Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
puderek78

wybrał inną

Polecane posty

Cześć, mam pytanie głównie do dziewczyn, które przeżyły rozstanie spowodowane tym,  że partner wybrał inną.. Ja znalazłam się w podobnej sytuacji. Zaczełam się z kimś spotykać (nie  byliśmy w związku ale coś się zaczynało on na początku bardzo chciał ja potrzebowałam czasu jak się do niego przekonałam on wybrał inną. Zaproponował mi spotkanie (sam z siebie ja się nigdy nie narzucałam) zaproponował spotkanie a po kilku dniach napisał, że zaczął się spotykać z kimś innym. Nie byliśmy parą ale coś się zaczynało przeżyliśmy już kilka miłych chwil dużo mi mówił, że chciałby związku, żebym z nim zamieszkała. Po co się ze mną umówił na spotkanie a poleciał do innej..cholernie mnie to zabolało i przez długi czas nie umiałam się pogodzić z tym, że on szczęśliwy w związku zamieszkali razem a ja zostałam sama. Nakłamał mi bajerował a na koniec tak potraktował. Najgorzej mi jak sobie wyobrażam jak oni są razem jak spędzają czas, myślenie jest najgorsze. Tłumacze sobie że on nic nie jest wart itd i jestem ciekawa, czy Wy byłyście w podobnej sytuacji i jak się z tego "wyleczyłyście"??  Żeby o nich nie myśleć i cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×