Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Red

Chrzciny Koronawirus

Polecane posty

Zostałam poproszona o zostanie chrzestną za około 2 miesiące.

Jednak w dobie tego co się obecnie dzieje, zaczynam się martwić. Spotkaniami w kancelarii, spowiedzią, kościołem itd itp... Sama mam małe dziecko i staram się unikać skupisk ludzi.

Co zrobiłybyście na moim miejscu? Mam ochotę się z tego wycofać... 😞

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Red napisał:

Zostałam poproszona o zostanie chrzestną za około 2 miesiące.

Jednak w dobie tego co się obecnie dzieje, zaczynam się martwić. Spotkaniami w kancelarii, spowiedzią, kościołem itd itp... Sama mam małe dziecko i staram się unikać skupisk ludzi.

Co zrobiłybyście na moim miejscu? Mam ochotę się z tego wycofać... 😞

A do sklepu po zakupy nie chodzisz? Zaloz maseczke, wez ze soba cos do dezynfekcji rak, przeciez nawet jak bedziesz miec cos na rekach, to wystarczy nie dotykac twarzy. Spowiedz i kancelaria to zadne skupisko ludzi. Osobiscie nie rozumiem ludzi, którzy odmawiaja, chyba ze ateistami i nie bawia sie w takie coś. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Christmas_Pudding napisał:

A do sklepu po zakupy nie chodzisz? Zaloz maseczke, wez ze soba cos do dezynfekcji rak, przeciez nawet jak bedziesz miec cos na rekach, to wystarczy nie dotykac twarzy. Spowiedz i kancelaria to zadne skupisko ludzi. Osobiscie nie rozumiem ludzi, którzy odmawiaja, chyba ze ateistami i nie bawia sie w takie coś. 

No ok, ale chodzi mi raczej o to, że tak prędzej przebierańcy z sanepidu mogą mnie dorwać gdy u kogoś z uczestników wykryją i chyc... cała rodzina w przymusowym więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Red napisał:

No ok, ale chodzi mi raczej o to, że tak prędzej przebierańcy z sanepidu mogą mnie dorwać gdy u kogoś z uczestników wykryją i chyc... cała rodzina w przymusowym więzieniu.

To może zorientuj się w wielkości planowanej imprezy, jeśli będą zaproszone wszystkie pociotki i siódme wody po kisielu, to zrezygnuj i tyle

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Red napisał:

No ok, ale chodzi mi raczej o to, że tak prędzej przebierańcy z sanepidu mogą mnie dorwać gdy u kogoś z uczestników wykryją i chyc... cała rodzina w przymusowym więzieniu.

Nie musisz uczestniczyc w posiedzeniu w restauracji. Mozesz powiedzieć rodzicom dziecka o swoich obawach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz isc do kosciola a po ceremonii grzecznie sie wymowic od imprezy. Chrzest bez chrzestnej nie moze sie odbyc, ale juz impreza tak. Masz prawo obawiac sie o swoje zdrowie i kazdy powinien to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×