tak.  😎

5 godzin temu, SiO2 napisał:

Ja wiem. Bo ta obecna zachwyciła Cię czymś jeszcze niż tym co mają wszystkie między udami.

To jest niemożliwe. 😎 

Napisano (edytowany)
49 minut temu, Docent Teofil Fiutt napisał:

Dokładnie tak.  😎

Bolą mnie żebra i brzuch, nie rozśmieszaj mnie proszę, bo cierpię jeszcze bardziej😏

Edytowano przez elektryzująca

1 godzinę temu, #Piotr# napisał:

🖐 nowi klienci

Piotrze, może do odmiany zabłyśniesz w inteligentnej odsłonie? 

1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Piotrze, może do odmiany zabłyśniesz w inteligentnej odsłonie? 

nie ma przy kim tak mi przykro 😥

3 godziny temu, elektryzująca napisał:

Bolą mnie żebra i brzuch, nie rozśmieszaj mnie proszę, bo cierpię jeszcze bardziej😏

Słuchaj no, elektryzująca. Uważaj na żebra, bo znam osobiście Teofila i jeśli coś pisze, to tak jest, zresztą mogę potwierdzić, że prawie zawsze był w porządku pod tym względem. 😎

3 godziny temu, diada Stiopa napisał:

Słuchaj no, elektryzująca. Uważaj na żebra, bo znam osobiście Teofila i jeśli coś pisze, to tak jest, zresztą mogę potwierdzić, że prawie zawsze był w porządku pod tym względem. 😎

Nie zdradzać i nie okazywać nadmiernego zainteresowania innym kobietom nie jest równoznaczne z tym, że inne są aseksualne. W to, to ja proszę Ciebie, nie uwierzę, co nie znaczy, że nie wierzę w jego wierność i lojalność. Zakręciłam? Chyba nie. 

9 godzin temu, intelektualista.naukowiec napisał:

szkoda ze jestes niemilym czlowiekiem w dodaku o brzdkim podejsciu do ludzi i wulgarnym niku

Kup sobie slownik zanim odpiszesz, bo nie idzie zrozumieć. To jakiś dialekt czy osobny język w ogóle?

1 godzinę temu, elektryzująca napisał:

Nie zdradzać i nie okazywać nadmiernego zainteresowania innym kobietom nie jest równoznaczne z tym, że inne są aseksualne. W to, to ja proszę Ciebie, nie uwierzę, co nie znaczy, że nie wierzę w jego wierność i lojalność. Zakręciłam? Chyba nie. 

7 godzin temu, elektryzująca napisał:

Dobra, zdupiaj, bo ...isz. 😎🖕🏻

Dnia 28.06.2020 o 20:17, elektryzująca napisał:

Panowie... jeśli jesteście gdzieś ze swoimi partnerkami, a jakaś inna kobieta wpadnie Wam w oko, rzućcie ukradkowo jedno spojrzenie, ale na litość boską, nie przesadzajcie. To jest takie podłe, kiedy stoicie obok swojej damy, a bezczelnie okazujecie innej zainteresowanie. Macie świadomość, że jest to w pewien sposób poniżające dla Waszej kobiety? 

To jest poniżające dla zakompleksionej dziewczynki. Kobieta która zna swoją wartość się takimi bzdurami nie przejmuje

3 minuty temu, inkognitooo napisał:

To jest poniżające dla zakompleksionej dziewczynki. Kobieta która zna swoją wartość się takimi bzdurami nie przejmuje

Zakompleksionym burak pompuje sobie ego na różne sposoby robiąc przykrość najbliższej osobie. Nie liczę, że zrozumiesz. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się