Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ImTheOne

Pogadałem

Polecane posty

13 minut temu, ImTheOne napisał:

Tak i jestem zadowolony ze to wyjasnilem. Nie mi powinno być głupio a jej bo nie musiała się na mnie ciągle gapic itp wiem że jest ta chemia ale ona nie chce nic więcej więc odpuszczam

To ze patrzy na Ciebie, wcale nie znaczy ze z jej strony jest chemia. Moze byc mnustwo powodow dla ktorych spoziera na Ciebie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lola14 napisał:

To ze patrzy na Ciebie, wcale nie znaczy ze z jej strony jest chemia. Moze byc mnustwo powodow dla ktorych spoziera na Ciebie 😁

Według mnie chemia jest obustronna zawsze i po jej wszystkich gestach oczywiście wiem że była ale też o tym nie gadałem 😁 może gadać co chce a ja i tak wiem swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Pisałam Ci, że ona wcale nie musi być taka wyjątkowa, jak Ci się wydaje. 

Wiem ja sobie wymyśliłem ją ona jest fajna ale nic o sobie nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Trzeba było słuchać tego, co pisałam od początku. Zamknij ten etap na zawsze. 

Zamknąłem nie zwracam już uwagi

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szklany koralik napisał:

Nie pogadałeś ze mną, ale spoko, mam to w dupie, nic nie było 

Imtheone - pozwalasz wierzyc dziewczynom ze to o nich 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ImTheOne napisał:

Według mnie chemia jest obustronna zawsze i po jej wszystkich gestach oczywiście wiem że była ale też o tym nie gadałem 😁 może gadać co chce a ja i tak wiem swoje

Tak. Powinienes wierzyc w to co ci odpowiada. Tak naprawde najlepiej. Zachowaj ladne wspomnienia a na kolejna dziewczyne nie patrz jak na aniola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lola14 napisał:

Imtheone - pozwalasz wierzyc dziewczynom ze to o nich 😁😁

Widocznie urojenia są zarazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lola14 napisał:

Tak. Powinienes wierzyc w to co ci odpowiada. Tak naprawde najlepiej. Zachowaj ladne wspomnienia a na kolejna dziewczyne nie patrz jak na aniola..

Tak uważam że to prawda ale jako że nic nie było powiedziane wprost wszystko można zamieść pod dywan i udawać że to nie miało racji bytu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ImTheOne napisał:

Zamknąłem nie zwracam już uwagi

Mysle ze mnustwo dziewczyn z kafe chetnie by sie z toba umowilo 😁😁😁. Jest tu mnustwo “psycho” ale pewnie tez jest sporo normalnych😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lola14 napisał:

Tak. Powinienes wierzyc w to co ci odpowiada. Tak naprawde najlepiej. Zachowaj ladne wspomnienia a na kolejna dziewczyne nie patrz jak na aniola..

Szkoda ze anioły nie istnieją, teraz już to wiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ImTheOne napisał:

Ta rozmowa oczyszczająca dla mnie była potrzebna

No cóż gratuluję. Było oczywiste że nic z tego nie wyjdzie ale chodziło o to żebyś sobie oczyścił umysł i żeby nie rozpamiętywać tego przez następne lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hellies napisał:

To forum czasami mnie przeraża.

Wiesz, inna sprawa czytać to jak pracujesz w domu, ale współczuje jak ktos tutaj siedzi od rana do nocy i wywija jakies tematy. No chyba, że autor faktycznie podrywa tutaj baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad sie bierze tyle szurnietych ludzi? Nie mozna by I’m otworzyc specjalnego forum - tylko dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Plasterekbeokonu1992 napisał:

Wiesz, inna sprawa czytać to jak pracujesz w domu, ale współczuje jak ktos tutaj siedzi od rana do nocy i wywija jakies tematy. No chyba, że autor faktycznie podrywa tutaj baby.

Myslisz ze podrywa babeczki na niesmialego/nieszczesliwego? To moze byc metoda 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lola14 napisał:

Myslisz ze podrywa babeczki na niesmialego/nieszczesliwego? To moze byc metoda 😁

W sumie to malo mnie on interesuje nawet jak nie jest postacia wykreowana na potrzeby kafe. 

Edytowano przez Plasterekbeokonu1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
38 minut temu, Hellies napisał:

No cóż gratuluję. Było oczywiste że nic z tego nie wyjdzie ale chodziło o to żebyś sobie oczyścił umysł i żeby nie rozpamiętywać tego przez następne lata.

