Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ToiTobeznazwy

Uwaga! Kasują moje tematy! Prawdę kasują! Ale się nie poddam.

Polecane posty

Won! No właśnie. Niby  ma jedno znaczenie: tzw. Dowodzenia, czy tez spadaj... no jak oni sobie takie coś popisali... no te przenośnie czy tez u mnie skrót... no to macie jego rozszerzenia...

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Napisałaś do mnie "won" i że jesteś przeciwko takim ludziom jak ja. Won, czyli co, skąd mnie wyrzucasz, z wątku?

Widzisz, ja nie jestem przeciwko "takim ludziom" jak Ty, tylko stoję w opozycji do Twoich poglądów gospodarczych, bo mam przekonania lewicowe i, pomijając "system" czy "układ", uważam że podatki powinny być płacone dla naszego wspolnego dobra (edukacja, infrastruktura drogowa itp). Natomiast zgadzam się, że każdy powinien sam dysponować swoją piz.zda i jestem przeciwko ostracyzmowi wobec osób wykonujacych pracę sexworkerow

Ty tak poważnie z tą nomenklaturom typu "sexworkery", bo ja ostatnio użyłem tego słowa, w postaci żartów... Nie wiem, po co tworzyć takie wygibasy językowe, prostytucja jest w miarę neutralnym określeniem, to nie ze słowami jest problem, tylko z tą profesją.

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Jeżeli ranią Cię osoby takie jak ja (czyli wypowiadające swoje zdanie w dyskusji na forum), to rozważ, czy publiczne udzielanie się w formie filmików i komentarzy pisemnych, jest w ogóle opcją dla Ciebie.

Ranią, ale prawda musi być napisana! Co z następnemi pokoleniami?

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Ty tak poważnie z tą nomenklaturom typu "sexworkery", bo ja ostatnio użyłem tego słowa, w postaci żartów... Nie wiem, po co tworzyć takie wygibasy językowe, prostytucja jest w miarę neutralnym określeniem, to nie ze słowami jest problem, tylko z tą profesją.

Spoko, nie chcialam użyć w jednym zdaniu dwa razy słowa "prostytucja"😏

Ludzie. Jak chceie( pewnie będą to kasować, przypuszczam) jak bym robiło skriny, pamięci by mi zbraklo. To są ważne informacje, ale jak teraz patrzę... to chyba tylko dla mnie ta prawda jest ważna i tylko ja chce słuchać tej prawdy i nikt... chyba... tracę już nadzieje poprostu... ach.

2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Ranią, ale prawda musi być napisana! Co z następnemi pokoleniami?

Gdzie jest powiedziane że musi? I że akurat Ty musisz ją głosić?

1 minutę temu, kasia12345677 napisał:

to pisz gdzie indziej bo tu nikt cię nie.chce

To jest rozkaz, zdanie twierdzące, czy co? Czy powinność? Czy nakaz?

3 minuty temu, kasia12345677 napisał:

przede wszystkim jesteśmy biedniejsi od Niemiec bo Polacy to idiooci jako naród, my tym się różnimy od Niemiec że gdybym to Polacy byli na ich miejscu czyli wywołali wojne, kradli itp to i tak by wszystko przejeebali 

Po czym to wnosisz. Niemcy tak naprawdę, bogate stały się dopiero za sprawą Bismarcka, wcześniej były przecież bardzo podzielone. No, ale może nie będę szaleć swoją wiedzą na ich temat, bo jednak bardzo (bardzo x 10) wybiórczo znam fragmenty ich historii.

Gdzie jest powiedziane że musi? I że akurat Ty musisz ją głosić?

Chce pomoc... to w głowie i nie wiem jakich sposobów nie próbuje wy to bierzecie jako np. żart, czy tez ( nie to nie to... ludzie! Litości!) jakaś obrazę i nikt nie rozumie co chce przekazać! Prawie... ale co niektórzy się Skapneli już powoli...

Ludzie. Jak chceie( pewnie będą to kasować, przypuszczam) jak bym robiło skriny, pamięci by mi zbraklo. To są ważne informacje, ale jak teraz patrzę... to chyba tylko dla mnie ta prawda jest ważna i tylko ja chce słuchać tej prawdy i nikt... chyba... tracę już nadzieje poprostu... ach.

Chwila. Słucham Cię, ale czy muszę się zgadzać? Nie wolno mi mieć wlasnych poglądów na sprawę?

5 minut temu, BoniBluBestia napisał:

Kermit bój się Boni 🧑🏻🚒

Nie kumam tego postu.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Spoko, nie chcialam użyć w jednym zdaniu dwa razy słowa "prostytucja"😏

To w takim razie, można było użyć eufemizmu "Pani do towarzystwa" 😉

Edytowano przez KermitZaba

Chwila. Słucham Cię, ale czy muszę się zgadzać? Nie wolno mi mieć wlasnych poglądów na sprawę?

Oczywiście, tylko ja już zostało tak skrzywdzone. Pozatym wiem, ze to co mówię jest prawda! I owszem, szanuje poglady, ale niektóre są tak nielogiczne, ze głowa mała. Nie przyjmij tego źle, ale ja poprostu to wiem. 

Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Chce pomoc... to w głowie i nie wiem jakich sposobów nie próbuje wy to bierzecie jako np. żart, czy tez ( nie to nie to... ludzie! Litości!) jakaś obrazę i nikt nie rozumie co chce przekazać! Prawie... ale co niektórzy się Skapneli już powoli...

