Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*Piotr*

Kobiety które miały duzo partnerów

Polecane posty

2 minuty temu, Zgrabna zołza napisał:

A Ty Piotrze żałujesz mu, zazdrościsz czy że co? 

Piotr głównie teoretyzuje 😉

51 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

A Ty Piotrze żałujesz mu, zazdrościsz czy że co? 

Bzdury pisze. to były płatne panie.

3 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Ty mnie będziesz pouczał? 

A Ty będziesz mnie pouczal? 40latek bez dziecka... ?😀

Już nie będę pisał, ale bardzo chciałbym abyście przeczytali cytat z Czarnego Obeliska dwukrotnie. Doskonale kwituje Doktor Siurek, kwintesencja. Zapraszam. 

-Czy nie znacie trzech najcenniejszych rzeczy w życiu? 
- ... 
-Cnota, prostota i młodość. Raz stracone, nigdy nie wrócą! Cóż jest bardziej beznadziejne niż doświadczenie, starość i wylysiala inteligencja? 
-Bieda, choroba i samotność
-To są tylko inne określenia na doświadczenie, starość i źle kierowana inteligencję. 

Siurek, to właśnie Ty, wylysiala inteligencja i źle kierowana inteligencja. Pozdrawiam

4 minuty temu, *Piotr* napisał:

Bzdury pisze. to były płatne panie.

Nie Twoje Panie, nie Twoja kasa, nie Twój interes.  Skup się na swoim życiu erotycznym - o ile takowe posiadasz.  

Zwykle jakoś tak z grzeczności, z kultury, nie zagląda się innym do łóżka.  No chyba, że potrzebujesz jakichś rad... sądzę że chętnie pomożemy 😉 pytaj śmiało, boś może niedoświadczony albo niezaspokojony i stąd te głupie tematy. 

1 minutę temu, DavidoffZino napisał:

Już nie będę pisał, ale bardzo chciałbym abyście przeczytali cytat z Czarnego Obeliska dwukrotnie. Doskonale kwituje Doktor Siurek, kwintesencja. Zapraszam. 

- ... 
-Cnota, prostota i młodość. Raz stracone, nigdy nie wrócą! Cóż jest bardziej beznadziejne niż doświadczenie, starość i wylysiala inteligencja? 
-To są tylko inne określenia na doświadczenie, starość i źle kierowana inteligencję. 

Siurek, to właśnie Ty, wylysiala inteligencja i źle kierowana inteligencja. Pozdrawiam

A czy posiadanie potomstwa jest jakieś obligatoryjne? Mając dziecko czujesz się lepszy w jakiś sposób?  Tak trzeba Twoim zdaniem bo co, bo co ludzie powiedzą?  Może on po prostu nie chce, nie czuje tego, nie teraz, albo i nigdy.  40 lat to jeszcze spoko wiek na zostanie ojcem więc nie rozumiem chamstwa z Twojej strony kierowanego w stronę Siurka - niech se chłop robi co chce, jego życie, jego sprawa. Znajdź lepszą zaczepkę, bo piszesz o tych dzieciach jak "matki polki' w innym dziale, może tam znajdziesz kumpla do rozmowy na Twoim poziomie. 

12 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Nie Twoje Panie, nie Twoja kasa, nie Twój interes.  Skup się na swoim życiu erotycznym - o ile takowe posiadasz.  

Zwykle jakoś tak z grzeczności, z kultury, nie zagląda się innym do łóżka.  No chyba, że potrzebujesz jakichś rad... sądzę że chętnie pomożemy 😉 pytaj śmiało, boś może niedoświadczony albo niezaspokojony i stąd te głupie tematy. 

Robię 💩  na melinie przychodzą , nie mam kasy możliwe.

50 minut temu, DavidoffZino napisał:

A Ty będziesz mnie pouczal? 40latek bez dziecka... ?

Człowieku, co Ty masz z tym 40-latkiem bez dziecka? Płyta Ci się zacięła? Jesteś opóźniony w rozwoju? Jest gdzieś napisane że dobiegając 40-stki trzeba mieć dziecko? A jak się nie ma to co? 

10 minut temu, 1gosc.gosc napisał:

Ja miałam jednego, który sie nie mył i śmierdział 🤮 więc go rzuciłam. Myślałam że wszyscy są tacy sami i już potem nie próbowałam Jest na tym forum, robi z siebie samca alfa i wielkiego guru od biznesu.

co ja czytam... niech pokaze pęta i przywal ze srubokręta

13 minut temu, 1gosc.gosc napisał:

Ja miałam jednego, który sie nie mył i śmierdział 🤮 więc go rzuciłam. Myślałam że wszyscy są tacy sami i już potem nie próbowałam Jest na tym forum, robi z siebie samca alfa i wielkiego guru od biznesu.

który to z tych  co pokazują pęto?

