Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cisza

Szacunek?

Polecane posty

2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ćwicz charakter! 

Oj nie, nie. Jak ktoś mi pluje w twarz, to nie będę udawał, że deszcz pada. 

• Like 1

1 godzinę temu, SlodkaPaskuda napisał:

Wszystko zależy od człowieka i od wartości, jakie wyznaje. Jeśli obce jest mu pojęcie szacunku, to nie mówi o nim zbyt wiele dobrego.

trzeba równoważyć 

2 minuty temu, TenX napisał:

nie raz wystarczy nic się nie odzywać i  słoma wychodzi 🖐️

1 minutę temu, #Piotr# napisał:

nie raz wystarczy nic się nie odzywać i  słoma wychodzi 🖐️

Nie bardzo rozumiem...🤔

44 minuty temu, TenX napisał:

To nie chodzi o to, żeby na jakieś chamskie zagrywki reagować złością, albo nie reagować wcale. Można w kulturalny sposób "załatwic" takiego ancymona. Nie potrzeba być jak arogancka "reszta" . Można kulturalnie. 

• Like 1

36 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To nie chodzi o to, żeby na jakieś chamskie zagrywki reagować złością, albo nie reagować wcale. Można w kulturalny sposób "załatwic" takiego ancymona. Nie potrzeba być jak arogancka "reszta" . Można kulturalnie. 

No cóż, mój temperament nie pozwala na atak odpowiedzieć w kulturalny sposób.

13 minut temu, TenX napisał:

Bywa, Poz tym jesteś mężczyzna. Więc to zrozumiałe. Ja nie wdaje się w żadne utarczki, bo nie lubię, poza tym nie napadam ludzi. Żaden ze mnie chuligan. 

32 minuty temu, TenX napisał:

wyznajesz sposób siłowy kto wyznaje taki sposób chodzi po obijany

24 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Bywa, Poz tym jesteś mężczyzna. Więc to zrozumiałe. Ja nie wdaje się w żadne utarczki, bo nie lubię, poza tym nie napadam ludzi. Żaden ze mnie chuligan. 

Ja również nie napadam ludzi i nie uważam się za chuligana - wyrosłem z tego, ale na zaczepki zawsze odpowiadam w taki sam sposób.

8 minut temu, #Piotr# napisał:

wyznajesz sposób siłowy kto wyznaje taki sposób chodzi po obijany

W życiu obito mnie dwa razy, czasem tak bywa. Z reguły raczej mnie nie zaczepiają, jest tu mowa o szacunku, a jego brak można okazywać w różny sposób, niekoniecznie siłowy.

• Like 1

43 minuty temu, TenX napisał:

Ja również nie napadam ludzi i nie uważam się za chuligana - wyrosłem z tego, ale na zaczepki zawsze odpowiadam w taki sam sposób.

W życiu obito mnie dwa razy, czasem tak bywa. Z reguły raczej mnie nie zaczepiają, jest tu mowa o szacunku, a jego brak można okazywać w różny sposób, niekoniecznie siłowy.

Chodziło mi o napadanie słowne, takie utarczki. Bo o  chuligańskich wybrykach nie może być mowy. 

4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Chodziło mi o napadanie słowne, takie utarczki. Bo o  chuligańskich wybrykach nie może być mowy. 

tacy ludzie są podatni do  samo nakręcania 🖐️ podatni do wykorzystywania.

46 minut temu, TenX napisał:

No wiesz. Jak nie ma wyjścia i trzeba się bronić bo ktoś na Ciebie napadł no to nie ma wyjścia i się bronisz.

Jeżeli chodzi o brak szacunku to rzadko się zdarza że ktoś go okazuje napadając na Ciebie. To przypadek ekstremalny.  Brak szacunku raczej objawia się wyśmiewaniem czy utarczkami słownymi. Ewentualnie jakimiś głupimi kawałami. Wtedy nie musisz stosować zasady oko za oko i bronić się w ten sam sposób tylko w kulturalny sposób załatwić takiego delikwenta. 

1 minutę temu, Hellies napisał:

w kulturalny sposób załatwić takiego delikwenta. 

Uwierz mi czasami się nie da kulturalnie. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

nie da nasrają ci na głowę,  trzeba obnażyć tak jak jest 🖐️ tacy ludzie są tchórzami mądrzy za plecami.

Edytowano przez #Piotr#

1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Też tak kiedyś myślałem ale z czasem (właściwie już dawno) doszedłem do wniosku że jest większa satysfakcja że nie zniżysz się do poziomu osób które Ciebie obrażają i nie będziesz postępować w ten sam sposób.

