Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nara20

Kolezanka - matka po raz pierwszy

Polecane posty

Hej,

Mam kolezanke ktora zostala matka po raz pierwszy (nie jestesmy az tak blisko) ale mieszkamy za granica wiec wiez silniejsza. urodzila kilka m-cy temu dziecko no I klasyka na FB radosc, zdjecia z dzieckiem itd. (luzik), potem nagle napisla cos bardzo dziwnego "gdzie jest dziecko" - nie wiem moze to jakas kampania ktorej ja nie znam czy cos - ale nikt tego nie skomentowal nie zalajkowal - a potem wszystko z dzieckiem zniknelo (oprocz jednego zdjecia jej z dzieckiem) - wszystko wrocilo do normy (do tego co miala przed). Na dzien dziecka wstawila zdjecie swwoich I meza stop.

Mowa o doroslych ludziach - ok 30 lat w gore, z dobrymi pracami itd.

Sadze ze na 80% to mi wali na glowe I doszukuje sie nie wiem czego ….prawda?

P.S. wiem, ze ona sie zmagala z depresja  - powiedzcie mi ze same tak mialyscie i ze to o niczym swidczyc nie musi co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze to jest normalna faza - ze najpierw wszystko o dziecku a potem powrot do tego co bylo przed? W sensie minal "efekt nowosci"  i wiele dziewczyn/kobiet tak mialo. Generalnie bardzo do dziwne jak dla mnie - wiec pytam czy ktoras tez tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my tu mamy wywróżyć ze szklanej kuli co się dzieje z tym dzieckiem?

Zadzwoń do niej ot tak "na pogawędke" i zapytaj co u dziecka. 

Może koleżanka doszla do wniosku ze jednak warto chronic prywatnosc dziecka i rodziny i dlatego usunęła fotki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×