Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fdd

Poznam kobietę do pół otwartego zwiazku

Polecane posty

Witam

Jeżeli jesteś kobietą która chciała by być w związku i jednocześnie nie wyobraża sobie rezygnacji z wolności, zabawy i przyjemności to to ogłoszenie  kierowane jest do Ciebie. Mam 33 lata, 183 cm wzrostu, 90 kg wagi. Nie straszę wyglądem i nie narzekam na brak $. Poznam Panią w podobnym wieku z Warszawy lub okolic do stworzenia docelowo związku w którym Pani będzie miała swobodę  i luz - imprezy z koleżankami, spotkania z kochankami jeśli się pojawią a ja będę absolutnie wierny, oddany, grzeczny i uległy. 

fdd.fdd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Fdd napisał:

spotkania z kochankami

Nie przeszkadza Ci zdrada? Lubię być dymana, ale Ty chyba to sobie wziąłeś nazbyt do serca🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to co opisujesz nazywa się układem, a nie półotwartym związkiem. Otwarty związek to oksymoron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fdd napisał:

Witam

Jeżeli jesteś kobietą która chciała by być w związku i jednocześnie nie wyobraża sobie rezygnacji z wolności, zabawy i przyjemności to to ogłoszenie  kierowane jest do Ciebie. Mam 33 lata, 183 cm wzrostu, 90 kg wagi. Nie straszę wyglądem i nie narzekam na brak $. Poznam Panią w podobnym wieku z Warszawy lub okolic do stworzenia docelowo związku w którym Pani będzie miała swobodę  i luz - imprezy z koleżankami, spotkania z kochankami jeśli się pojawią a ja będę absolutnie wierny, oddany, grzeczny i uległy. 

fdd.fdd@wp.pl

Nie tędy droga. Nie ten portal na takie ogloszenia. Tu się pisze na, forum, dyskutuje, żartuje. Obwąch.uje, potem ewentualnie coś z tego wynika. Taka nadszczerość to raczej na zbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie tędy droga. Nie ten portal na takie ogloszenia. Tu się pisze na, forum, dyskutuje, żartuje. Obwąch.uje, potem ewentualnie coś z tego wynika. Taka nadszczerość to raczej na zbiornik.

Czekaj, nie wyganiaj go jeszcze bo może ja bym sie skusiła 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lili_96 napisał:

Czekaj, nie wyganiaj go jeszcze bo może ja bym sie skusiła 😏

Ja nawet rozważę przeprowadzkę, żeby załapać się w warszawskie pole rażenia tego amanta☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Ja nawet rozważę przeprowadzkę, żeby załapać się w warszawskie pole rażenia tego amanta☺️

Kurcze, to chyba będziemy musiały o niego walczyć, bo ja też jestem gotowa sie przeprowadzić 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Lili_96 napisał:

chyba będziemy musiały o niego walczyć,😏

Pojedynek na słowa czy pazury? 😋

A może trójkąt i Pan sam zdecyduje? Pobiję Cię na ilość wyjść solo i na liczbę kochanków, jesteś be szans🤭😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Fatamorgana napisał:

przeludnienia

Jeśli zgadza się na kochanków to zaludnie z nim (👶) pół dzielnicy 😍 Dorzucę extra dominację i będzie uległy jak lubi 😎🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Electra napisał:

Jeśli zgadza się na kochanków to zaludnie z nim (👶) pół dzielnicy 😍 

Wiesz to nawet niezły pomysł, teraz to Wwa jest otwarta na różnorodność 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fatamorgana napisał:

Wiesz to nawet niezły pomysł, teraz to Wwa jest otwarta na różnorodność 😁

Ja mu ją zapewnie😜 wyjścia solo lubię, kochankom nie odmawiam, jakąś dominację wprowadzę, mięsem rzucam to poniżę go trochę ch*jami z obupólną przyjemnością, pogardzę nim trochę żeby mógł być uległy, a ja poczuje jaka jestem wielka w tym układzie. Jestem idealną kandydatką, większej svki nie znajdzie 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fdd napisał:

