Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. 

Może ktoś miał podobny problem. Cykl zaczął się 30 maja. W 24/25 dc zaczął boleć mnie lewy jajnik. Na początku lekko a później ból się nasilił na tyle że podczas przekręcają się z boku na bok budził mnie ból. W ciągu dnia nie było lepiej . Podczas chodzenia straszny ból aż łzy w oczach miałam. Pojechałam do gin powiedzial ze wszystko ok nic nie widzi . Jedynie więcej plynu w Zatoce douglasa ale nie jest na tyle dużo by to go niepokoilo. Torbieli też nie widział. Zalecił tabl rozkurczowe i przeciwbólowe i badanie krwi. Wyszło podwyższone crp (6.4 norma do 5) doktor stwierdził że nie będzie dawał antybiotyku bo nie jest to bardzo duzo ponad normę. Z resztą ból był lżejszy. Robiłam również betę i wyszla negatywna ( 4 dni przed @)  w dniu @ zrobiłam testest i wyszedł negatywny ( wtorek) dziś okresu nadal brak i nic się nie zapowiada. 

Co może być przyczyna takiej obsuwy? 3 ostatnie cykle były regularne i już sama nie wiem co jest grane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ten ból jajnika to była owulacja dopiero? Moze sie przesunęła. Wiec miesiaczke dostałabyś dopiero jakies 14 dni po owu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie biore tabletek antykoncepcyjnych to mam takie bóle owulacyjne ze są gorsze od miesiączkowych. Zwijam się z bólu 2 dni tak, że muszę chodzić zgięta bo nie mogę się wyprostować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ból właśnie nie był jak na @ .  Bardziej przypominał ból kolki i to już taki mocny. Kurde nie wiem już sama. 16 umówiona wizyta u gina zobaczymy co wyjdzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

torbiel i jakaś infekcja, idź do innego lekarza 😉 poza tym kontroluj sobie całe cykle, ja mam w domu komputer co sprawdza owulację z lh no i jest bardzo precyzyjny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×