11 godzin temu, DavidoffZino napisał:

- ... 

Aj, cipek, cipek, wiedziałem, że w końcu wyjdzie Twoja malizna intelektualna i spierrrrdolisz z podkulonym ogonem. 

Że już nie miałeś jak do mnie podskoczyć, to posłużyłeś się Remarque, na zasadzie, że jak Ciebie olewam, to takiego autorytetu muszę posłuchać. 

Otóż pudło misiu. Nie słucham autorytetów, nie są mi one do niczego potrzebne. Remarque to niezły pisarz, do czego przyczyniło się zapewne to, że żył w ciekawych czasach I Wojny Światowej, i doświadczył jej piekła. Jego książki świetne się czyta, ale cóż, to tylko książki, wymyślone historie, subiektywny punkt widzenia pisarza. Podobnie jak alegorie i myśli filozoficzne które w nich zawarł. Nie było, żadnego zakładu kamieniarskiego, żadnego czarnego obelisku, tylko wyobraźnia pisarza. Jak każdy, także Remarque był zakładnikiem swoich czasów, poziomu ówczesnej wiedzy, moralności, postrzegania pewnych spraw. Po bez mała 100 latach sporo jednak się zmieniło... To, że on tak napisał, to nie znaczy, że jest to prawda objawiona, jakiś dogmat, którego mamy się kurczowo trzymać. Zresztą, żyjemy w wieku nauki, prawdy objawione się skończyły 🙂

Napisano (edytowany)
12 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Aj, cipek, cipek, wiedziałem, że w końcu wyjdzie Twoja malizna intelektualna i spierrrrdolisz z podkulonym ogonem. 

Że już nie miałeś jak do mnie podskoczyć, to posłużyłeś się Remarque, na zasadzie, że jak Ciebie olewam, to takiego autorytetu muszę posłuchać. 

Otóż pudło misiu. Nie słucham autorytetów, nie są mi one do niczego potrzebne. Remarque to niezły pisarz, do czego przyczyniło się zapewne to, że żył w ciekawych czasach I Wojny Światowej, i doświadczył jej piekła. Jego książki świetne się czyta, ale cóż, to tylko książki, wymyślone historie, subiektywny punkt widzenia pisarza. Podobnie jak alegorie i myśli filozoficzne które w nich zawarł. Nie było, żadnego zakładu kamieniarskiego, żadnego czarnego obelisku, tylko wyobraźnia pisarza. Jak każdy, także Remarque był zakładnikiem swoich czasów, poziomu ówczesnej wiedzy, moralności, postrzegania pewnych spraw. Po bez mała 100 latach sporo jednak się zmieniło... To, że on tak napisał, to nie znaczy, że jest to prawda objawiona, jakiś dogmat, którego mamy się kurczowo trzymać. Zresztą, żyjemy w wieku nauki, prawdy objawione się skończyły 🙂

Ty jeszcze tu piszesz i płaczesz za moja skromna osoba? 

Co za paj.ac prawie 40letni. Nie pisze Ci już, bo chyba wszystko zostało napisane? 

Stary chop bez dziecka właśnie kończy jak Ty, wmawiając wszystkim jak jest mu dobrze i zachwalając życiowe wybory. 😁

Debi.lu, blyskasz, ale nie z tej strony co trzeba. Nie czytałeś tej książki... ona jest bardziej współczesna niż Ty i Twoje poglądy.

Tam też się prują, ale że smakiem 😉

Paja.c czytał cały dzień biografie autora i chciał coś mądrego sklecić. 

Cytat bardzo dobry, opisuje dokładnie Ciebie. 

Remarque je.bi.e z Ciebie nieźle. Był kobieciarzem niezłym i zawsze zaznaczal, że z kobiet wysysa energię do życia. Jest mu ona potrzebna. 

Ty p.ajac do swoich poglądów podciagasz wszystko pod siebie jak Ci pasuje. Teraz to była data urodzenia autora? 😁

Bierz tabletkę korzeń zapłonie i dzialaj bo marnie skończysz, już jesteś zgorzchnialym ego dziadem 😔

Edytowano przez DavidoffZino

4 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Co za paj.ac prawie 40letni. Nie pisze Ci już, bo chyba wszystko zostało napisane? 

Stary chop bez dziecka właśnie kończy jak Ty, wmawiając wszystkim jak jest mu dobrze i zachwalając życiowe wybory. 😁

Debi.lu, blyskasz, ale nie z tej strony co trzeba. Nie czytałeś tej książki... ona jest bardziej współczesna niż Ty i Twoje poglądy.

Remarque je.bi.e z Ciebie nieźle. Był kobieciarzem niezłym i zawsze zaznaczal, że z kobiet wysysa energię do życia. Jest mu ona potrzebna. 

Ty p.ajac podciagasz wszystko pod siebie jak Ci pasuje. Teraz była data urodzenia autora? 😁

Bierz tabletkę korzeń zapłonie i dzialaj bo marnie skończysz, już jesteś zgorzchnialym ego dziadem 😔

Ale co Ty tu robisz? Przecież już się żegnałeś, "Don't cry for me Argentina" itd. 

Serio, jak uważasz, że w wieku 40 lat jest się starym, to jesteś tak ograniczony i tepy, że jakby Ci otworzyć czaszkę, to w środku byłby tylko sznurek, jakby go przeciąć, to odpadły by uszy 😄

Nie branzluj już się tym Remarque'm, bo monitor zachlapiesz. To tylko pisarz. I nikt się tam nie pruje, bo to fikcja literacka, przygłupie.

52 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Ty p.ajac do swoich poglądów podciagasz wszystko pod siebie jak Ci pasuje. Teraz to była data urodzenia autora? 😁

Ciekawe jest też to, że pierrrrdolisz, że powinny mi się otworzyć oczy, bo ludzie są różni i mają różne potrzeby, a post, dwa dalej powtarzasz jak niedorozwinięty umysłowo "40-latek bez dziecka, 40-latek bez dziecka" - jesteś aż tak głupi, że nie widzisz w tym sprzeczności? 

PS: zarzuciłeś mi, że żyje w wyparciu w wirtualnym świecie, bo w Polsce nie ma kast jak w Indiach. To powiedz mi ile znasz par typu adwokat-manikiurzystka albo pani architekt-robotnik drogowy? I skąd w takim razie takie zjawiska jak grodzone osiedla dla bogatych, prywatne szkoły i przedszkola z wysokimi opłatami, dziedziczenie biedy itd. ... 

11 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Ciekawe jest też to, że pierrrrdolisz, że powinny mi się otworzyć oczy, bo ludzie są różni i mają różne potrzeby, a post, dwa dalej powtarzasz jak niedorozwinięty umysłowo "40-latek bez dziecka, 40-latek bez dziecka" - jesteś aż tak głupi, że nie widzisz w tym sprzeczności? 

PS: zarzuciłeś mi, że żyje w wyparciu w wirtualnym świecie, bo w Polsce nie ma kast jak w Indiach. To powiedz mi ile znasz par typu adwokat-manikiurzystka albo pani architekt-robotnik drogowy? I skąd w takim razie takie zjawiska jak grodzone osiedla dla bogatych, prywatne szkoły i przedszkola z wysokimi opłatami, dziedziczenie biedy itd. ... 

Te powiadomienia od Ciebie mnie smyraja 😎

Zaraz, zaraz, odniosles niezła porażkę z Remarque'm i każdy zauważy że się tu pogubiłes... Piszesz jak Ci wygodnie. 

Oczywiście, uważam że mężczyźni powinni zostawiać swoje geny po sobie. Ty masz prawie 40 lat i w mojej ocenie jesteś w pół przegrywem. Dlaczego pół? Bo masz jeszcze jako taka szanse na trafienie na fajna babeczke, która będzie Ci mogła dać dziecko. 

Pisze za siebie, a nie jak Ty za wszystkich. Masz swoje plany, okej ale w mojej ocenie jest tak i tak. Ty oceniasz i ja się nie wpier.dal.am do Ciebie, taka różnica. 

Nie, nie uważam tak. Swój do swego ciągnie, tak jak piszesz zgodnie z pozycja społeczna. Pisałem, że każdemu należy się szacunek i nie mogę pojąć dlaczego z góry oceniasz woźnego, że możesz nawet zaniżyć się do jego poziomu i udawac z nim rowniache. Nie ma sensu z Tobą dyskutować, bo jałowo... 

Buziaki, 3ymaj się 😗

13 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Ale co Ty tu robisz? Przecież już się żegnałeś, "Don't cry for me Argentina" itd. 

