Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KateZRzeszowa

Co robicie by się zmotywować i dodać sobie odwagi?

Polecane posty

Czym dłużej myślę o tym tym mniej odwagi mam dlatego staram się nie myśleć. Mam problem z motywacją jednak często myślę sobie że w tym momencie gdy zastanawiam się czy coś zrobić itd to mogłabym już to robić. Trudno się zmotywować lub dodać sobie odwagi gdy się ma pesymistycznych i toksycznych ludzi wokół siebie, o tym też trzeba pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci od sytuacji. Czasem mowie sobie, ze zwyczajnie musze cos zrobic i koniec. Nie ma, ze boli. Zaciskam zeby i robie.

Do odmawiania sobie slodyczy nie umiem sie zmotywowac i nie znam sposobu na powodzenie takiej akcji, nic na mnie nie dziala. Do sportu tylko na jakis czas. 

Czasem obiecuje sama sobie jakas nagrode, np. jezeli zrobie cos czego bardzo nie chce zrobic to w nagrode kupie sobie ta kiecke na ktora sie slinie ,ale ktorej normalnie bym sobie nie kupila bo jej w sumie nie potrzebuje i nie za bardzo mam gdzie ja nosic. 

Jak szlam na operacje, niby bezpieczna, ale i tak sie balam, nie wiem dlaczego w mojej glowie tkwila mysl, ze moge sie nie wybudzic z narkozy i ze jeszcze w szpitalu moge zarazic sie covid, to sama tak sie nakrecilam, ze wrecz gnalam na zabieg i bylam mocno wkurzona gdy sie przesunal. Zawsze sobie mowie "musisz" i " nie jestes tchorzem". ( nie dotyczy stomatologa- tu zawsze jestem smierdzacym, trzesacym sie tchorzem, szukajacym z panika w oczach drogi ucieczki)😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przekombinowałam temat i juz doszło do paniki. Nic nie moze mnie ruszyć z miejsca, choć nigdy tchórzem nie byłam. Zawsze starałam się nie zastanawiać tylko robic. Koszmar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×