Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lubiebrokat

Olewanie ze strony faceta

Polecane posty

Ostatnio pokłóciłam się z moim chłopakiem i co prawda znów rozmawiamy, to widzę że od tej pory zaczął mnie ignorować. Nie pisze mi nic na rano na powitanie, w ciągu dnia też pisze do mnie o wiele mniej, a na wieczór potrafi sobie iść bez żadnego pożegnania. Wkurza mnie to, strasznie się tym przejmuję, tym bardziej że nigdy tak nie robił i wyraźnie widzę że coś jest nie tak. Gdybym go zapytała czemu tak robi, to uznałby że przesadzam i mam dać spokój. Za kilka dni mamy pojechać nad morze z jego znajomymi i totalnie mi się odechciewa, jak sobie pomyślę że znów będzie mnie tak ignorować. Wypytywanie go o powód jeszcze bardziej go wkurzy. Ciężko mi też udawać, że jest „ok”. Pomocyyyy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, lubiebrokat napisał:

Ostatnio pokłóciłam się z moim chłopakiem i co prawda znów rozmawiamy, to widzę że od tej pory zaczął mnie ignorować. Nie pisze mi nic na rano na powitanie, w ciągu dnia też pisze do mnie o wiele mniej, a na wieczór potrafi sobie iść bez żadnego pożegnania. Wkurza mnie to, strasznie się tym przejmuję, tym bardziej że nigdy tak nie robił i wyraźnie widzę że coś jest nie tak. Gdybym go zapytała czemu tak robi, to uznałby że przesadzam i mam dać spokój. Za kilka dni mamy pojechać nad morze z jego znajomymi i totalnie mi się odechciewa, jak sobie pomyślę że znów będzie mnie tak ignorować. Wypytywanie go o powód jeszcze bardziej go wkurzy. Ciężko mi też udawać, że jest „ok”. Pomocyyyy. 

Powiedz, że albo powie o co chodzi i zmieni sposób postępowania, albo z nim nie jedziesz. I nie jedź, bo to będzie strata czasu i raczej same przykrości.

No chyba, że chcesz jechać, bo walczysz o pozycję w stadzie. Wtedy musisz przełknąć wszystko i na wyjeździe być bardziej atrakcyjna towarzysko od niego.

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lubiebrokat napisał:

Gdybym go zapytała czemu tak robi, to uznałby że przesadzam i mam dać spokój.

Ale dlaczego z góry tak zakładasz, skoro go jeszcze nie zapytałaś ?  Tylko jasne sytuacje dają podstawę do jakiegokolwiek wnioskowania.  Spokojnie zapytaj.

Poza tym ważne jest, o co się pokłóciliście.  I jak się to zakończyło.  Wygląda na to, że twój chłopak nadal czuje się urażony. I czeka na jakiś gest z twojej strony. Może słusznie ?

Za mało danych, żeby odpowiedzialnie opiniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×