Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olima

Mam 17 lat i jestem w ciąży

Polecane posty

Ja mam 18 lat i jestem w 4 miesiacu ciąży, na początku byłam przerażona i niewiedzialam co mam z tym faktem zrobić , bardzo długo zabierałam się na to, żeby powiedzieć o tym rodzicom, ale koniec końców zareagowali całkiem dobrze i teraz stale mnie wspierają. Na tę chwilę zarówno ja jak i mój chłopak jesteśmy przeszczęśliwi, że zostaniemy rodzicami. Także polecam pogadać szczerze z rodzicami i myślę, że zrozumieją, trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec świata, moja mama mnie urodziła mając tyle mimo że rodzina proponowała wtedy aborcję.Szkole skończyła,tata był gowno warty więc mama sama się mną zajmowała,mimo że ciężko jej było mówi że nie żałuję, teraz mam 21 lat i młoda mamę z którą pisze I rozmawiam jak z przyjaciółką,mama jest 'na czasie .Będzie dobrze ,wierzę w Ciebie:) Jakbyś chciała pogadać to pisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry. Będzie dobrze. Nie mówię że ciąża w tym wieku to najdoroslejsza rzecz jaką cię spotkała ALE....musisz teraz powiedzieć rodzicom. Nie masz wyjścia ...o jestem pewna że nie przyjmą tego dobrze. Zależy jakich masz rodziców ale mam nadzieję że pomogą ci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×