Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ToiTobeznazwy

Uwaga! Kasują moje tematy! Prawdę kasują! Ale się nie poddam.

Polecane posty

Będę pisało dalej cała prawdę. Jak jest tak mówię i pisze. To żaden spppam, ani żart. Nie! Nie wiem jak oni tam to widza, ale to nie jest żartem! Do diaska! Usunęli tamten temat o prostytucji. Powtarzam co się dzieje w Niemczech.

Sutenerstwo – czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kasia12345677 napisał:

Państwo pobiera tylko podatek który mu się należy to co może lepiej byś wolała żeby prostytucja była przestępstwem i takie jak ty były zamykane w więzieniach?

jest legalna więc trzeba płacić podatek

Niemcy to bardzo mądry naród.

Nie! Podatek to okup. Twoja praca to Twoja praca. W tym momencie oni są na naszej łasce, a nie na odwrót. To jest zły utarty schemat. Seks zawsze był jest i będzie legalny. Ale jak my płacimy, to każda żona i maz( tak by było sprawiedliwie) powinni płacić podatek od współżycia jak już tak chcą pobierać opłatę za seks. Tak, właśnie ma być równość dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kasia12345677 napisał:

Państwo pobiera tylko podatek który mu się należy to co może lepiej byś wolała żeby prostytucja była przestępstwem i takie jak ty były zamykane w więzieniach?

jest legalna więc trzeba płacić podatek

Niemcy to bardzo mądry naród.

Seks nie był nie jest i mam nadzieje( po nich można się wszystkiego spodziewać ) nie będzie przestępstwem czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Będę pisało dalej cała prawdę. Jak jest tak mówię i pisze. To żaden spppam, ani żart. Nie! Nie wiem jak oni tam to widza, ale to nie jest żartem! Do diaska! Usunęli tamten temat o prostytucji. Powtarzam co się dzieje w Niemczech.

Sutenerstwo – czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

 Bossz, Poprostu nie pisz tak oficjalnie to cię nie skasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kasia12345677 napisał:

Państwo pobiera tylko podatek który mu się należy to co może lepiej byś wolała żeby prostytucja była przestępstwem i takie jak ty były zamykane w więzieniach?

jest legalna więc trzeba płacić podatek

Niemcy to bardzo mądry naród.

No były. Niesłusznie. Ukarane zostały za zwyczajna rzecz seks( czy tam był datek czy tez nie, nasza prywatna sprawa) odszkodowanie dla tych dziewczyn się należy i to grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Taki tam napisał:

 Bossz, Poprostu nie pisz tak oficjalnie to cię nie skasują

To powinno być i ogółem jest w konstytucji tylko nie dosłownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

Ilona ty mylisz seks partnerski z seksem za pieniądze który jest usługą płatną, a osoba która zarabia na tej usłudze musi odprowadzać podatek dochodowy

Nie. Mąż tez daje datki żonie. To samo tylko więcej partnerów . Będę to powtarzać aż wam się ta prawda utrwali bo to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

nie to nie jest wasza prywatna sprawa bo na tym zarabiacie, no jeszcze czego żeby odszkodowania kurrwom wypłacać 

Była nasza prywatna. Państwo się wtrącili do naszego życia, ciała i ...ddy! Won z waszymi kłamstwami i obłuda fałszem i okradaniem mnie! Won! Są dla mnie nie potrzebni. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

daje datki ale nie za seks, nie widziałam jeszcze żeby mąż płacił żonie za odbycie z nią stosunku seksualnego

Napewno jakieś perfumy kupił w prezencie albo coś tam, a wiec jakiś datek był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kasia12345677 napisał:

nie to nie jest wasza prywatna sprawa bo na tym zarabiacie, no jeszcze czego żeby odszkodowania kurrwom wypłacać 

Trzeba odszkodowanie. Za pobieranie kasę z pizzzdy. Kiedyś to ludzie do więzienia za to szli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

daje datki ale nie za seks, nie widziałam jeszcze żeby mąż płacił żonie za odbycie z nią stosunku seksualnego

Nie znasz mojej 😉 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak mnie męczyli w sądzie ( matka z ojcem) przez wasze niby związki śluby? Gooowno( niepotrzebne- to znaczy u mnie, ze nic poza cierpieniem nie było) won z tymi papierami na przejęcie majątków! To z historii wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

BO KIEDYŚ PROSTYTUCJA BYŁA NIELEGALNA

Seks był nielegalny? To zrobili śluby aby mieć majątki od sponsora. Taka opcja. Historia się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli jak nie wiadomo o co się rozchodzi, to znaczy, że się rozchodzi o pieniądze.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Wiecie jak mnie męczyli w sądzie ( matka z ojcem) przez wasze niby związki śluby? Gooowno( niepotrzebne- to znaczy u mnie, ze nic poza cierpieniem nie było) won z tymi papierami na przejęcie majątków! To z historii wiem.

