Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Claudii

Dlaczego faceci lubią drażnić kobiety ?

Polecane posty

Witam, od dłuższego czasu kręcę z mężczyzną, któremu wpadłam w oko już wcześniej. Poznaliśmy się przez moich rodziców, on wyznawał swoje uczucie pod wpływem lub kiedy mnie nie było, bądź ,,w żartach” natomiast ja zrobiłam pierwszy krok. Napisałam do niego, tuż przed jego wyjazdem za granice, po jakimś czasie cała relacja zaczęła się pogłębiać. Seks przez internet, wiele wspólnego oraz prawie codzienna farsa uczuć, w pewnym momencie on zaczął dużo pracować, przestał się odzywać często, nie wysypial się w ogóle, rozumiem to ale jak już znajduje czas ciagle mnie drażni prowokuje lekką spine między nami, nie wydaje mi się żeby kogoś miał, ponieważ powiedział mi wprost: albo ja-albo żadna, ponieważ kobiety go nigdy nie interesowały, a praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Claudii napisał:

Witam, od dłuższego czasu kręcę z mężczyzną, któremu wpadłam w oko już wcześniej. Poznaliśmy się przez moich rodziców, on wyznawał swoje uczucie pod wpływem lub kiedy mnie nie było, bądź ,,w żartach” natomiast ja zrobiłam pierwszy krok. Napisałam do niego, tuż przed jego wyjazdem za granice, po jakimś czasie cała relacja zaczęła się pogłębiać. Seks przez internet, wiele wspólnego oraz prawie codzienna farsa uczuć, w pewnym momencie on zaczął dużo pracować, przestał się odzywać często, nie wysypial się w ogóle, rozumiem to ale jak już znajduje czas ciagle mnie drażni prowokuje lekką spine między nami, nie wydaje mi się żeby kogoś miał, ponieważ powiedział mi wprost: albo ja-albo żadna, ponieważ kobiety go nigdy nie interesowały, a praca. 

Dlaczego ten gość zachowuje się tak, raczej nikt tu Ci nie powie, bo nikt nie siedzi w jego głowie, natomiast jeśli potraktować to pytanie ogólnie, to moze okazać się że drażnienie to jakaś pozostałość z durnych i prymitywnych lat dziecinnych, z czasow, kiedy czlowiek z trudem panowal nad swymi pierwotnymi impulsami. Zresztą kobiety też lubią drażnić mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, chwilownik napisał:

Chciałbym w tym miejscu podziękować matce boskiej za to,  że pogłębiałem swoje uzależnienia  zamiast  pakować się w związek   z   czymś takim.

O dzięki ci  matko ostrobramska 

Uj dostał bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, chwilownik napisał:

Ban to nieadekwatne określenie na to co wyprawia tutaj  moderacja.

Ale już mi sie nie chce powtarzać  jak skończy kafeteria i wszyscy zaangażowani   w   prowadzenie tego smietnika

Taka szkoda, wydawało się że jest to postać bardziej dlugoterminowa. Miał nawet awatara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, chwilownik napisał:

Chciałbym w tym miejscu podziękować matce boskiej za to,  że pogłębiałem swoje uzależnienia  zamiast  pakować się w związek   z   czymś takim.

O dzięki ci  matko ostrobramska 

Co masz przez to na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×