Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Koxtoja11121

Depresja a życie codzienne

Polecane posty

Witam, mam 19 lat mój partner również jesteśmy razem od 4 lat, lecz nigdy nie miałam okazji z nim sypiać. Zawsze gdy chce w końcu podjąć krok wyprowadzki z domu rodzinnego oblatuje mnie strach przez co mój partner się denerwuje, gdy przychodzi ostatnia chwila do podjęcia kroku pękam. Chciała bym to zrobić dla niego lecz nie daje rady dodam że obawiam się tego że moja mama lub tata przyjedzie i zrobi aferę. Gdy on chce żebyśmy się kochali ja nie mam ochoty przez te 4 lata miałam może 3 razy ochotę na sex razem jest nam naprawdę dobrze ale chciała bym się już wyprowadzić i zamieszkać z partnerem. Czyżby to jakie kolwiek objawy depresji lub nerwicy ? Miał ktoś może z was podobna sytuację, że w ostatniej chwili podjęcia jakiej kolwiek niewłaściwej decyzji oblatuje was strach ? I czujecie że nie dacie rady tego zrobić ? 

Ps. Mam kuzynkę która ma taki sam.problem ma 20 lat i też nie potrafi się wyprowadzić od rodziców do chłopaka lecz ona w domu nie miała lekko próbowała podjąć próbę samobójcza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Koxtoja11121 napisał:

Czyżby to jakie kolwiek objawy depresji lub nerwicy ?

Zdecydowanie nie.

To zwykłe rozterki czy być już dorosłym czy zostać jeszcze dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W depresję to może ewentualnie popaść partner. Ty jesteś po prostu dziecinna i niezdecydowana. Na pewno niedojrzała emocjonalnie. I jeszcze próbujesz sobie dorobić "ideologie" Typowa postawa dla osób bojących sie odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×