Taaa... oczyścił umysł, już to widzę 😜. On tu jeszcze powróci 😁😱, tym razem będą tematy jak bardzo cierpi z jej powodu 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Malutka Mi napisał:

Taaa... oczyścił umysł, już to widzę 😜. On tu jeszcze powróci 😁😱, tym razem będą tematy jak bardzo cierpi z jej powodu 😑

Jak on jest w moim wieku to musi być naprawdę zagubiony chlop, że tutaj spędza czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Malutka Mi napisał:

Taaa... oczyścił umysł, już to widzę 😜. On tu jeszcze powróci 😁😱, tym razem będą tematy jak bardzo cierpi z jej powodu 😑

Ale teraz przynajmniej nie będzie postów o tym jak zaraz zagada i jak jest pewny że ona odwzajemnia jego zauroczenie. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ale będą wysrywy typu: Mogłem tyle zrobić. Ja wiem, że ona mnie kocha. Widzę, jak dusi się w związku z tamtym. Dziś znów spojrzała na mnie tęsknym wzrokiem pełnym rozczarowania. "Miałeś walczyć"-mówią. A teraz jest już za późno, teraz wszystko stracone. Nigdy sobie nie wybaczę. Przeze mnie cierpimy oboje. Chyba odejdę z pracy.

Myślę że jest na tyle rozsądny że zdaje sobie sprawę z tego że gdyby jej na nim zależało to na pewno by  mu tak ułatwiła zadanie poderwania jej że nie musiałby pisać miesiącami na forum. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
14 minut temu, Hellies napisał:

Ale teraz przynajmniej nie będzie postów o tym jak zaraz zagada i jak jest pewny że ona odwzajemnia jego zauroczenie. 😉 

Zacznie się inna gehenna 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi

Czekamy teraz na nowości autorze 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

On tu napierdziela o tej kici odkąd pamiętam i bankowo to jeszcze nie koniec. Mógłby i dekadę tu smarować, ale jak się nie podejmuje kroków, to nie można dziewczyny o nic winić. Znasz tylko perspektywę autora i jest ona mocna subiektywna z tego powodu. Reasumując to tak naprawdę to nic nie wiemy, o tym jak to rzeczywiście wygląda. Zakładając, że to nie mitomania. Nawet jeśli ona faktycznie coś do niego też, to przecież dostawał już zielone światło wiele razy i to dawno temu ponoć. Nikt na nikogo wiecznie czekał nie będzie, bo nikt nie jest tego wart, a czas ucieka. Po prostu nie żal mi ludzi, którzy sami sobie kują taki los.

Czasu nie cofne, zdobyłem się na wyjaśnienia. Swoją odpowiedzią sprawiła że jestem rozgrzeszony. Nigdy nic nie było i nie będzie 🙂

Edytowano przez ImTheOne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

On tu napierdziela o tej kici odkąd pamiętam i bankowo to jeszcze nie koniec. Mógłby i dekadę tu smarować, ale jak się nie podejmuje kroków, to nie można dziewczyny o nic winić. Znasz tylko perspektywę autora i jest ona mocna subiektywna z tego powodu. Reasumując to tak naprawdę to nic nie wiemy, o tym jak to rzeczywiście wygląda. Zakładając, że to nie mitomania. Nawet jeśli ona faktycznie coś do niego też, to przecież dostawał już zielone światło wiele razy i to dawno temu ponoć. Nikt na nikogo wiecznie czekał nie będzie, bo nikt nie jest tego wart, a czas ucieka. Po prostu nie żal mi ludzi, którzy sami sobie kują taki los.

Forum przeglądam gdzieś od pół roku może trochę dłużej więc nie wiem jak długo tu pisze i czy to cały czas on. W sumie to się zgodzę, jak kobieta daje wyraźne zielone światło a facet nic nie robi to ona uważa że ten facet nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi pamiętniczku:

Dzisiaj jestem wyjątkowo wzruszony, ona spojrzała na mnie swoim mętnym wzrokiem. Jej wzrok jest mętny niczym biedronkowa herbata, niczym Wisła w centrum Wwa.  Ogryzała paznokcie......trochę to obleśne i mało kobiece, ale właśnie uświadomiłem sobie, że ona jest Tygrysicą a każda Tygrysica musi przecież ogryzać swoje pazurki - została rozgrzeszona. Na drugie śniadanie jadła kanapki z makrelą i popijała mlekiem, tak to będzie matka moich dzieci. Ależ ona ma wytrzymałe jelita!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×