Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaniepokojona

Mój chłopak robi coś dziwnego :///

Polecane posty

Hej, nie wiem co mam o tym myśleć - mój chłopak od dłuższego czasu robi coś dziwnego. Czasami w ciągu dnia tak po prostu strąca jakiś przedmiot ręką, np. z półki i jak gdyby nigdy nic wraca do poprzedniej czynności. Zdarza się, że jemy wspólny posiłek, a on rozmawia ze mną i nagle zrzuca ze stołu solniczkę albo widelec, po czym dalej coś opowiada. :| Ostatnio wypadło mi coś z ręki, a on zamiast to podnieść, zaczął za tym gonić po podłodze. Myślałam, że to jakieś wygłupy i w końcu powiedziałam, że dość tego pajacowania, niech się tak wydurnia z kolegami. I wtedy mi powiedział, że miał kiedyś operacje i przeszczepili mu kawałek mózgu kota, stąd te zachowania. Lekarze powiedzieli, że to normalne i nieszkodliwe, choć zależy, co stoi na szafce czy parapecie. Kocham go, poza tym jest naprawdę cudowny, ale te zachowania już mnie irytują i nie wiem, co myśleć... :/:/:/ zaakceptować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zaniepokojona napisał:

przeszczepili mu kawałek mózgu kota,

Co ja czytam 🤣. Jak już coś wymyślasz to zrób to sensownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wynik niedoborów żywieniowych. On już jest w jakimś stopniu kotem i kociej diety wymaga od czasu do czasu. Albo raz w tygodniu whiskas na kolację, albo żywa mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×