Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maq84

Ważne pytanie do pań

Polecane posty

Czy wasi męscy domownicy (mąż, syn, brat, dziadek) chodzą na co dzień po mieszkaniu w samych gaciach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, maq84 napisał:

Czy wasi męscy domownicy (mąż, syn, brat, dziadek) chodzą na co dzień po mieszkaniu w samych gaciach? 😛

Chodzą nago

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maq84 napisał:

Czy wasi męscy domownicy (mąż, syn, brat, dziadek) chodzą na co dzień po mieszkaniu w samych gaciach? 😛

mój papug ma piórka 🙂 to jak gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kiedy akurat egzystuję w domu rodzinnym - to tak. Wtedy codziennie zmuszona jestem oglądać przetarte, prześwitujące, dziurawe gacie mojego płodziciela, zwisające mu do połowy du/py. Januszyzm  lvl master.
Czy to nie okrawa pod jakieś molestowanie czy coś? 
I żeby tylko w upały... Na ten koszmarny widok jestem skazana średnio od końca maja do sierpnia/września. 

Edytowano przez gosc s
  • Thanks 1
  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maq84 napisał:

Czy wasi męscy domownicy (mąż, syn, brat, dziadek) chodzą na co dzień po mieszkaniu w samych gaciach? 😛

Czasem tak 😄 Ale zazwyczaj maja koszulke u gory 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maq84 napisał:

Czy wasi męscy domownicy (mąż, syn, brat, dziadek) chodzą na co dzień po mieszkaniu w samych gaciach? 😛

Powiedz nam dlaczego to pytanie dla Ciebie takie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Onkosfera napisał:

Powiedz nam dlaczego to pytanie dla Ciebie takie ważne.

Bo u mnie w domu ja, brat i ojciec jesteśmy cały dzień w gaciach a tylko mama ubrana jest :P 

Po co łazić w ciuchach przy rodzinie która widzi nas w gaciach rano i wieczorem. Mama widziała mnie nago od małego więc myślę że bokserki i skarpety całkowicie wystarczą. Jak ktoś puka do drzwi to rzecz jasna coś na siebie założę. 

W ubraniach siedzę kiedy jest zimno w mieszkaniu. Jak jest ciepło to bym się w nich niepotrzebnie pocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, maq84 napisał:

Bo u mnie w domu ja, brat i ojciec jesteśmy cały dzień w gaciach a tylko mama ubrana jest 😛 

Po co łazić w ciuchach przy rodzinie która widzi nas w gaciach rano i wieczorem. Mama widziała mnie nago od małego więc myślę że bokserki i skarpety całkowicie wystarczą. Jak ktoś puka do drzwi to rzecz jasna coś na siebie założę. 

W ubraniach siedzę kiedy jest zimno w mieszkaniu. Jak jest ciepło to bym się w nich niepotrzebnie pocił.

Jesteście Arabami? Takie podwójne standardy odzieżowe...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Jesteście Arabami? Takie podwójne standardy odzieżowe...😏

Mama nie lubi w samej bieliźnie paradować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maq84 napisał:

Mama nie lubi w samej bieliźnie paradować 🙂

To z wiekiem się dzieje, ale tylko u kobiet. Mężczyźni chętnie prezentują swoje bojlery😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Onkosfera napisał:

To z wiekiem się dzieje, ale tylko u kobiet. Mężczyźni chętnie prezentują swoje bojlery😏

Ja chodzę w bokserkach czyli tak jakbym miał krótkie spodenki na sobie. Do widoku owłosionych nóg wszyscy przywykli. 

Kiedyś miałem też koszulkę ale po czasie z niej zrezygnowałem bo mnie uwierała wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maq84 napisał:

Ja chodzę w bokserkach czyli tak jakbym miał krótkie spodenki na sobie. Do widoku owłosionych nóg wszyscy przywykli. 

Kiedyś miałem też koszulkę ale po czasie z niej zrezygnowałem bo mnie uwierała wiecznie.

Ja mieszkam na poddaszu, wiecznie jest gorąco, wszyscy chodzą goli.

Co do rozkoszy przebywania z rodziną pochodzenia, to podobnie jak któraś przedmowczyni, mialam wielokrotnie przyjemność oglądać rowa mojego ojca(gdy gacie zsunely się nisko), jędrne owlosione pośladki(gdy przez kilka lat dzień w dzień chodził w stringach), albo jajca(gdy zakładał podarte w kroku szorty na gołą du.pę)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/1cce817fa53a5.jpg.html

U mnie nic takiego nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://

zapodaj.

net/1cce817fa53a5.

jpg.html

U mnie nic takiego nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https: //zapodaj. net/1cce817fa53a5. jpg. html

U mnie nic takiego nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój facet od wejścia zrzuca wszystkie ciuchy, teraz jak jest tak ciepło to nawet bez majtek chodzi ale mieszkamy sami, dzieci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, maq84 napisał:

Czy wasi męscy domownicy (mąż, syn, brat, dziadek) chodzą na co dzień po mieszkaniu w samych gaciach? 😛

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, new black napisał:

Coz za szczescie, ze mieszkam samotnie - moge sobie nawet nago chodzic.

Ja też mogę😏

 

9 godzin temu, BoniBluBomba napisał:

Stringi u starego. Trauma. 

Znajdę fote i wrzucę. Chcę żebyś dzielila tą traumę ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za bezpruderyjność i brak skrępowania. Ja mieszkam sam i nie pozwalam sobie na taką swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, gosc_ napisał:

jeden normalny, ufff

Zapewnie urodził się w ubraniu. Nagość jest taka nienaturalna i odrażająca. Zwlaszcza we wlasnych czterech ścianach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To naruszanie wspólnej przestrzeni. I w ogóle bywa, że obrzydliwe. Dlaczego mogą i chcą  paradować z tymi bebzonami na wierzchu? kurdka, jakby mogli to by ze skóry powylazili. Są przyjemne dla oka letnie ubrania. A tak to on paraduje w gaciach z  owłosiona klata, a ona w staniku i tak się snują bez sensu, ładu i składu. Pół biedy, kiedy patrzą na siebie, ona na niego, on na nią. Ale jak jest widownia domowa, to treść żołądkowa się wywraca. Może jestem jakas dziwna, ale szanuje przestrzeń także ta niepubliczna  i se nie pozwalam.  I uważam, że dobrze się stało np w miejscowościach nadmorskich, że nie można wchodzić do restauracion w pół  negliżu,  w całym wcale! bo mielibyśmy Januszy bez gaciow i Grażyny z cycami na wierzchu. Ludzie nie mają umiaru. 

Przy posilku nagośc jest co najmniej niestosowna. Od razu mam te kłaki z klaty w gardle. Mentalnie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2020 o 17:08, maq84 napisał:

Czy wasi męscy domownicy (mąż, syn, brat, dziadek) chodzą na co dzień po mieszkaniu w samych gaciach? 😛

gaciach i koszulce 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×