Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Odojea

Czy brak szans u kobiet = bycie incelem?

Polecane posty

2 godziny temu, oinqx napisał:

faceci tez lubia wysokie, fajne laski 170 i wiecej z duzymi tzyckami i nogami do nieba co tu kryc

Nie powiedziałbym. Niskie kobiety mają znacznie więcej amatorów niż niscy mężczyźni 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pari napisał:

Tom Cruise oprócz ładnej twarzy (przyciągającej uwagę), ma też charyzmę. Nawet gdyby nie był sławny i bogaty, to zapewniam cię, żeby przyciągał kobiety swoją osobowością🙂

Zgadzam się, jednak łatwo mieć charyzmę, będąc przystojnym.

A jak nikt nie chce z tobą rozmawiać, to żadna charyzma ci nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Jak kazdy incel. Kazdy wszak jest dobrym mezczyzna, ktoremu z tego powodu, ze tak sie (nieproszony) staral, nalezy sie damski tylek. Kazdy incel przegral w przedbiegach z jakims samcem alfa, dwumetrowym, bogatym i chamskim. 

Powtarzasz się do bólu. Chcesz usilnie uchodzić za rezolutną silną kobietkę, a kopiujesz non stop to samo. Przemyśl to, proszę, ciągle te same schematy, nic nie wnoszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Zgadzam się, jednak łatwo mieć charyzmę, będąc przystojnym.

A jak nikt nie chce z tobą rozmawiać, to żadna charyzma ci nic nie da.

O tym mówię cały czas właśnie. Ludzie niestety żyją wyobrazeniami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Yyy, no nie.

Nigdzie nie twierdzę, że mi się należy.

Nie dyskutuj z tą Panią. Z tego co czytam, ma fetysz uchodzenia z wyszczekaną i mającą odpowiedź w kazdym temacie (plus oczywiście zaradną - układającą SAMA parkiety w sypialni), ale tak naprawdę nic merytorycznego nie wnosi do dyskusji. Szkoda twojego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KermitZaba napisał:

 

Zależy, co uważasz, za sukces z kobietami. Kobiety wiążą się z różnych pobudek z facetami, interesują się nimi, kokietują ich. Dlatego, że facet je faktycznie kręci i dlatego, że im po prostu jest z facetem wygodnie. To widać po tych kobietach. Ale dla mnie to nie sukces, ze kobieta chciałaby ze mną być dlatego, że będzie wiedziała, że wynajmę sprzątaczkę i kucharkę, a jej pozwolę siedzieć w domu, kupując jej co jakiś czas jakieś prezenty i dając "kieszonkowe". Zresztą, te co widziałem, które kierowały się głównie kwestiami materialiści, to raczej kobiety, które naprawdę mnie osobiście odpychały, tym jak bardzo nieciekawe były, mam wrażenie jak, by im czegoś brakowało. Głupio to zabrzmi, ale jak by im brakowało duszy. To tak jak by miały na sobie jakaś taką powłokę, kombinezon z ludzkiego ciała.

Podobna sytuacja z brakiem duszy jest z kobietami, które "lecą" na faceta tylko kierując się pociągiem seksualnym.

 

 

 

Nie zgodzę się. Jest kanon kryteriów wedle których jako ssaki dobierami się w pary. W tym również kobiety łaskawie wybierają męzczyzn. Jak ktoś dobrze obserwuje rzeczywistość, to szybko je wyłapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

No właśnie jakoś tego nie widzę.

Może to krótkowzroczność no bo co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, marawstala napisał:

Może to krótkowzroczność no bo co innego...

Nie. Nawet patrząc daleko, nie widzę ani jednej kobiety, która byłaby zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Nawet patrząc daleko, nie widzę ani jednej kobiety, która byłaby zainteresowana.

Miałam na myśli innych mężczyzn którzy zaliczają sie do grupy tzw przeciętniaków... ta grupa jest chyba najbardziej liczna i kobiety jakoś nie omijają ich szerokim łukiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marawstala napisał:

Miałam na myśli innych mężczyzn którzy zaliczają sie do grupy tzw przeciętniaków... ta grupa jest chyba najbardziej liczna i kobiety jakoś nie omijają ich szerokim łukiem... 

Jak obniżą wymagania, to nie. Problem w tym, że moje rówieśniczki jeszcze ich nie obniżają.

Zresztą, chcę być kochany z wzajemnością, a taka kobieta, co obniży wymagania, raczej mi tego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jak obniżą wymagania, to nie. Problem w tym, że moje rówieśniczki jeszcze ich nie obniżają.

Zresztą, chcę być kochany z wzajemnością, a taka kobieta, co obniży wymagania, raczej mi tego nie da.