Dzieki za pomoc, ale chyba wiesz, że ludzi nie zmusisz, żeby wierzyli dokladnie w to samo co Ty? Mają wolną wolę.

Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Można było użyć eufemizmu "Pani do towarzystwa".

Taa, ale to może być też taka dama do towarzystwa jak Terenia przy pani Emilii Korczyńskiej😏

Dzieki za pomoc, ale chyba wiesz, że ludzi nie zmusisz, żeby wierzyli dokladnie w to samo co Ty? Mają wolną wolę.

Nikogo do niczego nie zmuszam! Co jedynie mogę coś wytłumaczyć i w każdym wpisie ( w nieskończoność i tak w kolko) wasz wybór! Ludzie! A czy to przymiesz czy nie to każdego indywidualna sprawa. 

1 minutę temu, BoniBluBestia napisał:

Bój się Boga na błędy twoje w pisowni. 

Znowu zrobiłem? Przepraszam.

U mnie w kolko i nieskończoność:

powinno sie

nie powinno sie

jak mnie krzywdzisz/ chcesz skrzywdzić to ratuje moja pupę i (pisze Won! Sio!) Nie chce cierpienia i być zraniona

Twoj wybór! 

Ja tylko tlumacze

ja tylko uswiadamiam

ja mówię prawdę i Twój wybór czy ja przyjmiesz czy nie

to co mam w głowie!

Nikogo do niczego nie zmuszam! Co jedynie mogę coś wytłumaczyć i w każdym wpisie ( w nieskończoność i tak w kolko) wasz wybór! Ludzie! A czy to przymiesz czy nie to każdego indywidualna sprawa. 

To się tak nie piekl. Oswiecaj lud a kto przyjmie, ten przyjmie, jego zysk.

Napisano (edytowany)

Taa, ale to może być też taka dama do towarzystwa jak Terenia przy pani Emilii Korczyńskiej😏

Nie znam typiary, to jakaś gwiazda TVN?

A tak poważnie, to nigdy sobie nie zrobiłem tej przyjemności, z przeczytaniem "Nad Niemnem".

Edytowano przez KermitZaba

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

A tak poważnie, to nigdy sobie nie zrobiłem tej przyjemności, z przeczytaniem "Nad Niemnem".

Za dużo opisów tego krajobrazu było w tej książce. Nie dało rady. Lalkę uwielbia Prusa, ale to? Za dużo. Wystarczy ze na łąkę wyszło i mogłam mieć podobny opis. No ale każdy ma własny smak. 

• Like 1

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Nie myśl że ja zrobiłam. Starczą fragmenty. Na szczęście był film. 

1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Za dużo opisów tego krajobrazu było w tej książce. Nie dało rady. Lalkę uwielbia Prusa, ale to? Za dużo. Wystarczy ze na łąkę wyszło i mogłam mieć podobny opis. No ale każdy ma własny smak. 

Lalkę też lubilam. I Emancypantki😏

• Like 1

Lalkę uwielbiałem, genialna lektura. Czytałem ją z podniesionym tętnem, utrwalając się w swojej niechęci do głupich próżnych lasek i ich głupszych adoratorów.

Lalkę też lubilam. I Emancypantki😏

Najbardziej wkurzało mnie jak Wokulski chciał ja umoralniac, a ona lubiła jej ,,prace’’. Wtrącał się do niej to się odgryzła. Niepotrzebnie się wrtracal.Nie chciała zrezygnować ze swojego, a ten chciał ja przekonać do zmian. Tez bym było wkurzone i zniesmaczone oraz sfrustrowane na jej miejscu. Na.

Nie myśl że ja zrobiłam. Starczą fragmenty. Na szczęście był film. 

Jak zrobią z tego anime, to obejrzę. Ostatnio nadrabiam zaległości i tylko ten gatunek filmowy oglądam. Do obiadku, śniadania i kolacji 25-minutowy odcinek pasuje idealnie.

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Lalkę uwielbiałem, genialna lektura. Czytałem ją z podniesionym tętnem, utrwalając się w swojej niechęci do głupich próżnych lasek i ich głupszych adoratorów.

Biedny Wokulski, tak się z nim załatwiłes...

Najbardziej wkurzało mnie jak Wokulski chciał ja umoralniac, a ona lubiła jej ,,prace’’. Wtrącał się do niej to się odgryzła. Niepotrzebnie się wrtracal.Nie chciała zrezygnować ze swojego, a ten chciał ja przekonać do zmian. Tez bym było wkurzone i zniesmaczone oraz sfrustrowane na jej miejscu. Na.

Nie pasowali do siebie. Wokulski powinien lyknac panią Stawską. Ale byla za stara, za brzydka, nie dziewica... no wypisz wymaluj nasz forumowy Smutny 41letni intelektualista księgowy.

Wiecie co? Ta dyskusja pędzi jak oszalały koń. Już nie mogę. Idę spać. Dobranoc.

Napisano (edytowany)
39 minut temu, kasia12345677 napisał:

wiem że jest chora ale po jej oczach widać że ćpa

ja jej wierzę nie,  chora jest, ogólnie jest uprzejma za to ma duży + przy rożnych narkotynach było odwrotnie 

Edytowano przez *Piotr*

6 minut temu, KermitZaba napisał:

Jak zrobią z tego anime, to obejrzę. Ostatnio nadrabiam zaległości i tylko ten gatunek filmowy oglądam. Do obiadku, śniadania i kolacji 25-minutowy odcinek pasuje idealnie.

Ja sie ciesze ze Shaman King wraca w nowej wersji ❤️

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się