Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Irelka

Prezerwatywy

Polecane posty

Hej kochani

 

Wypowiedzcie się proszę czy lubicie gumki z wypustkami czy one w czymś pomagają czy jest przyjemnie lepiej czy może gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Irelka napisał:

Hej kochani

 

Wypowiedzcie się proszę czy lubicie gumki z wypustkami czy one w czymś pomagają czy jest przyjemnie lepiej czy może gorzej?

Ekstracienkie to owszem, ale z wypustkami nie miałam okazji 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jakiegoś efektu wow nie ma, najlepiej wogóle bez:)

Edytowano przez ONA83
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
14 minut temu, ONA83 napisał:

Jak dla mnie jakiegoś efektu wow nie ma, najlepiej wogóle bez:)

Jak najbardziej 🙂 Bez.

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Jak dla mnie jakiegoś efektu wow nie ma, najlepiej wogóle bez:)

 

1 godzinę temu, PNINA napisał:

Jak najbardziej 🙂 Bez.

   

 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ONA83 napisał:

Jak dla mnie jakiegoś efektu wow nie ma, najlepiej wogóle bez:)

miałem kiedyś takie i próbowaliśmy z jedną z partnerek ale żadnych efektów nie było. To była prezerwatywa gruba, wielorazowa, którą po użyciu myło się albo zakładało na zwykłą cienką prezerwatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, ddt60 napisał:

miałem kiedyś takie i próbowaliśmy z jedną z partnerek ale żadnych efektów nie było. To była prezerwatywa gruba, wielorazowa, którą po użyciu myło się albo zakładało na zwykłą cienką prezerwatywę

Coś jest nieładnego w wielorazowej prezerwatywie. Ja wiem, że to może zupełnie bez sensu, bo przecież środków do dezynfekcji zabawek erotycznych nie brakuje. Ale jakieś to takie niepraktyczne się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ONA83 napisał:

Jak dla mnie jakiegoś efektu wow nie ma, najlepiej wogóle bez:)

W ogóle się nie zabezpieczać?

Pigułka skuteczniejsza, ale z tego co wiem ma też skutki uboczne.

Edytowano przez Marcin40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ONA83 napisał:

Jak dla mnie jakiegoś efektu wow nie ma, najlepiej wogóle bez:)

Osobiście też wolę bez. Dodałam tylko od siebie, że wypustki są mi całkowicie obce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, witek napisał:

Coś jest nieładnego w wielorazowej prezerwatywie. Ja wiem, że to może zupełnie bez sensu, bo przecież środków do dezynfekcji zabawek erotycznych nie brakuje. Ale jakieś to takie niepraktyczne się wydaje. 

Oczywiście używałem tylko ja z jedną partnerką i starałem się w nią nie spuszczać.  Ale i tak myło się ją i ruszyło , ponieważ wymagała lubrykacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Babeczka ejakulat zabiera

No oczywiście.

W usta to jaknajbardziej bez😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Babeczka ejakulat zabiera

Elegancki mężczyzna się pilnuje i tylko gdy Pani pozwala ejaculuje.  Najpierw moja kochana troszkę Cię ruszę a potem zrobię Ci mokro na cycki i brzuszek . A teraz niech mnie Mój Pan na poważnie rusza bo chciałbym aby zrobił mi dzidziusia. 

Edytowano przez ddt60
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magda bez loginu napisał:

Osobiście też wolę bez. Dodałam tylko od siebie, że wypustki są mi całkowicie obce 😄

wolę bez ale w okresie przygodnych kontaktów zawsze w gumce - oczywiście normalnej, jednorazowej. Aż tak kondom mi nie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

Oczywiście używałem tylko ja z jedną partnerką i starałem się w nią nie spuszczać.  Ale i tak myło się ją i ruszyło , ponieważ wymagała lubrykacji

Tak, hmm domyśliłem się, że to tylko z jedną. Ciekawy jestem czy tego typu gadżety wyszły już z użytku? Bo jakoś zupełnie się o tym nie słyszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek napisał:

Tak, hmm domyśliłem się, że to tylko z jedną. Ciekawy jestem czy tego typu gadżety wyszły już z użytku? Bo jakoś zupełnie się o tym nie słyszy. 

były modne w latach dziewięćdziesiątych - teraz chyba jest raczej moda na dilda jako wspomaganie a nie nakładki na penisy ... Ja właśnie w latach dziewięćdziesiątych je stosowałem. Były dość tanie i chyba wówczas ludzie je stoowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt60 napisał:

były modne w latach dziewięćdziesiątych - teraz chyba jest raczej moda na dilda jako wspomaganie a nie nakładki na penisy ... Ja właśnie w latach dziewięćdziesiątych je stosowałem. Były dość tanie i chyba wówczas ludzie je stoowali