• Thanks 1

3 minuty temu, Hellies napisał:

Też tak kiedyś myślałem ale z czasem (właściwie już dawno) doszedłem do wniosku że jest większa satysfakcja że nie zniżysz się do poziomu osób które Ciebie obrażają i nie będziesz postępować w ten sam sposób.

to nie dobry sposób to pozwolenie do dalszego działania chcesz ukrócić?

4 minuty temu, #Piotr# napisał:

to nie dobry sposób to pozwolenie do dalszego działania chcesz ukrócić?

Nie sądzę.Wcale nie muszę odwdzięczać się wulgaryzmami jeżeli ktoś je stosuje, wcale nie muszę wyśmiewać się i obgadywać kogoś jeżeli ktoś to robi w stosunku do mnie. Można kulturalnie i w cywilizowany sposób wytłumaczyć co się o kimś takim myśli lub nawet sprawić że ktoś taki sam się ośmieszy słownictwem które stosuje.

Przed chwilą, Hellies napisał:

Nie sądzę.Wcale nie muszę odwdzięczać się wulgaryzmami jeżeli ktoś je stosuje, wcale nie muszę wyśmiewać się i obgadywać kogoś jeżeli ktoś to robi w stosunku do mnie. Można kulturalnie i w cywilizowany sposób wytłumaczyć co się o kimś takim myśli lub nawet sprawić że ktoś taki sam się ośmieszy słownictwem które stosuje.

piszesz o  forum, pisze w życiu, forum to forum  wyłączasz  komputer i problem z głowy.

16 minut temu, Hellies napisał:

Ale ja nikogo nie obrażam, po prostu czasami powiem coś głośniej niż powinnam. Obrażanie kogoś jest słabe. 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, #Piotr# napisał:

piszesz o  forum, pisze w życiu, forum to forum  wyłączasz  komputer i problem z głowy.

Ja też piszę o życiu. Nawet wspomniałem o "głupich kawałach".

Edytowano przez Hellies

1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Ale ja nikogo nie obrażam, po prostu czasami powiem coś głośniej niż powinnam. Obrażanie kogoś jest słabe. 

najlepiej od serca 🙂 

podam przykład powiem ale ty brzydka? to obrażanie? 

nie musi się podobać, pięknością nie jest bym kłamał 🙂

Chodzi o to żeby nie zaogniac sytuacji i pokazać klasę. Jak ktos jest prostym chamem, no to co zrobisz? Ukulturalnisz go? To będzie się rzucał jak wsza na grzebieniu. Nie dawać się wciągać w histerie socjopatow. Nie dyskutować. Omijać. 

• Like 1

2 minuty temu, #Piotr# napisał:

podam przykład powiem ale ty brzydka? to obrażanie? 

nie musi się podobać, pięknością nie jest bym kłamał 🙂

A Ty masz 15 lat żeby się tak odzywać? 

2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

A Ty masz 15 lat żeby się tak odzywać? 

lepiej nie zakłamywać rzeczywistości chcą kreować 🖐️

jak jesteś stara to co chcesz być młodsza? trzeba się pogodzić jesteś stara i już 🙂

44 minuty temu, Hellies napisał:

O swój honor trzeba walczyć w taki czy inny sposób. Dziadek zawsze mi powtarzał "nie zaczepiaj, ale dać się też nie masz".

43 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Niestety...mówienie na głos co się myśli, to moja domena...nie zawsze wychodzi na dobre...🤷

1 godzinę temu, TenX napisał:

Niestety...mówienie na głos co się myśli, to moja domena...nie zawsze wychodzi na dobre...🤷

🙂 z tym mówieniem to dobre jes. 

1 godzinę temu, #Piotr# napisał:

jak jesteś stara to co chcesz być młodsza? trzeba się pogodzić jesteś stara i już 🙂

Aha czyli jak ogłoszę wszem i wobec, że jesteś glup/kiem to się zgodzisz. Przytakniesz i będzie git. Z resztą obserwuję te Twoje mądrości, no.. jeśli tak idziesz przez życie jak tu piszesz, to omg. 

2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Aha czyli jak ogłoszę wszem i wobec, że jesteś glup/kiem to się zgodzisz. Przytakniesz i będzie git. Z resztą obserwuję te Twoje mądrości, no.. jeśli tak idziesz przez życie jak tu piszesz, to omg. 

tak ogłaszaj to bardziej Cie ogłupię 🙂 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować