Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sasza

Czy jest szansa na to że jestem w ciąży?

Polecane posty

Witam. Ja z zapytaniem skończyła mi się @ 28 lipca, współżylam z partnerem 2 dni bez zabezpieczenia  a to było 4 oraz 5 w tym miesiącu dodam że to były moje dni płodne. Od tygodnia czasami boli mnie podbrzusze czuję kłócie w prawym jajniku raz w lewym dodam że nigdy w życiu tak nie miałam zawsze 1 dzień przed @ zawsze w nocy, czasami mam lekkie mdłości oraz  lekko bolą mnie sutki jak je dotknę, apetyt mi czasami dopisuje ale dość przewrotnie bo w większości wcale nie mam ochoty na jedzenie. Budzę się czasami niewyspana. Za 3 dni powinnam dostać @. Więc moje pytanie brzmi czy jest szansa że mogę być w ciąży?

Dodam że mam nieregularne cykle @ci 24 od 2 miesięcy wyregulowało mi się i mam co 28. 2 dni temu robiłam test i wyszedł negatywny chodź wiem że na to za wcześnie próbuje się nie nakręcać. Czy możecie mi napisać co o tym sądzicie i czy istnieje jednak ta szansa że jednak jestem w ciąży?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać, najpierw musi spóźnić Ci się miesiączka. Potem po kilku dniach zrób test. A następnie spróbuj zrobić betę to wszystko wyjaśni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dr. Who napisał:

Poczekaj muszę znaleść moją kryształową kulę🧙‍♀️😉

Schowałam ją bo już biedna na tym forum nie dawała rady. Ma urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Sandi napisał:

Schowałam ją bo już biedna na tym forum nie dawała rady. Ma urlop...

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×