Tu nie chodzi o obniżanie wymagań, po prostu mają taki gust : ) co może ciężko Ci pojąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Tu nie chodzi o obniżanie wymagań, po prostu mają taki gust : )

To gdzie są te kobiety, co mają taki gust? Bo jakoś żadnej nie widzę.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Leżaczek napisał:

Gust gustem a czas leci, że im tak zależy. Nie wiem nawet o czym my mówimy. Budowa ludzkiego ciała jest podobna. Włosy można ogarnąć. Czyli pozostaje lico. Kiepsko macie mi się wiele buzi podoba wystarczająco gdyby dodać charakter wyjdzie miłość.

... czepiają się tematu urody to pisze, że przecież przecietni też mają branie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, taki obraz wasz napisał:

To gdzie są te kobiety, co mają taki gust? Bo jakoś żadnej nie widzę.

Wszędzie... jeśli pytasz dlaczego akurat Tobą nie są zainteresowane to na to pyt. nie jestem w stanie odp bo nie wiem, ale na pewno nie chodzi o wygląd... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Gdzie?

Rozejrzyj się po znajomych bliższych lub dalszych... starszych pokoleniach itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Wszędzie...

No właśnie nie. Jakby były wszędzie, to już bym jakąś spotkał.

Przed chwilą, marawstala napisał:

jeśli pytasz dlaczego akurat Tobą nie są zainteresowane to na to pyt. nie jestem w stanie odp bo nie wiem, ale na pewno nie chodzi o wygląd... 

A o co innego, skoro nie znają mnie ani nic o mnie nie wiedzą i nie chcą wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Rozejrzyj się po znajomych bliższych lub dalszych... starszych pokoleniach itp itd

Starsze pokolenia to zupełnie inna sprawa. W tamtych czasach kobiety nie patrzyły na wygląd tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czymś musisz je odpychac od siebie... 

 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Starsze pokolenia to zupełnie inna sprawa. W tamtych czasach kobiety nie patrzyły na wygląd tak jak teraz.

Bzdura... Zawsze patrzyły i zawsze będą patrzyły na to czy ktoś jest dla nas atrakcyjny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Nie wiem, czymś musisz je odpychac od siebie... 

Czym, skoro nie jestem w stanie nawet słowa zamienić, bo od razu mnie odrzucają? Ale jak już uda mi się przypadkiem z którąś porozmawiać, to nagle okazuje się, że da się ze mną pogadać...

Dziewczyny z zagranicy, które przyjeżdżały na wymianę, nie były do mnie uprzedzone i normalnie rozmawiały.

2 minuty temu, marawstala napisał:

Bzdura... Zawsze patrzyły i zawsze będą patrzyły na to czy ktoś jest dla nas atrakcyjny.

Ale nie aż tak jak teraz. Wtedy wygląd nie był najważniejszym kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy się zmieniają kiedyś kobiety też trochę inaczej dbały o siebie, nie golily pach i innych części ciała a jak wracały od kosmetyczki to w pełnym mejkapie kładły się spać by rano bylo z głowy : ) tak ponoć było... Teraz i kobiety i mężczyźni mają znacznie większą wiedzę na temat dbania o siebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Czym, skoro nie jestem w stanie nawet słowa zamienić, bo od razu mnie odrzucają? Ale jak już uda mi się przypadkiem z którąś porozmawiać, to nagle okazuje się, że da się ze mną pogadać...

Dziewczyny z zagranicy, które przyjeżdżały na wymianę, nie były do mnie uprzedzone i normalnie rozmawiały.

Ale nie aż tak jak teraz. Wtedy wygląd nie był najważniejszym kryterium.

To gadaj tylko z tymi które z Tobą gadają : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

To gadaj tylko z tymi które z Tobą gadają : ) 

No gadam, tylko co z tego? One są zajęte, poza uczelnią się nie widujemy, więc żadnych ich znajomych też nie poznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No gadam, tylko co z tego? One są zajęte, poza uczelnią się nie widujemy, więc żadnych ich znajomych też nie poznam...

Zawsze istnieje jakaś tam szansa, że któraś z nich przestanie być zajęta... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

 

Ja tak robię nawet w sieci. Na stronie randkowej to najwyżej oczko puszcze dodam do ulubionych. Wszystko.

Wiem, trochę już Cię znam Leżaku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, marawstala napisał:

Zawsze istnieje jakaś tam szansa, że któraś z nich przestanie być zajęta... : )

Nie sądzę. Zresztą, nawet jeśli, to kto powiedział, że byłyby zainteresowane mną pod kątem związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Nie sądzę. Zresztą, nawet jeśli, to kto powiedział, że byłyby zainteresowane mną pod kątem związku?

Nie wiem, ale one przynajmniej dały Ci dojść do słowa... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Jak obniżą wymagania, to nie. Problem w tym, że moje rówieśniczki jeszcze ich nie obniżają.

Zresztą, chcę być kochany z wzajemnością, a taka kobieta, co obniży wymagania, raczej mi tego nie da.

Trzeba mieć niesamowitego farta, żeby jedna i druga strona była zadowolona. Dlaczego, poddajesz w wątpliwość, że nie byłbyś kochany z wzajemnoscią? Szukasz takiej, która pokocha cię🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×