Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

ZIemowit jest jednym z moich ulubionych imion.  Ma tyle fajnych zdrobnien.  Felicjan podobnie.  Florian tez jest boski.

Tyle pieknych imion 🙂  Gdybymm teraz miala wybrac imie to byloby ciezko...

Niby jest a jednak nie ma 🙂 jak znajomi mówią mi jak dają na imię swoim dzieciom to naogół mi się podobają a jak sama mam coś wybrać to już jest problem 🙂

10 minut temu, Dobrosułka napisał:

Oj tak i uwielbiam zdrobnienia tego imienia.  Jest jeszcze imie Antonin (od niego pochodzi imie Antonina) z takimi samymi zdrobnieniami oczywiscie.

Ale dając imię Antonin to i tak większość będzie mówić Antek

16 minut temu, 123Anna napisał:

Ale dając imię Antonin to i tak większość będzie mówić Antek

Zgadzam sie- zdrobnienia sa te same.

19 minut temu, 123Anna napisał:

Niby jest a jednak nie ma 🙂 jak znajomi mówią mi jak dają na imię swoim dzieciom to naogół mi się podobają a jak sama mam coś wybrać to już jest problem 🙂

Dlatego zawsze mowie, zeby isc za sercem.  Mysle, ze u ciebie to jest oczywiste, ze chcesz Gustawa wiec powinnas isc za tym instynktem.  

Dnia 11.07.2020 o 01:25, 123Anna napisał:

Witam wszystkich. Na koniec lipca mam urodzić synka a nie mogę zdecydować się na żadne imię. Mąż daje mi wolna rękę. Mam kilka typów jak chodzi o imię, ale chciała bym poznać Wasze opinie. Możecie podać również swoje typy (nie z pierwszej 10tki). 
1.Gustaw (Gutek, Guciulek, Gustek, Gustawson, Guciuś) - to mój faworyt ale obawiam się czy dzieci nie będą dokuczać młodemu. O ile Gustaw czy Gutek bardzo mi się podoba to zdrobnienie Gucio już nie 😞 

2. Witold (Witek, Wicio, Wituś)

3. Leon (Leonem, Leoś)

4. Adam (Adaś, Adasio, Adi)

Gustaw - tak w moim mieście nazywaliśmy takich trochę przygłupów

Hej dziewczyny 27.07.2020r urodziłam Gustawa 🙂 Rodzina już się przyzwyczaiła 🙂 Teściowa jeszcze różnymi imionami do niego się zwraca, ale chyba zaakceptuje 🙂

• Like 1

Dnia 11.07.2020 o 01:25, 123Anna napisał:

Witam wszystkich. Na koniec lipca mam urodzić synka a nie mogę zdecydować się na żadne imię. Mąż daje mi wolna rękę. Mam kilka typów jak chodzi o imię, ale chciała bym poznać Wasze opinie. Możecie podać również swoje typy (nie z pierwszej 10tki). 
1.Gustaw (Gutek, Guciulek, Gustek, Gustawson, Guciuś) - to mój faworyt ale obawiam się czy dzieci nie będą dokuczać młodemu. O ile Gustaw czy Gutek bardzo mi się podoba to zdrobnienie Gucio już nie 😞 

2. Witold (Witek, Wicio, Wituś)

3. Leon (Leonem, Leoś)

4. Adam (Adaś, Adasio, Adi)

Adam, Leon super imiona 🙂 

3 godziny temu, 123Anna napisał:

Hej dziewczyny 27.07.2020r urodziłam Gustawa 🙂 Rodzina już się przyzwyczaiła 🙂 Teściowa jeszcze różnymi imionami do niego się zwraca, ale chyba zaakceptuje 🙂

Fantastycznie.  Bardzo sie ciesze, ze wybralas ulubione imie i jak widzisz ludzie bardzo szybko sie przyzwyczajaja i za kilka miesiecy powiedza, ze nie wyobrazaja sobie innego imienia dla dziecka.  

Gratulacje i duzo zdrowia i radosci z malego Gutka!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się