A ja mam to przed sobą 🙄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Dobra, czyli jak nie wiadomo o co się rozchodzi, to znaczy, że się rozchodzi o pieniądze.

W punkt. Złodzieje. Innej nazwy nie ma. Nie ma. Zabieranie cudzego mienia pochodzącego z waszego nierządu. Won! Won z takimi obelgami! Bo to dla mnie obelga jest co oni tam robia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

sprzedawanie własnego ciała było nielegalne

Dlatego ślub. I jeden, szukały kobiety bogatego, niby kłamały, większość ze to z milosci i teraz nadal co niektórzy mysla , ze tak jest... historia się kłania , ludzie! Testament! Przejęcie majątku! Tak to było! Czytacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kasia12345677 napisał:

sprzedawanie własnego ciała było nielegalne

I ogółem moje ciało mój wybór. Robie z nim co chce i nikt nie ma prawa się wpierd...( wtrącać!) won! Jak maja mnie krasc nie chce mieć ze złodziejami nic do czynienia, ale odszkodowanie i to wysokie i dla innych chce! Chcieli gooowna( nic nie wyszło z tej ich chytrości) to maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co otrzymają za kradzież? Moje słowa, ze to złe postępowanie i nie dość ze odszkodowanie to i co? No właśnie, kiedyś szli za to do więzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

ILONA MOŻESZ ROBIĆ ZE SWOIM CIAŁEM CO CHCESZ DOPÓKI NA NIM PIENIĘDZY NIE ZARABIASZ

Nieprawda! Fałsz obłuda! Wciskają wam kity ze hej! Fałsz obłuda! I tak w kolko ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kasia12345677 napisał:

ILONA MOŻESZ ROBIĆ ZE SWOIM CIAŁEM CO CHCESZ DOPÓKI NA NIM PIENIĘDZY NIE ZARABIASZ

Nie prawda ! Fałsz! Obłuda! Obłuda! Ale specjalisci! Powymyślali bzdury! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kasia12345677 napisał:

ILONA MOŻESZ ROBIĆ ZE SWOIM CIAŁEM CO CHCESZ DOPÓKI NA NIM PIENIĘDZY NIE ZARABIASZ

Róbcie skriny i ( wasz wybór, jak chcecie i rozpowszechniajcie ta wiedzę!- wasz podkresle wybór) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

chuuja dostaniesz a nie odszkodowanie Alfonsi powinni napierrdalać takie głupie prostytutki codziennie

Nie wtrącać się do mnie! Won! Jakim prawem! To bezprawie wtrącać się do mojej pizzzdy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kasia12345677 napisał:

ILONA MOŻESZ ROBIĆ ZE SWOIM CIAŁEM CO CHCESZ DOPÓKI NA NIM PIENIĘDZY NIE ZARABIASZ

Fałsz obłuda! Obłuda fałsz! Moje ciało mój wybór! Won! Nie wtrącać się! Nie interesować się! Maja nudne życie, czy jak? Nie są aż tak chytrzy! Won ode mnie won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kasia12345677 napisał:

TWOJA PIZZDA ŚMIERDZI RYBAMI

Nie sadze! Nie obrażaj mnie. Nie dość, ze oni to i wy! Won ode mnie won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy zamiast popierać prawdę to jesteście przeciwko niej! Co z wami ludzie! Dzisiejsza młodzież wie NIBY ( podkreślenie/ przecinek) kur...a mac lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Dlatego ślub. I jeden, szukały kobiety bogatego, niby kłamały, większość ze to z milosci i teraz nadal co niektórzy mysla , ze tak jest... historia się kłania , ludzie! Testament! Przejęcie majątku! Tak to było! Czytacie coś?

W dawnych czasach większości kobiet nie wolno było pracować, szukały bogatego, bo to był ich "pracodawca" na resztę życia. Miłość w małżeństwie to wymyśl dziewietnastowiecznego romantyzmu. Podobnie jak miłość macierzyńska.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×