Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marie3

Jak po 5 latach może was pociągać ten sam facet

Polecane posty

Gość Livka

Ja mam kochanka od lat kilku i pożądam go cały czas, a on mnie, tak samo jak na początku,

Po pierwsze ważne żeby od samego początku była duża chemia i pociąg, bo jeśli tego nie ma i partnerzy od kiedy się zobaczą nie mają ochoty się na siebie rzucić, to ciężko, potem seks może być, ale taki  bez rewelacji, bo ta trzeba, aż w końcu pożądanie zaniknie całkiem.

A jeśli jest chemia od początku i wielkie pożądanie, to jeśli się je pielęgnuje np. okazując sobie, że jest się atrakcyjnymi poprzez komplemety, czy wysyłając pikantne wiadomości, szykując urozmaicenia w łóżku itd., to ta namiętność potrafi wytrzymać lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Kochanek to coś innego niż chłop codzienny pospolity. Co tu porównywać?

Niby to nie to samo, a jednak sptykanie się z kimś przez kilka lat, to jednak uważam jakas forma związku, poza tym tak samo znamy  bardzo dobrze swoje ciała i teoretycznie może się to znudzić.

Choć znam parę, która mieszka ze sobą przez lata i nadal mają na siebie dużą ochotę. TYlko oni nie mają dzieci,może dlatego, bo i mniej tej rutyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
1 godzinę temu, Livka napisał:

Ja mam kochanka od lat kilku i pożądam go cały czas, a on mnie, tak samo jak na początku,

Kochanek to inna bajka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×