Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Majami20

Jak sprawdzić czy on nadal kocha...

Polecane posty

Witajcie. Od jakiegoś czasu mam wrażenie że uczucia ze strony partnera wygasły. Czy są może jakieś sposoby aby sprawdzić czy on jeszcze mnie kocha? Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Majami20 napisał:

Czy są może jakieś sposoby aby sprawdzić 

Chyba nie można tego nie wiedzieć/nie czuć. Osoba, która kocha wspiera, troszczy się o nas, szanuje, chce spędzać wspólnie czas, w swoich planach bierze Cię  pod uwagę, a planując coś robi to z Tobą, liczy się z Twoim zdaniem i opinią. Przejmuje się Tobą, Twoim zdrowiem, problemami i sprawami, chce żebyś była szczęśliwa, nie wyobraża sobie życia bez Ciebie. Miłość widać w najmniejszych gestach i codziennym, zwyczajnym byciu. 

Edytowano przez Electra
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Electra napisał:

Chyba nie można tego nie wiedzieć/nie czuć. Osoba, która kocha wspiera, troszczy się o nas, szanuje, chce spędzać wspólnie czas, w swoich planach bierze Cię  pod uwagę, a planując coś robi to z Tobą, liczy się z Twoim zdaniem i opinią. Przejmuje się Tobą, Twoim zdrowiem, problemami i sprawami, chce żebyś była szczęśliwa, nie wyobraża sobie życia bez Ciebie. Miłość widać w najmniejszych gestach i codziennym, zwyczajnym byciu. 

No właśnie, odpowiedz sobie na pytanie czy on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Malutka92 napisał:

No właśnie, odpowiedz sobie na pytanie czy on to robi?

Nic z tych rzeczy, a wręcz w drugą stronę. Doskonale wiem, że mnie nigdy nie kochał, że po fazie zakochania rozeszło się po kościach. Ciężko o głębokie uczucie, gdy komuś serce nie wykształciło się w życiu płodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Malutka92 napisał:

No właśnie, odpowiedz sobie na pytanie czy on to 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Malutka92 napisał:

No właśnie, odpowiedz sobie na pytanie czy on to robi?

To było pytanie pewnie do autorki, cóż 😅 

To prawda, kobiety często narzekają, że facet za rzadko mówi, że kocha. A prawda jest taka, że to nie chodzi o te dwa magiczne słowa, bo miłość bez zapewnień widać jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie widać? Takie rzeczy sie czuje,  kiedy przestanie cie kochac również poczujesz , po co w ogóle tutaj pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem facetem. Nie wiem ile czasu jesteście w związku ale zwykle są jakieś rzeczy które łączą od początku obie osoby lub dosłowne zasady. Jeżeli czujesz i widzisz wyraźnie, ze wszystko zaczyna się walić tzn. że on, ty lub obydwoje zaczeliscie wszytko olewać, siebie to co was łączyło lub przestaliście na siebie zwracać uwagę i każdy żyje w swoim świecie to porozmawiaj na poważnie co się zmieniło odkąd zaczynaliście być razem, czego Ci brakuje i zobaczysz czy on też to zauważył ale Ci bał się powiedzieć lub ma to w d_pie i to co jest teraz jemu nie przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Majami20 napisał:

Czy są może jakieś sposoby aby sprawdzić czy on jeszcze mnie kocha? Pomóżcie 

Przecież to czuć,  a jak się nie czuje tej miłości to widocznie nie kocha.  Nie ma testów na miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×