Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Florense

Powiększenie ust a duży nos?

Polecane posty

Mam niestety ogromny nos I dość małe usta. Na dodatek mam długi, ale płaski łuk kupidyna. Chcę powiększyć sobie usta kwasem, ale w sumie nie jestem pewna, czy duże usta nie będą jeszcze bardziej podkreślać tego mojego nosa (swoją drogą I tak planuję jego korektę w niedługim czasie). Jasne, że pójdę w tym celu do osoby przeprowadzającej zabieg, żeby mi doradziła/odradziła, ale zastanawiam się, co Wy o tym sądzicie. Nijak nie mogę sobie wyobrazić, jak będzie to wyglądało (zresztą efekt może być różny w zależności od ilości kwasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większe usta powinny odwracać uwagę od dużego nosa, raczej nie będą go podkreślać. Są apki na telefon, w których można zrobić sobie wizualizację np. operacji plastycznych, niestety nie podam Ci dokładnie nazwy, ale poszukaj, zrób symulację z większymi ustami i zobaczysz jak będziesz wyglądać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cherry boom napisał:

zrób symulację z większymi ustami i zobaczysz jak będziesz wyglądać

Po co tracić czas na symulowanie? Wiadomo, że jak Glonojad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Po co tracić czas na symulowanie? Wiadomo, że jak Glonojad.

Jeśli autorka ma z natury małe usta to z delikatnie powiększonymi będzie wyglądać nadal naturalnie. Jak Glonojad wyglądają panie, które przesadziły z powiększaniem ust. W ogóle śmieszą mnie komentarze mężczyzn, którzy są tak bardzo na nie jeśli chodzi o medycynę estetyczną, ale jakoś dziwnym trafem to te zrobione podobają im się najbardziej 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2020 o 18:57, cherry boom napisał:

Większe usta powinny odwracać uwagę od dużego nosa, raczej nie będą go podkreślać. Są apki na telefon, w których można zrobić sobie wizualizację np. operacji plastycznych, niestety nie podam Ci dokładnie nazwy, ale poszukaj, zrób symulację z większymi ustami i zobaczysz jak będziesz wyglądać 🙂 

Dzięki za fajną, merytoryczną odpowiedź 🙂 jestem umówiona na konsultację 07.08 z możliwością wykonania zabiegu, więc na pewno porozmawiam o tym z Panią doktor, ale po Twojej odpowiedzi jestem pozytywniej nastawiona, bo przedtem było to na zasadzie "jeju, i tak pewnie mi odradzi". 

Edytowano przez Florense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×