Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda090

Czy powinnam zerwac?

Polecane posty

Witam, jestem z moim chlopakiem prawie 10 miesiecy, na poczatku bardzo o mnie zabiegal, staral sie, chcial sie spotykac prawie codziennie nawet gdy musial wstac wczesnie do pracy to potrafil siedziec do poznych godzin, w tamtym momencie byl dla mnie idelany, a ostatnio zauwazylam ze przestalo mu na mnie zalezec, nie pisze juz tak czesto, w ogole nie dzwoni,widzimy sie 1-2 razy w tygodniu i to tylko na godzine bo mowi ze jest zmeczony, a i tak siedzi do pozna na fejsie, ogolnie nie czuje ze mam chlopaka, czy powinnam z nim zerwac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Pewnie mu się znudziłaś.

Czyli jednak nie przesadzam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Nie wiem, każdy jest inny, może z nim pogadaj na poważnie i się okaże co myśli? 

Mowi ze mu zalezy i mnie kocha, chociaz ja wcale tego nie odczuwam, jak widze zwiazki moich kolezanek to widze duza roznice, one sa w ciaglym kontakcie ze swoimi chlopakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Magda090 napisał:

Mowi ze mu zalezy i mnie kocha, chociaz ja wcale tego nie odczuwam, jak widze zwiazki moich kolezanek to widze duza roznice, one sa w ciaglym kontakcie ze swoimi chlopakami

Nie słowa a czyny dają odpowiedzi.

Z tego co piszesz, wygląda że ma Cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziekuje, myslalam ze to ja przesadzam w sumie to zawsze go tlumaczylam, ze praca i obowiazki, ale przeciez wczesniej tez tyle pracowal i jakos mial dla mnie czas 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak to wlasnie wyglada, wiec nie mam im tego za zle, bo nie ma innego wytlumaczenia kiedys on przejmowal sie kazda klotnia, teraz pomilczy 2 dni i pisze jakby nigdy nic, zmienil sie nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ivy 😈 napisał:

Nie dawaj sobie wmawiac przez ludzi ze jestes gorsza. Kazdy robi to specjalnie. Co ja bym zrobila na twoim miejscu? Koppnij dziaada w duuupe on cie upokarza a ty sie jeszcze zastanawiasz 😅. Ja bym to zrobila choocby zaraz.

Ale boje sie zostac sama, juz nie raz mowilam mu ze z nami koniec, ale on zawsze mowil ze mnie kocha, ze mu zalezy a ja glupia uwierzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Magda090 napisał:

Witam, jestem z moim chlopakiem prawie 10 miesiecy, na poczatku bardzo o mnie zabiegal, staral sie, chcial sie spotykac prawie codziennie nawet gdy musial wstac wczesnie do pracy to potrafil siedziec do poznych godzin, w tamtym momencie byl dla mnie idelany, a ostatnio zauwazylam ze przestalo mu na mnie zalezec, nie pisze juz tak czesto, w ogole nie dzwoni,widzimy sie 1-2 razy w tygodniu i to tylko na godzine bo mowi ze jest zmeczony, a i tak siedzi do pozna na fejsie, ogolnie nie czuje ze mam chlopaka, czy powinnam z nim zerwac?  

Autorko, facet poza związkiem z Tobą ma  swoje życie. Ma prawo się wysypiać do pracy i mieć czas dla siebie. Normalne jest, że na początku związku chciał się spotykać intensywniej ale na dłuższą metę nie da się tak funkcjonować.

Jak Ci nie odpowiada ta sytuacja to zerwij. Ale prawda jest taka, że mało który związek jest tak samo intensywny, jeżeli chodzi o kontakt, jak na początku znajomości. Więc nie zdziw się jeżeli za jakiś czas będzie Cię czekać powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lang napisał:

Autorko, facet poza związkiem z Tobą ma  swoje życie. Ma prawo się wysypiać do pracy i mieć czas dla siebie. Normalne jest, że na początku związku chciał się spotykać intensywniej ale na dłuższą metę nie da się tak funkcjonować.

Jak Ci nie odpowiada ta sytuacja to zerwij. Ale prawda jest taka, że mało który związek jest tak samo intensywny, jeżeli chodzi o kontakt, jak na początku znajomości. Więc nie zdziw się jeżeli za jakiś czas będzie Cię czekać powtórka z rozrywki.

Ale mi nie chodzi o to zeby spotykac sie codziennie, bo dla mnie to tez byla przesada, tylko o to ze teraz prawie w ogole sie nie widujemy nawet w weekend.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lang napisał:

tak samo intensywny, jeżeli chodzi o kontakt,

Jak jesteś z odpowiednią osobą to ciągle Ci jej mało, lubisz jej towarzystwo, chcesz z nią po prostu być i przebywać.

Poza tym jeśli wszystko i wszyscy inni są ważniejsi, a przy dłuższym spędzaniu wspólnego czasu kłótnia goni kłótnię, irytacja partnerem sięga zenitu i modlimy się tylko o to by nam zniknął z oczu to trzeba dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Magda090 napisał:

Witam, jestem z moim chlopakiem prawie 10 miesiecy, na poczatku bardzo o mnie zabiegal, staral sie, chcial sie spotykac prawie codziennie nawet gdy musial wstac wczesnie do pracy to potrafil siedziec do poznych godzin, w tamtym momencie byl dla mnie idelany, a ostatnio zauwazylam ze przestalo mu na mnie zalezec, nie pisze juz tak czesto, w ogole nie dzwoni,widzimy sie 1-2 razy w tygodniu i to tylko na godzine bo mowi ze jest zmeczony, a i tak siedzi do pozna na fejsie, ogolnie nie czuje ze mam chlopaka, czy powinnam z nim zerwac? 

grzech pychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×