Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

standardowy juz chyba temat na kazdym forum.

nigdynie planowalam znalezc sie w takiej sytuacji. bylam przeciwniczką. niestety i mnie sie to przytrafilo.

podobno dla nas obojga to pierwsza taka sytuacja. oczywiscie to nie musi byc prawda ale fakty mowia za siebie. facet wogole nie jest ostrozny mysle ze juz troche osob moze sie domyslic bo dopoki mu nie zwrocilam uwagi nie martwil sie ze nas ktos gdzies razem zobaczy.

to trwa prawie rok  Pierwsze pol roku bez zadnych zblizen dopiero pozniej trafilismy do lozka.

on zonaty od ponad 10lat. dwoje dzieci. wszystko bylo 'dobrze' bylam zdystansowana do momentu az zaczal byc zazdrosny wtedy i mnie udzielily sie emocje. sytuacja zaczyna coraz bardziej przytlaczac zakochalm sie . nigdy nie bylo mowy o rozwodzie. a gdy temat wyszedlz mojej stromy uslyszalam ze nie ejst w stanie sie okreslic bo nie byl w takiej sytuacji i narazie poznajemy sie aby stwierdzic czy moglibysmy b yc ze sobą. i niby co dalej. jak sie poznamy to sobie zanotuje w kajecie TAK MOGLIBYSMY/ NIE NIE MOGLIBYSMY?

standardowo swieta wieczory spedzam sama. facet chce miec mnie dla siebie a ja znosze trojkat. nie wypowiada sie zle o zonie ale pozytywnie rowniez nie.

czy sa tu kobiety ktore sa w podobnej sytuacji lub facet odszedl dla nich od zony? jakie sa wasze odczucia o waszej sytuacji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia mawiała, jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. 😉 On nie odejdzie, a jeśli nawet to .. jaką masz gwarancję, że za chwile nie poszuka sobie kolejnej Pani z którą z kolei będzie zdradzał Ciebie ? Otóż przykro mi, ale żadnej. A już fakt, że on sypia z żoną, a Tobie robi sceny zazdrości ? Jezu 🙂 Jak można pozwolić się tak traktować ? Ale oczywiście każdy jest kowalem własnego losu. Inne pytanie mam do Ciebie. Chciałabyś pewnego dnia dowiedzieć się, że Twój mąż, ojciec Twoich dzieci ma Panią na boku ? Nie masz moralniaka licząc na rozbicie rodziny z małymi dziećmi ? Święta nie jestem, ale jak dla mnie taki facet - bo niestety jak nie z Tobą to z inną - nadaje się na jednorazowe bzykanie ale nie jako parter do życia. Bo żeby z kimś żyć trzeba go szanować i mieć do niego zaufanie. A on nie daje do tego podstaw. No chyba, że skoro On się swobodnie z Tobą pokazuje - to jest to tzw "związek otwarty" - bo i z takimi się ostatnio spotykam. On kogoś ma i ona też bo - jak to mówią zgodnie - lubią do siebie wracać, a tylko Ciebie zapomniał poinformować ? 😉 Współczuję Ci.  I oczywiście zdarza się, że faceci odchodzą do kochanek, jeśli Cię to pocieszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, olgaa19 napisał:

czy sa tu kobiety ktore sa w podobnej sytuacji lub facet odszedl dla nich od zony? jakie sa wasze odczucia o waszej sytuacji?

Nie jestem kobietą ale byłem w takiej sytuacji i z doświadczenia mogę Ci napisać, że powinnaś znaleźć innego faceta.

W wyniku tego tamten się w końcu określi i odejdzie od żony do Ciebie albo od Ciebie bo trudno pisać o powrocie do żony skoro od niej nie odchodził.

Tak czy siak wyjdziesz na tym korzystnie. Wszyscy wyjdą na tym korzystnie.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×