Serio, jak uważasz, że w wieku 40 lat jest się starym, to jesteś tak ograniczony i tepy, że jakby Ci otworzyć czaszkę, to w środku byłby tylko sznurek, jakby go przeciąć, to odpadły by uszy 😄

Nie branzluj już się tym Remarque'm, bo monitor zachlapiesz. To tylko pisarz. I nikt się tam nie pruje, bo to fikcja literacka, przygłupie.

na kafe kobieta po 30-stce jest już w wieku podeszłym.

55 minut temu, Takajedna napisał:

na kafe kobieta po 30-stce jest już w wieku podeszłym.

Tak, kobieta w tym wieku powinna mieć już dzieci i cieszyć się życiem w moim mniemaniu. 

Zobacz ile smutnych singielek jest w PL, bo uwierzyły w kulturę z zachodu i się pruly na lewo i prawo, a teraz płaczą ze nie ma prawdziwych mężczyzn, tylko licealista. 

Co taki gość jak on sobą reprezentuje? Uważasz, że z jego poglądami i charakterem bylabys szczesliwa? 😁😅

Sorry siurku... 

facet w wieku 40 lat też powinien mieć dawno dzieci, po co komu takie plemniki sparciałe.

• Like 1
  • Confused 1

52 minuty temu, Takajedna napisał:

facet w wieku 40 lat też powinien mieć dawno dzieci, po co komu takie plemniki sparciałe.

Dokładnie, kobieta po 30...jest o wiele bardziej narażona na wadliwa ciążę niż 20latka. To samo facet, ma słabsze plemniki. 

Napisano (edytowany)

Ja pierrrdolę, ale mieszanina małomiasteczkowości, ograniczenia umysłowego i kołtuństwa. Może w czasach słynnego Remarque facet po czterdziestce to już tylko mógł siedzieć w fotelu, w koszuli, kamizelce, spodniach w kant, klepać się po brzucholu, podkręcać wąsa i sprawdzać godzinę na zegarku z dewizką. Bo biorąc pod uwagę uwczesną średnią długość życia był już stary. Ale teraz czasy się zmieniły, ludzie dłużej żyją, dłużej są młodzi, zdrowe dziecko można mieć po czterdziestce, jak natura nie da rady to medycyna (in vitro) pomoże 🙂

Dzieciaki z Downem i upośledzeniami 20-latkom też się rodzą. 

Poza tym posiadanie dzieci to nie jest obligatoryjny cel życia. Życie samo w sobie nie ma żadnego celu, tak jak i nasz Wszechświat. Cel w życiu każdy definiuje sobie sam. Dla jednych będą to dzieci przed 30-stką, dla innych dojrzałe rodzicielstwo, a jeszcze dla innych brak potomstwa. Na koniec, czego by się nie zwojowało, i tak każdy skończy jako nawóz... 

Edytowano przez Doktor Siurek

1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Tak, kobieta w tym wieku powinna mieć już dzieci i cieszyć się życiem w moim mniemaniu. 

Czyli Ty mniemasz a ona powinna mieć dzieci, bo Ty tak mniemasz? I Ty nie jesteś intelektualnie i mentalnie ograniczony? 

33 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Remarque prul się do 50siatki.

40 kobieta moze urodzić zdrowe, ale duże ryzyko, biologia

Popatrz sobie statystyki, ile 20dziestek rodzi dzieci z wadami, a ile 30dziestek. Jest różnica. 

Każdy ma jakieś swoje plany, ale I tak wszyscy trafia do piachu.

Ty też masz swoje plany, ale w mojej ocenie jesteś bla bla bla. Tak ja w Twojej ocenie jestem bla bla bo mam takie poglądy. Czego tu nie rozumiesz? Chcesz mi udowodnić, że tylko Twoje wybory życiowe są słuszne? Żałosne. 

Nie wtrącam się nikomu do życia, a wypowiadam się w swoim imieniu. Tak, uwazam, że kobieta po 30 jest smutna, zgorzchniala, chce urodzić już dziecko bla bla bla. Tak uważam, ze chłop w Twoim wieku powinien mieć już dziecko, bo to ostatni dzwonek bla bla bla. 

"Czyli Ty mniemasz ze on powinnn mieć poglądy takie jak Ty, bo Ty tak mniemasz?" Siurku, przecież tu jest sedno Ciebie. 

Nie ogarniasz, ze wspolczesne czasy nie definiują potrzeb człowieka. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować