Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ania G 84

Moja pomoc w walce z kilogramami

Polecane posty

Witam, 

mam na imię Ania i mam 36 lat. Od kilku lat borykam się z nadprogramowymi kilogramami. Nigdy nie byłam na żadnej diecie bo nie dla mnie liczenie kalorii, ważenie potraw itd. Dodatkowo pracuję w systemie zmianowym i nie jestem w stanie jeść regularnie, czasami przez osiem godzin nie mam czasu zjeść niczego. Niedawno znajoma poleciła mi picie aloesu, sama go pije i udało jej się schudnąć. Ja zaczęłam pić miąższ aloesowy od kwietnia tego roku. Zaczynałam z wagi 86 kg, w chwili obecnej ważę 79 kg. Aloes powoduje u mnie zniwelowanie uczucia głodu, dzięki czemu jem mniej. Przy regularnym stosowaniu dodaje energii, mam więcej sił i więcej ćwiczę. Aloes wpływa też korzystnie na oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów. Reguluje poziom cukru we krwi, dlatego nie mam już ochoty na słodycze, które wcześniej były moją zmorą. Aloes to nie magiczna pigułka na odchudzanie ale u mnie wspomaga metabolizm i waga powoli spada w dół... Należę na Fb do fajnej grupy na temat aloesu, dzięki której odkrywam jej właściwości i możliwe zastosowania. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie magiczny soczek bo nie odchudza. Wspomaga jedynie proces oczyszczania organizmu, dzięki czemu traci się kilogramy, jestem tego żywym przykładem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×