Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agnieszka Anna

Jaka antykoncepcja długoterminowa?

Polecane posty

Co się u Was sprawdziło z antykoncepcji na kilka lat?wkładki hormonalne, niehormonalne, implanty? Czy antykoncepcja hormonalna może mieć takie same skutki uboczne jak tabletki brane codziennie? Jestem po pierwszym i ostatnim porodzie, nigdy nie brałam hormonów.

Będę wdzięczna za wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co u siebie znaczy, ze chcesz antykoncepcje długoterminową.. Jeżeli chodzi o o swoje doświadczenia to tabletki brałam długi czas, ale zawsze można włożyć sobie spiralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nigdy nie brałaś hormonów, to wcale nie musisz w ten sposób się zabezpieczać. Metoda objawowo- termiczna jest tak samo skuteczna, tylko wymaga trochę regularności. Ja sobie mierze temp termometrem owu mysense i w aplikację w tel wpisuję dodatkowe info wpływające na cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim skonsultuj się z lekarzem bo "u mnie zadziałaało" to wiesz... każda ma inny organizm i będziesz zaraz z brzuszkiem chodzić... implant miałam i różnie mój organizm reagował, przy pierwszym było spoko, z drugim już miałam problemy teraz chce założyć krążek ale najpierw czekam na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam diafragmę dopochwową, raz niehormonalna więc nie truje, dwa super bezpieczna niewyczuwalna no i wygodna w stosowaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam zastrzyki co 3 miesiące w Anglii przez 4 lata i działało teraz plastry i też dają radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×