Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk 23.

Poznam Panią z brzuszkiem.

Polecane posty

Aż sobie przypomniałam jaka byłam napalona w drugiej ciąży :D. Miałam mdłości, ale przy tym taką chcicę, że myślę że szczególnie ze 2 miesiące, to chodziłam ciągle mokra i musiałam się masturbować minimum 2 razy dziennie, bo po prostu nie wyrabiałam...Powoli zaczęło mi przechodzić jak brzuszek zaczął rosnąc na dobre, no ale u mnie dość późno następuje, bo dopiero w 3 trymestrze...Tak na mnie hormony działały :D. Z kolei w pierwszej ciąży zero ochoty na seks 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ddt60 napisał:

Niektórym dziewczy z otyłością brzuszną nawet te brzuszki mają fajne...

 

W mojej opinii to nie jest otyłość brzuszna (bo piersi nadal większe od brzucha), tylko poważna nadwaga przy bardzo kobiecej sylwetce😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Onkosfera napisał:

W mojej opinii to nie jest otyłość brzuszna (bo piersi nadal większe od brzucha), tylko poważna nadwaga przy bardzo kobiecej sylwetce😏

a propos powrotu do tematu zasadniczego prawda jest taka, że ciąża u ukochanej - żony czy partnerki to szczególny okres i gdy dziecko jest przez obojga partnerów spodziewane i pożądane to mężczyzna odczuwa dumę, zadowolenie, szacunek do kobiety a nawet także pewną formę erotycznego pożądania. Ja tak to odczuwałem chociaż w moim przypadku nie erotyczne pożądanie musiało się spełniać bez pełnego seksu bo ciąże były zagrożone. Ale dotyczy to kobiet, które były w ciąży ze mną. Ten facet tak jakby miał fetysz kobiety ciężarnej niekoniecznie tej, z którą on jest w ciąży - trochę może to dziwne.

https://x.imagefapusercontent.com/u/MisterFavorite/8037812/381017957/schwanger-93.jpg

 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2020 o 21:57, ami napisał:

Aż sobie przypomniałam jaka byłam napalona w drugiej ciąży :D. Miałam mdłości, ale przy tym taką chcicę, że myślę że szczególnie ze 2 miesiące, to chodziłam ciągle mokra i musiałam się masturbować minimum 2 razy dziennie, bo po prostu nie wyrabiałam...Powoli zaczęło mi przechodzić jak brzuszek zaczął rosnąc na dobre, no ale u mnie dość późno następuje, bo dopiero w 3 trymestrze...Tak na mnie hormony działały :D. Z kolei w pierwszej ciąży zero ochoty na seks 🙂

No właśnie 🙂 o to chodzi, żeby miała ochotę na prawdę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patryk 23. napisał:

Mhm aktualne. 

widzę, że się nie poddajesz i wydaje ci się, że ciężarna kobieta nagle będzie miała ochotę na seks na boku z obcym facetem. Owszem kiedyś widziałem klika takich ogłoszeń na roksie dawanej przez ciężarne prostytutki ale czy to etyczne uprawiać seks za pieniądze z ciężarną? Jeśli chcesz szukać to póki jeszcze gorąco to może jednak na plaży ?

https://thumb-p6.xhcdn.com/a/rGh7gm-im1ZgOq6_zK4ElA/000/342/327/196_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×