 Mój dostał od kolegi na 18, tak dla żartu, ale jak już było to trzeba było sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

 

Też o tym nie słyszałem. Czytałem o tym jedynie w książkach historycznych  😉

Mój akurat dostał w prezencie na 18-tkę,faktycznie to już 20 lat temu było....prehistoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ONA83 napisał:

 Mój dostał od kolegi na 18, tak dla żartu, ale jak już było to trzeba było sprawdzić

ja też dostałem od mojej w ramach żartu na jakieś urodziny i kilka razy sprawdzaliśmy. Dla mnie seks w prezerwatywie zawsze jest trochę inny i ejakulacja do gumki też. Nie to, że nie lubię ale są to troszkę inne odczucia niż ejakulacja do pochwy czy na zewnątrz. Czasami też tak jak na filmach stosowaliśmy prezerwatywy "prewencyjnie" czyli seks dopochwowy w prezerwatywie ale bez wytrysku a potem wytrysk już po wyjęciu członka i zdjęciu prezerwatywy na zewnątrz

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Piotr 12345 napisał:

 

Też o tym nie słyszałem. Czytałem o tym jedynie w książkach historycznych  😉

no ładnie Piotrze. Ageizm! 😁 Przyłapałem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ddt60 napisał:

były modne w latach dziewięćdziesiątych - teraz chyba jest raczej moda na dilda jako wspomaganie a nie nakładki na penisy ... Ja właśnie w latach dziewięćdziesiątych je stosowałem. Były dość tanie i chyba wówczas ludzie je stoowali

Hmm No tak. Znaczy zdarzyło mi się z tym zetknąć, ale raczej jako z ciekawostką. Faktycznie, moje pokolenie już zupełnie rzuciło w kąt tę zabawkę. 

No właśnie. Powiem ci Ddt, że podrzuciłeś mi właśnie wyśmienity pomysł na temat. Możesz się spodziewać wieczorem publikacji. Liczę na twoją aktywność. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ddt60 napisał:

były modne w latach dziewięćdziesiątych - teraz chyba jest raczej moda na dilda jako wspomaganie a nie nakładki na penisy ... Ja właśnie w latach dziewięćdziesiątych je stosowałem. Były dość tanie i chyba wówczas ludzie je stoowali

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ddt60 napisał:

były modne w latach dziewięćdziesiątych - teraz chyba jest raczej moda na...

Hmm No tak. Znaczy zdarzyło mi się z tym zetknąć, ale raczej jako z ciekawostką. Faktycznie, moje pokolenie już zupełnie rzuciło w kąt tę zabawkę. 

No właśnie. Powiem ci Ddt, że podrzuciłeś mi właśnie wyśmienity pomysł na temat. Możesz się spodziewać wieczorem publikacji. Liczę na twoją aktywność. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, witek napisał:

Hmm No tak. Znaczy zdarzyło mi się z tym zetknąć, ale raczej jako z ciekawostką. Faktycznie, moje pokolenie już zupełnie rzuciło w kąt tę zabawkę. 

No właśnie. Powiem ci Ddt, że podrzuciłeś mi właśnie wyśmienity pomysł na temat. Możesz się spodziewać wieczorem publikacji. Liczę na twoją aktywność. 😉

dziś wieczorem nie ... zapewne dopiero w niedzielę będę mógł poświęcić na tym forum troszkę czasu - ale chociaż zaglądnę i przeczytam. W moim  bardzo młodych czasach nie było takich zabawek i był to okres kiedy się samemu próbowało wymyślać oraz je tworzyć albo wykorzystywać inne, niezwiązane z seksem i erotyką sprzęty przystosowując je do tych celów. W latach dziewięćdziesiątych pojawiły się sekshopy i dopiero wtedy można było się w coś tam zaopatrzyć profesjonalnego ale tamte zabawki były na początku jeszcze dość prymitywne a te lepsze bardzo drogie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ddt60 napisał:

dziś wieczorem nie ... zapewne dopiero w niedzielę będę mógł poświęcić na tym forum troszkę czasu - ale chociaż zaglądnę i przeczytam. W moim  bardzo młodych czasach nie było takich zabawek i był to okres kiedy się samemu próbowało wymyślać oraz je tworzyć albo wykorzystywać inne, niezwiązane z seksem i erotyką sprzęty przystosowując je do tych celów. W latach dziewięćdziesiątych pojawiły się sekshopy i dopiero wtedy można było się w coś tam zaopatrzyć profesjonalnego ale tamte zabawki były na początku jeszcze dość prymitywne a te lepsze bardzo drogie

Wspaniale. Dopytam cię jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że tylko jelito do kiełbaśnicy - naturalne i przylega, a poza tym jest tańsze

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×