Witam

Jeżeli jesteś kobietą która chciała by być w związku i jednocześnie nie wyobraża sobie rezygnacji z wolności, zabawy i przyjemności to to ogłoszenie  kierowane jest do Ciebie. Mam 33 lata, 183 cm wzrostu, 90 kg wagi. Nie straszę wyglądem i nie narzekam na brak $. Poznam Panią w podobnym wieku z Warszawy lub okolic do stworzenia docelowo związku w którym Pani będzie miała swobodę  i luz - imprezy z koleżankami, spotkania z kochankami jeśli się pojawią a ja będę absolutnie wierny, oddany, grzeczny i uległy. 

fdd.fdd@wp.pl

Skąd takie podejście? Podnieca Cię świadomość, że Twoja kobieta spotyka się z innymi facetami? 

PS Jaka dzielnica? 😁 (tak z ciekawości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Podnieca Cię świadomość, że Twoja kobieta spotyka się z innymi facetami? 

Normalnie facet już gotuje się jak tylko zauważy, że jego kobieta wpadła w oko innemu, a co dopiero zdrada... myślę, że to powinno leczyć się, serio...

8 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Jaka dzielnica

No weź i ustaw się w kolejce po bożemu, jeszcze jestem ja i Lili_96 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

No weź i ustaw się w kolejce po bożemu, jeszcze jestem ja i Lili_96 

Niee, ja to tak na marginesie - nie kwalifikuję się wiekowo 🙂 więc spoko dziewczyny, nie pcham się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Electra napisał:

Ja mu ją zapewnie😜 wyjścia solo lubię, kochankom nie odmawiam, jakąś dominację wprowadzę, mięsem rzucam to poniżę go trochę ch*jami z obupólną przyjemnością, pogardzę nim trochę żeby mógł być uległy, a ja poczuje jaka jestem wielka w tym układzie. Jestem idealną kandydatką, większej svki nie znajdzie 🤷‍♀️

Dobra organizacja to podstawa👏duże grupy, zloty rodzinne. Ten kandydat to nie Rafalek ? Może Ty na pierwsza damę startujesz a on sam o interesy postanowił zadbać🤔

Tak czy owak masz moje poparcie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zgrabna zołza napisał:

Niee, ja to tak na marginesie - nie kwalifikuję się wiekowo 🙂 więc spoko dziewczyny, nie pcham się! 

Ale Pan Amant nie zapodał widełek wiekowych, więc nie czuję się wyoutowana😅 Śmiało😉 Zawody kafe 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasiaaaxxx28 napisał:

Tego nie lubię. Lubię ostrą jazdę bez trzymanki, ciepłe wytryski i pachnące jądra. Nic z tego nie będzie niestety :classic_tongue:

To będziesz mieć sierotko z kochankami 🤦‍♀️ Dżizas, to ja mam Cię uczyć takich rzeczy? 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi się tłumnie, chyba muszę zwiększyć swoje szanse i uderzyć na priva😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

Ale Pan Amant nie zapodał widełek wiekowych, więc nie czuję się wyoutowana😅 Śmiało😉 Zawody kafe 🤫

Amant ma 33, i szuka w podobnym wieku... 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie układ a związek w klimacie. Tak kręci mnie to. Jestem uległy a cuckold to uważam najwyższa forma dominacji. Przedział wiekowy 25 - 37 lat. Dzielnica Praga północ, mam też dom pod Warszawą również w prawą stronę. 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

przecież w łóżku nie każe wyciągać dowodu 😎

A wiadomo 🤔 choć i bez dowodu pozna, żem młódka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fdd napisał:

Nie układ a związek w klimacie. Tak kręci mnie to. Jestem uległy a cuckold to uważam najwyższa forma dominacji. Przedział wiekowy 25 - 37 lat. Dzielnica Praga północ, mam też dom pod Warszawą również w prawą stronę. 

