Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mike10

Kryspinów - Na golasa

Polecane posty

Witam:)

Kto z was bywa na plaży naturystów w Kryspinów? Jak wasze opinie, co sądzicie? Czy dużo osób tam spotykacie i kto chętny na plażowanie w najbliższym czasie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo czy w ogóle macie jakieś doświadczenia związane z takimi plażami czy miejscami(np. miejsca do wypoczynku w nagich częściach przy termach itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Nago?

całkiem nago i to nie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety przyjaciółka nie dała sie namówić na pływanie i tylko patrzyła cała opatulona, pilnowała mi ubrań i ogrzewała jak wychodziłem z wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z racji tego że to temat erotyczny dodam, że bardzo przyjemne było ogrzewanie przez przyjaciółkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Antek09 napisał:

z racji tego że to temat erotyczny dodam, że bardzo przyjemne było ogrzewanie przez przyjaciółkę

Czy ogrzewała wszystkie Twoje członki? 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś w lecie uczestniczył;). My się wybieramy w najbliższym czasie. Lubimy się opalać nago, jest to bardzo przyjemne oraz nakręcająca 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bywam tam średnio co czterdzieści lat. problem w tym, że nie mam jeszcze trzydziestu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Machu Picchu napisał:

bywam tam średnio co czterdzieści lat. problem w tym, że nie mam jeszcze trzydziestu

Wypowiadasz się na każdym temacie i na każdym jest to bezsensowna wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mike10 napisał:

Wypowiadasz się na każdym temacie i na każdym jest to bezsensowna wypowiedź...

twoje zdanie interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. zimy są coraz słabsze, twoje wypowiedzi też. żeby zrozumieć moje, trzeba mieć trzycyfrowe iq, choć skrupulatnie staram się dostosowywać poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kryspinów, ale nad morzem, niekoniecznie typowo naturystyczne plaże, ale po prostu ustronne miejsca, kawałek od miejscowości. Lubimy ustalić gdzie będziemy plażować, i wyjść bez zabierania strojów plażowych, tak żeby sytuacja była bez wyjścia. Ja jeansy bez majtek pod spodem, moja króciutka ...enka albo tunika bez niczego pod spodem. Plaża - rozebranie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka:)

A ja wczoraj byłem. Bardzo fajnie, super pogoda, do wyboru plaża trawiasta czy piaszczysta. Oczywiście są przypadki gości którzy siedzą wysoko i w krzakach po to żeby tylko się napatrzeć. Ogólnie kulturowa, więcej Panów ale Pań też było nie mało. Jedna parka się nawet trochę zagolopowala bo dziewczyna zaczęła masować swojemu pałkę ale mi to jakoś nie przeszkadzało. W przyszłym tygodniu również mamy zamiar się wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pogorii jest super. W weekendy ludzi tłum , piasek , woda miód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2020 o 10:04, Mike10 napisał:

Albo czy w ogóle macie jakieś doświadczenia związane z takimi plażami czy miejscami(np. miejsca do wypoczynku w nagich częściach przy termach itp)?

My z żoną z racji tego że mieszkamy około 100 km od morza jeździmy do Łeba lub Rowy. Tam są cudowne plażę dla golaskow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Uległy 48 napisał:

My z żoną z racji tego że mieszkamy około 100 km od morza jeździmy do Łeba lub Rowy. Tam są cudowne plażę dla golaskow 

Byłem kiedyś po zachodniej stronie Łeby. Babcie przyszły pooglądać golasów, ale zachowywały się bardzo kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, acordeon napisał:

Byłem kiedyś po zachodniej stronie Łeby. Babcie przyszły pooglądać golasów, ale zachowywały się bardzo kulturalnie.

Niech sobie babcię przynajmniej popatrzą na dobrze zbudowanych mężczyzn.  Na plaży co prawda siusiaki nie stoją ale zawsze jakiś widok jest ..

https://pbs.twimg.com/media/Co-W8s-UIAA3hkw.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×