Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolina551

tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Mam wielki problem. Otóż już od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne Axia Conti. Zawsze przyjmowałam je regularnie po 23 godzinie, nie było żadnych problemów. Odbywaliśmy z moim partnerem stosunek przerywany, gdyż nie baliśmy się, bo brałam tabletki. Ale dzisiaj gdy oddaje mocz bardzo mnie boli i do tego mam plamienia. Nie są one duże, ale jednak widać zabarwienie na czerwono. Okres z odstawienia miałam już tydzień temu, więc to nie to. Czy powinnam się martwić, że źle stosowałam tabletki i może wystąpić prawdopodobieństwo ciąży? Bardzo się tym przejmuję, bo nigdy nie miałam takiego plamienia wcześniej, w czasie brania różowych tabletek. Było wszystko w porządku. Proszę bardzo o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałaś że przyjmowałaś regularnie. Czy to twoje pierwsze tabletki? Zazwyczaj czas na przyzwyczajenie organizmu do hormonów to ok. 6 miesięcy. Po tym czasie można się martwić plamieniami itp. Zrób test, jeśli się obawiasz. Może to nie jest metoda odpowiednia dla ciebie. Mam kuzynkę, która stosuje metodę objawowo- termiczną przy użyciu monitora cyklu Cyclotest My Way. Bada temperaturę rano i jeszcze wpisuje tam informacje o śluzie, bmi i różne inne. Wie kiedy ma owulację i wtedy decyduje o zabezpieczeniu mechanicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam diafragmę dopochwową i skończyłam zastanawianie się czy pigułka zadziałała czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×