Pozdrawiam 🙂

Oo, od razu lepiej z tymi widełkami wiekowymi 😁

Ale słuchaj, jeśli nie szukasz kobiety która leci na kasę - pomiń wątek domów, mieszkań i zer na koncie 🙂

Praga to mi się źle kojarzy 🥺 ale może taki paker, cwaniak znaczy coś na dzielni to obroni w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

choć i bez dowodu pozna, żem młódka

Jak ostatnio w upał założyłam spodenki i koszulkę ze Snoopym to w łowach zeszłam o dekadę niżej, więc mam szansę 😅

14 minut temu, Fdd napisał:

cuckold

O qrwa🙊 mój facet po cuckold byłby cold😎 

7 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

kasę

Bogaty, ze stolycy, ma dobre serce bo lubi dzielić się swoją kobietą, ideał 😍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

Oo, od razu lepiej z tymi widełkami wiekowymi 😁

Ale słuchaj, jeśli nie szukasz kobiety która leci na kasę - pomiń wątek domów, mieszkań i zer na koncie 🙂

Praga to mi się źle kojarzy 🥺 ale może taki paker, cwaniak znaczy coś na dzielni to obroni w razie czego...

Normalny facet, normalna budowa ciała. Pytałaś o dzielnicę to napisałem dokładnie. Mam wybór 😉 Milionerem nie jestem, zwyczajnie radzę sobie w życiu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Fdd napisał:

Normalny facet, normalna budowa ciała. Pytałaś o dzielnicę to napisałem dokładnie. Mam wybór 😉 Milionerem nie jestem, zwyczajnie radzę sobie w życiu 😉

I serio, mógłbyś byś  przykładowo z pustą lalą ale ładną, dodatkowo ze świadomością że spotyka się z 5 innymi i jesteś dla niej jedną z opcji/bankomatem itp? 

Nie oceniam, jestem tylko ciekawa Twojego podejścia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zgrabna zołza napisał:

I serio, mógłbyś byś  przykładowo z pustą lalą ale ładną, dodatkowo ze świadomością że spotyka się z 5 innymi i jesteś dla niej jedną z opcji/bankomatem itp? 

Nie oceniam, jestem tylko ciekawa Twojego podejścia 🙂

Nie o to mi chodzi... Dlatego napisałem że interesuje mnie związek nie układ. Mieszkanie razem, spędzanie wspólnie czasu, w przyszłości nawet ślub i dzieci. W to wplecione perwersyjne zabawy.  To tak z grubsza. Wygląd to kwestia gustu, i sprawa drugorzędna. 5 na raz to przesada. Jeden ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fdd napisał:

Nie o to mi chodzi... Dlatego napisałem że interesuje mnie związek nie układ. Mieszkanie razem, spędzanie wspólnie czasu, w przyszłości nawet ślub i dzieci. W to wplecione perwersyjne zabawy.  To tak z grubsza. Wygląd to kwestia gustu, i sprawa drugorzędna. 5 na raz to przesada. Jeden ok. 

Po ślubie też byś jej pozwolił mieć kochanków i spotykać się na seks? 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fdd napisał:

Nie o to mi chodzi... Dlatego napisałem że interesuje mnie związek nie układ. Mieszkanie razem, spędzanie wspólnie czasu, w przyszłości nawet ślub i dzieci. W to wplecione perwersyjne zabawy.  To tak z grubsza. Wygląd to kwestia gustu, i sprawa drugorzędna. 5 na raz to przesada. Jeden ok. 

No właśnie.  Nawet gdyby była już Twoją żoną, gdybyście tworzyli rodzinę to nadal mogłaby spotykać się z jakimś obcym facetem?

5 nie mówię, że na raz ale tydzień ma 7 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×