Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bbull

Cuckold dla par

Polecane posty

Szukam par ktore chca podzielic sie swoimi przezyciami w temacie cuckold. Zapraszam do pisania wszystkich.  Czekam na Was  Bbull. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 29 lat. Bez nadwagi i nalogow oprocz sexu i starszych kobiet. Jezeli sa zdecydownia zeby sie poznac to czekam. Jezeli sie spotkamy to doznacie takich wrazen jakie sie wam nigdy nie przysnily... Czekam rowniez ma wiadomosc od kobiet nie tylko od rogaczy. Pozdrawiam. Bbull 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2020 o 19:47, Bbull napisał:

Szukam par ktore chca podzielic sie swoimi przezyciami w temacie cuckold. Zapraszam do pisania wszystkich.  Czekam na Was  Bbull. 

Załóż osobne forum lub polski serwis cuckold. Patrząc na formułę tego forum to tu będzie ci trudno znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sile nie szukam. Wiec bede czekal az ktos sie znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2020 o 03:09, Blue Denaturat napisał:

A co to ten kukolt?

Na googlach sobie sprawdz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chetnych par. To moze jakas Pani zechce napisac o swoich fantazjach. Co by chciala zeby mezczyzna z nia zrobil?? Albo co ona  by zrobila mezczyznie??  Pozdrawiam. Zapraszam do pisania 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2020 o 13:28, Bbull napisał:

Nie ma chetnych par. To moze jakas Pani zechce napisac o swoich fantazjach. Co by chciala zeby mezczyzna z nia zrobil?? Albo co ona  by zrobila mezczyznie??  Pozdrawiam. Zapraszam do pisania 🙂

 

cuckold to jest to. Nie trzeba nic robić tylko patrzeć jak obcy obrabia ci żonę. Mistyka relacji i seksualności...

https://x3vid.com/images/15072/https:__ep3.xhcdn.com_000_149_883_974_1000.jpg

a jaki u niej uśmiech i jaka szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac bardzo szczesliwa. Ja bym ja jeszcze  za wlosy zlapal i skierowal jej wzrok na tego faceta.  I oczywiscie wsadzil bym jej najglebiej jak sie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo fajne ! Zycie mamy jedno i jest za krótkie a czas leci . Jak najwięcej zabaw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym chciała .  ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miodzio - z małą modyfikacją.

Spotykaliśmy się z drugą parą, najpierw frywolne rozmowy, wreszcie pierwszy seks równoległy, kontynuacja z urozmaiceniami wreszcie pierwsza wymiana. Jakoś tak skończyły się nam spotkania, ale największą atrakcją było jak spotykaliśmy się, fajnie spędzaliśmy wieczór i następowało losowanie pary - pan + pani ale na krzyż - nie stałe pary, którzy robili pokaz seksu. Druga para obserwowała, komentowała i dawała wskazówki. W zasadzie ta druga para ubrana, choć zwykle w trakcie pani chociażby odsłaniała piersi. Ale żadnego seksu dopóki tamci nie skończyli. Pierwsza para długo i w jakiś wyrafinowany sposób. Jak skończyli to obserwatorzy robili szybki, czasem nieco brutalny numerek. Zwykle od tyłu, twarde rytmiczne rżnięcie z zakończeniem w pupie.

Super, ale po kilku razach formuła się wyczerpała i spotkania się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba isc za ciosem i szukac nowych doznan. Jezeli was kreca takie spotkania to ktos sie na pewno znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ona 37 napisał:

Ja bym chciała .  ....

To jak chcesz to napisz do mnie. Postaram sie Tobie pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaje swoj mail jezeli ktos by chcial popisac o sexie badz o czym kolwiek. To jestem orwarty dla wszystkich. Panie i pary to na Was wlasnie czekam. Wiek nie gra roli.

bbull5029@gmail.com

Edytowano przez Bbull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajda sie chetne pary lub Panie na spotkanie w Zakopanym ??26.08.2020. Kawa deser i pogawedka. Ja stawiam 🙂 Piszcie na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2020 o 12:12, zonarogacza92 napisał:

Moja żonka się zgodziła 

jak do tego doszło pisałem w innym wątku. Jestem pewien ze to bedxie coś cudownego. 
teraz tylko czekam aż moja piękna wybierze odpowiedniego partnera 😉 opisze jak już będziemy po

Szukam powaznych osob. Nie takich ktore wciagaja na jakies fora....

Ogladaja ...y.....

Lubia czytac to co inni pisza co by z ich partnerkami robili.

Jezeli sa zainteresowane Panie lub pary to moj mail

bbull5029@gmail.com

Jak bedzie trzeba to nawet moge zadzwonic do Ciebie.

To nie jest anons erotyczny. Pieniedzy za to nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 23:15, trick napisał:

Super, ale po kilku razach formuła się wyczerpała i spotkania się skończyły.

znaczy nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie kręci, jeżeli chodzi o mnie i moją partnerkę. Ale jak ktoś opowiada historię  - najlepiej takiego ulitmate cuckold, to się podniecam. Zwłaszcza jak ludzie opowiadają, jak parttnerka została zdominowana. 

I chociaż nie mam doświadczenia w tyk zaores9e - naczytałem się sporo na ten temat, sporo też widziałem.. mogę się podzielić pomysłami i wysłuchać historię, bo wiem, że rogacz lubi się tym chwalić 🙂

Edytowano przez Dorastajacy36-stolatek
dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Dorastajacy36-stolatek napisał:

Mnie to nie kręci, jeżeli chodzi o mnie i moją partnerkę. Ale jak ktoś opowiada historię  - najlepiej takiego ulitmate cuckold, to się podniecam. Zwłaszcza jak ludzie opowiadają, jak parttnerka została zdominowana. 

I chociaż nie mam doświadczenia w tyk zaores9e - naczytałem się sporo na ten temat, sporo też widziałem.. mogę się podzielić pomysłami i wysłuchać historię, bo wiem, że rogacz lubi się tym chwalić 🙂

Jak na takiego dorastającego to Ty sporo widziales i dużo wiesz 😁😁😉 Gdzieś ty się wychowujesz , młodzieńcze? 😁😁

Edytowano przez Marcin40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2020 o 13:28, Bbull napisał:

Nie ma chetnych par. To moze jakas Pani zechce napisac o swoich fantazjach. Co by chciala zeby mezczyzna z nia zrobil?? Albo co ona  by zrobila mezczyznie??  Pozdrawiam. Zapraszam do pisania 🙂

 

Hej my jesteśmy para spotykaliśmy się już w trójkącie itd daj mumer to popiszemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2020 o 11:56, Bbull napisał:

Znajda sie chetne pary lub Panie na spotkanie w Zakopanym ??26.08.2020. Kawa deser i pogawedka. Ja stawiam 🙂 Piszcie na priv

No i jak spotkanko? Było jakieś? Udało się? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha.  Wiesz ze nie bylo. Ale poznalem pare z Gdanska. Wiec wyjazd sie udal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2020 o 09:05, Kamil32 napisał:

Hej my jesteśmy para spotykaliśmy się już w trójkącie itd daj mumer to popiszemy 

Wyslij mi swoj numer na priv lub mail zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2020 o 22:22, Ona 37 napisał:

Ja bym chciała .  ....

Świetnie. Zawsze mnie interesowały przyczyny takiej decyzji, a nawet samego pomysłu. Napisz jak możesz, tu albo na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×